وضعیت نامناسب کوچه شهید بهرام میرزایی در خیابان رسالت پاوه

سرویس: فرهنگ و هنرکد خبر: 297663|00:14 - 1398/05/02
نسخه چاپی
وضعیت نامناسب کوچه شهید بهرام میرزایی در خیابان رسالت پاوه
مردم کوچه شهید بهرام میرزایی در خیابان رسالت پاوه ، محله دادگاه قدیم از خرابی کوچه شکایت کرده و می گویند که هم در ایام تابستان و هم در زمستان بخاطر کم توجهی مسوولان، با مشکلات فراوانی مواجه می شوند.

به گزارشهزار ماسوله،  شهر پاوه تنها چهره زیبای هزارماسوله ای را، به سبب تراکم خانه های آن در منطقه شیب دار به نوعی که پشت بام هر خانه ای حیاط خانه بالایی است،را به یدک می کشد.

 

از خیابان کمربندی که هر بیننده و یا مسافری به نمای این شهر بنگرد زیبای خاصی را در ذهن مجسم خواهد کرد، که شهری توریسمی و تفریحی را به عنوان تنها خاطره برای خود ثبت می کند.

 

اما اگر وضعیت برخی از کوچه پس کوچه های این شهر را ببینیم خلاف آنچه را که در زیبایی آن نمایان می شود، در کوچه ها مشاهده خواهیم کرد.

 

این روزها شاهد گله مندی و نارضایتی مردم و شهروندان نسبت به خرابی کوچه ها هستیم.

 

کوچه شهید بهرام میرزایی در خیابان رسالت پاوه ، محله دادگاه قدیم از دیگر کوچه هایی است که ساکنین آن خواستار تهیه گزارش و انتشار آن در این سایت خبری تحلیلی هستند که از وضعیت نا به سامانی برخوردار است.

 

یکی از ساکنین این محله در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار کرد: این کوچه از وضعیت نا به سامانی برخوردار است و با وجود آنکه ،به شهرداری مراجعه کرده ایم اما تاکنون هیچ اقدامی در بهسازی آن نکرده اند.

 

وی افزود: در فصل تابستان به سبب گرد و خاک و در زمستان نیز با سرازیر شدن گل و لای مشکلاتی را برای ساکنین این محله به وجود آورده است.

 

وی با بیان اینکه این کوچه از کوچه های قدیمی این شهر است گفت: از شهرداری تقاضامندیم در راستای اصلاح و درست کردن این کوچه همچون بقیه کوچه های شهر که اقدام اساسی را در این رابطه انجام داده اند، اقدام فرمایند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد