آخرین اخبار

11. تير 1398 - 19:50   |   کد مطلب: 297576
نرم افزار «عملیات انهدام ۳» بازی رایانه‌ای با محوریت دفاع مقدس است که در شماره‌های پیشین آن عملیات‌های فتح‌المبین و فتح پاوه بازسازی شده بود؛ امروز رونمایی شد.

به گزارش هزار ماسوله، بازی رایانه ای «انهدام 3 » روایتگر 4 حماسه معاصر "عملیات پاوه"، "عملیات فتح المبین"، "عملیات خیبر" و "جنگ 33 روزه حزب الله" است.

 

 "انهدام 3 " از جمله بازی های رایانه ای است که امروز دراختتامیه جشتواره ملیدفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی رونمایی شد.

 

توسط سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حاشیه نخستین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی در موزه انقلاب و دفاع مقدس رونمایی شد.

 

براساس این گزارس «عملیات انهدام ۳» نسخه نهایی این بازی سه بعدی است که به عنوان نفس‌گیرترین نبرد عنوان شده که در این فرآیند نبرد جبهه مقاومت با رژیم صهیونیستی ترسیم شده است.

 

علی‌اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هنگام رونمایی از این نرم‌افزار سه بعدی، گفت: امیدواریم این بازی بتواند بخشی از نیازهای حوزه بازی‌های رایانه‌ای را در کشور تامین کند.

 

همچنین در بخش نرم افزارهای کاربردی و نرم افزارهای چند رسانه‌ای از سازندگان محصولات «جنگی که بود و جنگی که هست» و نرم افزار چند رسانه‌ای «سردار هور» نرم افزار چند رسانه‌ای «خط شکن» و نرافزار کاربردی «خاک و خون» تجلیل شد و در حوزه هنرها و سرگرمی‌های دیجیتال نیز از رتبه‌های برتر معرفی و تقدیر شدند.

دیدگاه شما