آخرین اخبار

1. خرداد 1397 - 13:48   |   کد مطلب: 297461

به گزارش هزار ماسوله، با حضور جناب آقای محمدی مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمانشاه در پاوه و دیدار با فرماندار جناب آقای ایده پور مسائل و موضوعات تخصصی آموزش مهارتی شهرستان بررسی و مورد کنکاش قرار گرفت.

 

در این نشست که معاون مدیر کل و رییس حراست نیز حضور داشتند، ضمن تشریح سیاست و برنامه جدید اداره کل در حوزه مهارت بر لزوم حمایت مالی و اعتباری شهرستان در تعمیر و تجهیز به روز کارگاه های آموزشی و توسعه مهارت آموزی در راستای افزایش توانمندی جوانان در ورود به عرصه اقتصادی و متعاقب آن کاهش بیکاری مفرط شهرستان تاکید كردند.

 

در ادامه فرماندار پاوه نیز ضمن اشاره بر اهمیت فراوان مهارت در رفع چالش مهم بیکاری و تاثیر تعیین کننده سازمان فنی و حرفه‌ای بعنوان یک سازمان تخصصی بر حمایت همه جانبه از مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان پاوه در ارتقای کمی و کیفی مهارت آموزی تاکید نموده و در جهت تامین اعتبار مورد نیاز مرکز در سال جاری قول مساعد همکاری را به مدیرکل محترم دادند.

 

سپس جناب آقای محمدی از مرکز و بخش های اداری و آموزشی بازدید نموده و ارشادات لازم را درجهت ارتقای کمی و کیفی عملکرد به مجموعه ارائه نمودند و موضوعات آموزشی را با همکاران در میان گذاشتند.

دیدگاه شما