آخرین اخبار

24. ارديبهشت 1397 - 23:08   |   کد مطلب: 297442
امام جمعه پاوه نسبت به خطر تهدید داعش فرهنگی هشدار داد و گفت: رسانه‌های دشمنان، به‌ویژه در مناطق مرزی برای اثرگذاری بر ذهن جوانان کشورمان توطئه‌افکنی می‌کنند.

به گزارش هزار ماسوله، ماموستا ملا قادر قادری ظهر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان کرمانشاه که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، نسبت به خطر تهدید داعش فرهنگی هشدار داد.

 

وی با اشاره به اینکه داعش فرهنگی در برخی مناطق کشور امکان بروز دارد، گفت: جنگ فکری و نظامی جهان اسلام را امروزه تهدید می‌کند.

 

امام جمعه پاوه با اشاره به اینکه تهدیدات منطقه‌ای را باید جدی گرفت، ادامه داد: داعش در جنگ سخت (نظامی) نابود شد ولی باید مراقب گسترش تفکر داعشی بود، چراکه رسانه‌های دشمنان، به‌ویژه در مناطق مرزی برای اثرگذاری بر ذهن جوانان کشورمان توطئه‌افکنی می‌کنند.

 

قادری با تاکید بر اینکه اقدامات و برنامه‌های فرهنگی کشور باید هر چه بیشتر و به‌صورت هدفمند برای مقابله با تهدیدات دشمنان مورد توجه باشد و اجرا شود، گفت: روحانیان و اهالی فرهنگ و هنر و افراد فرهیخته در این زمینه نقش بسیار موثری دارد.

 

امام جمعه پاوه گستاخی ترامپ نسبت به ایران اسلامی را محکوم کرد و متذکر شد: ایجاد نارضایتی در میان مردم با کوبیدن بر طبل ناکارآمدی از اهداف و برنامه‌های دشمنان برای ایجاد تفرقه در کشور است.

 

وی به وجود مشکلات و توسعه‌نیافتگی مناطق درگیر جنگ تحمیل هشت ساله اشاره کرد و یادآور شد: منطقه اورامانات باید بیشتر در زمینه فرهنگی مورد توجه باشد.

فارس

دیدگاه شما