پربیننده ها

آخرین اخبار

19. ارديبهشت 1397 - 18:59   |   کد مطلب: 297431
مربیان قرآنی شهرستان زلزله‌زده پاوه با وجود مشکلات هزینه‌ای و نبود بودجه کافی همچنان به قرآن‌دوستان خدمت‌رسانی‌ می‌کنند.

به گزارش هزار ماسوله، مؤسسه «قرآن و سنت نبوی» شهرستان پاوه در استان کرمانشاه که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ با کسب مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کرد، به ارائه آموزش‌های عمومی قرآن برای کودکان، نوجوانان(‌دختر و پسر) و بانوان بزرگسالان پرداخت.

 

این کلاس‌های آموزش قرآن شامل روخوانی، روان‌خوانی، تجوید ویژه نوجوانان و مفاهیم و ترجمه قرآنی برای بانوان بزرگسال است که حدود ۴۰ قرآن‌آموز درحال آموزش هستند.

‌مربیان این مرکز هیچ هزینه‌ای از بابت تدریس دروس قرآنی دریافت نکرده و فی سبیل الله در این مجموعه فعالیت می‌کنند. در این میان از مسئولان هیچ حمایتی  برای برنامه‌های این مرکز انجام نشده است به طوری که این مرکز مکان ثابتی نداشته و کلاس‌های مؤسسه در طبقه همکف منزل مدیر مؤسسه برپا می‌شود.

این مرکز با این حال برنامه‌های خود را‌ تعطیل نکرده است و پس از ماه رمضان نیز کلاس‌های آموزش قرآن در رشته‌های مختلف را برپا خواهد کرد. همچنین در ماه رمضان ویژه‌برنامه ختم قرآن کریم را در برنامه کاری قرار داده است.

دیدگاه شما