آخرین اخبار

13. ارديبهشت 1397 - 16:14   |   کد مطلب: 297418
نماینده مردم پاوه در مجلس با تشکر از برگزاری اردوی فرهنگی-تفریحی دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی مناطق زلزله زده کرمانشاه، خواستار برگزاری مکرر چنین اردوهایی برای تقویت روحیه دانش‌آموزان شد.

به گزارش هزار ماسوله، 

شهاب نادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تشکر از مجموعه معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به ریاست علیرضا کاظمی برای برگزاری اردوی دانش آموزی گفت: طی سفری که مسئولان وزارت آموزش به مناطق زلزله زده کرمانشاه داشتند خواستار برگزاری اردو برای دانش آموزان پیش دانشگاهی جهت تقویت روحیه آنها شدیم.

نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به این درخواست ما جواب مثبت داده و با هزینه بالایی اقدام به برگزاری اردوی فرهنگی، ورزشی و تفریحی برای دختران دانش آموز پیش دانشگاهی شهرستان های قصرشیرین، گیلانغرب، ثلاث باباجانی، کرند، سرپلذهاب، اسلام آباد غرب و دالاهو کردند.

وی افزود: هم اکنون دختران دانش آموز در اردوگاه شهید رجایی تهران به سر می برند و برنامه های مفیدی برای آنها تدارک دیده شده است که بعد از مراسم اختتامیه اردوی پسران نیز برگزار می شود همچنین قرار است اردوی دانش آموزان پاوه، روانسر و جوانرود نیز برگزار شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن تبریک گرامیداشت روز معلم خاطرنشان کرد: این اردوها تأثیر خیلی خوبی روی روحیه دانش آموزان زلزله زده دارد که لازم است از مسئولان وزارت آموزش تشکر و قدردانی کنیم و امیدواریم به صورت مکرر در آینده شاهد برگزاری چنین اردوهایی باشیم./

دیدگاه شما