آخرین اخبار

29. فروردين 1397 - 21:50   |   کد مطلب: 297374
شهردار پاوه گفت: طرح بهسازی و همسان‌سازی پیاده‌رو خیابان امام خمینی (ره) در حال انجام است.

به گزارش هزار ماسوله، شهردار پاوه در گفتگويي با خبرنگار ما با اعلام این خبر افزود: پیاده‌روهای ناهمگون و فرسوده جدای از ایجاد منظر نامناسب شهری، خطراتی برای شهروندان گرامی بدنبال خواهد داشت و با توجه به اینکه یکی از مشکلات کالبدی در شهر پاوه اختلاف سطح و فرسودگی پیاده‌روها می‌باشد که مشکلاتی برای تردد عابرین پیاده به ویژه سالمندان و معلولین و روشندلان گرامی ایجاد کرده است،.

 

علي محمد ميري گفت: شهرداری پاوه اجرای طرح بهسازی و همسان‌سازی پیاده‌روهای خیابان‌های سطح شهر را در دستور کار خود قرار داد و از پیاده‌روهای خیابان انقلاب اسلامی و ورودی شهر شروع به کار نمود.

 

وي افزود: اکنون پس از پیاده‌روهای مذکور با توجه به اینکه پیاده‌روهای خیابان امام خمینی (ره) که از خیابان‌های اصلی شهر می‌باشد،  طی سال‌های گذشته به دلیل شکستگی‌ها و کنده‌کاری‌های متعدد علاوه بر آسیب رساندن به عابرین پیاده نمای نامناسبی نیز به شهر داده بود جهت رفاه حال شهروندان و زیباسازی منظر شهری در حال همسان‌سازی و بهسازی است.

 

شهردار پاوه با بیان اینکه این شهرداری تمام تلاش خود را برای استفاده از مصالح استاندارد جهت اجرای همسطح‌سازی پیاده‌روها بکار خواهد برد گفت: در نظر گرفتن شرایط جسمی سالمندان و معلولین و ایجاد خط نابینایان و ساماندهی ورودی کوچه‌ها در هنگام اجرای همسان‌سازی پیاده‌روها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود.

 

میری در ادامه یادآور شد: امید است در سال جاری بتوانیم نسبت به بهسازی سایر پیاده‌روهای سطح شهر پاوه در راستای جلب رضایتمندی شهروندان اقدامات لازم را صورت دهیم.

 

وی در پایان از شهروندان، اهالی محل و مغازه‌داران محترم درخواست کرد با سعه صدر با مجریان پروژه نهایت همکاری را مبذول نمایند.

 

در ادامه تصاویری از آغاز اجرای طرح مذکور را مشاهده خواهید کرد.

 

دیدگاه شما