آخرین اخبار

15. فروردين 1397 - 13:17   |   کد مطلب: 297344
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان پاوه در گفتگويي با خبرنگار ما از آغاز اجرای طرح ترافیکی ویژه از امروز ۱۵ فروردین ۹۷ در شهر پاوه خبر داد.

به گزارش هزار ماسوله،  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان پاوه در گفتگويي با خبرنگار ما از آغاز اجرای طرح ترافیکی ویژه از امروز ۱۵ فروردین ۹۷ در شهر پاوه خبر داد.

 

سروان نور الدين عبدي گفت :هدف از اجرای این طرح(با توجه به کمبود معابر در شهر پاوه)طرح کاهش تردد وسایل نقلیه شخصی است.

 

وي افزود:با توجه به افزایش حجم وسایل نقلیه موتوری و عرض کم معابر و نبود زیر ساخت های مناسب،نبود پارکینگ های عمومی و همچنین استفاده بی رویه از وسیله نقلیه شخصی توسط بعضی از شهروندان تصمیم بر آن شد تا طرح ترافیکی در شهر پاوه به مرحله اجرا در آید.

 

وي گفت: از امروز این طرح در دو نوبت صبح و ظهر از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰ صبح و ساعت ۱۶:۰۰ الی ۱۹:۰۰ بعد ظهر محدوده طرح از سه راهی بیمارستان شروع و تا میدان شهدا ادامه دارد.

 

وي با بيان اينكه هدف كاهش استفاده از وسايل نقليه و ترافيك در پاوه است ادامه داد: اين طرح تنها با حمايت هاي مردمي امكان پذير خواهد بود.

 

وي با اشاره به اينكه پيشنهاد مي شود برای سفرهای درون شهری و جابجایی از وسایل نقلیه عمومی مسافر بری(تاکسی و آژانس)استفاده کنند گفت: خودروهاي سرويس مدارس با لوگو، تاكسي ، امدادي با آزير مي توانند بدون محدوديت تردد نمايند.

 

رئيس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان پاوه موفقیت در اجرای این طرح ترافیکی را همکاری شهروندان اعلام و مراتب تقدیر خود را از کسانی که به قوانین و مقررات و همچنین حقوق سایر شهروندان احترام می گذارند اعلام می دارد.

 

دیدگاه شما