آخرین اخبار

29. بهمن 1396 - 1:19   |   کد مطلب: 297218
رئيس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي جاده اي شهرستان پاوه از بارش 90 ميليمتري باران در يك روز اخير در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش هزار ماسوله،رئيس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي جاده اي شهرستان پاوه از بارش 90 ميليمتري باران در يك روز اخير در اين شهرستان خبر داد.

 

ابراهيم شهرياري در خصوص آمار بارش هاي باران در 48 ساعت گذشته گفت: با ورود اين سامانه به جو منطقه از صبح روز جمعه تا ساعت 13 امروز 90 ميليمتر بارش باران ثبت شده است.

 

وي با اشاره به اينكه عمدتا اين بارش ها در ارتفاعات هم به صورت باران بوده است گفت: شدت اين بارش ها در شهرستان سبب ریزش توده سنگ و شن و ماسه در وسط جاده های شهرستان شد که با تلاش نیروهای راهداری در کمترین زمان به پاکسازی این جاده ها اقدام شد.

 

وي با بيان اينكه عصر امروز با شدت يافتن اين بارش ها جاده باينگان مسدود گرديد و در كمترين زمان ممكن به رفع انسداد آن اقدام شد ادامه داد: همچنين در جاده هاي نودشه، نوسود، روستاي باينگان و دو نقطه ديگري در پايين تر از شهر باينگان ريزش كوه را شاهد بوديم كه به پاكسازي اين جاده ها اقدام شده است.

 

شهرياري ميزان بارش هاي را نسبت به مدت مشابه سال قبل همسان بيان كرد و گفت: تاكنون با احتساب اين مقدار از بارش ها در يك هفته اخير، ميزان اين بارش ها به 390 ميليمتر رسيده است كه نسبت به مدت مشابقه سال قبل همسان مي باشد كه با ادامه يافتن اين بارش ها در هفته جاري، مازاد بارش را نسبت به سال قبل خواهيم داشت.

دیدگاه شما