آخرین اخبار

30. دى 1396 - 12:53   |   کد مطلب: 297100
شهرداري پاوه جهت كسب نظرات و پيشنهاد و يا هر گونه اعتراض در احداث معبر سواره رو خیابان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی با بهسازي مقبره شیوخ خالصی اطلاعيه اي را ارسال نموده است كه در ذيل خواهد آمد.

به گزارش هزار ماسوله، شهرداري پاوه جهت كسب نظرات و پيشنهاد و يا هر گونه اعتراض در احداث معبر سواره رو خیابان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی با بهسازي مقبره شیوخ خالصی اطلاعيه اي را ارسال نموده است كه در ذيل خواهد آمد.

 

به اطلاع شهروندان محترم می‌رساند شهرداری پاوه در راستای کاهش بار ترافیکی شهر و تسهیل در عبور و مرور شهری و نیز از طرفی نامناسب بودن فضای اطراف مقبره شیوخ خالصی، در نظر دارد پس از ساماندهی و بهسازی مقبره مرحومان شیخ محمد و شیخ نصرالدین و شیخ طه خالصی و سایر قبور موجود در آن مکان نسبت به احداث معبر سواره رو جهت اتصال خیابان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی در نقطه مذکور اقدام نماید؛ لذا از کلیه شهروندان محترم و صاحب‌نظران دعوت به عمل می‌آید چنانچه پیشنهاد و یا اعتراضی در آن خصوص دارند مراتب را به واحد عمران شهرداری پاوه اعلام و تحویل نمایند.

 

ضمناً این شهرداری بدینوسیله مراتب امتنان خود  از خاندان محترم شیانی و خالصی به جهت همکاریهای ارزنده (واگذاری زمین و …) در راستای اجرای پروژه را اعلام می‌دارد.

 

روابط عمومی شهرداری پاوه

دیدگاه شما