آخرین اخبار

28. آذر 1396 - 0:18   |   کد مطلب: 296977
در حالی که چند روز از انتشار خبر حضور شهاب نادری و سخنان ایشان در پاوه می گذرد اما عضو شورای شهر پاوه خبر مربوط به خودش را تکذیب نکرد و هیچ واکنشی تاکنون نداشته است.

به گزارش هزار ماسوله، در حالی که چند روز از انتشار خبر حضور شهاب نادری و سخنان ایشان در پاوه می گذرد اما عضو شورای شهر پاوه خبر مربوط به خودش را تکذیب نکرد و هیچ واکنشی تاکنون نداشته است.

 

 در تاریخ 24 آذر 96 نشست نماینده اورامانات با مردم شهرستان پاوه در سالن اجتماعات اداره ارشاد شهرستان پاوه برگزار شد که در این نشست نماینده مردم پاوه و اورامانات به طرح جاده کمربندی شهرستان پاوه اشاره کرد و گفت: در نشستی که در سد داریان با حضور مهندس بازوند برگزار شد در خصوص تصویب 90 میلیاردی این طرح صحبت شد و یکی از اعضاء شورا با آن مخالفت کرد، بهمین سبب بودجه را برگشت دادیم."

 

اکنون که بیش از سه روز از انتشار این خبر در رسانه ها می گذرد اما عضو شورای شهر پاوه ، تاکنون خبری مبنی بر تکذیب این بیانات را نداشته است.

 

گرچه یکی از سایتهای خبری پاوه نیز بدون یک منبع مشخص بر تحریف سخنان نماینده در این نشست توسط یک خبرنگار اشاره و سعی کرده است به جای عضو شورای شهر سخن نماید اما چون منبع مشخصی ندارد از اعتبار ساقط است.

 

عدم تکذیب این خبر تا این لحظه از جانب عضو شورای شهر نشان از آن دارد که این خبر نمی تواند کذب باشد و بنابراین بیان این خبر از جانب نماینده اورامانات، محتمل تر خواهد بود.

 

باید دید که عضو شورای شهر که در این نشست نیز به ایراد سخنانی پرداخته است چرا تاکنون همان سخنان را در فضای مجازی بیان نکرده است؟ آیا این می تواند دال بر عدم تکذیب خبر مربوط به خود باشد؟

دیدگاه‌ها

چشممان روشن .. پس چرا تنها یکی از اعضای شورا این طوری حرف زده و یا سخنگوی شورا در این باره بیانیه ای برای شفاف سازی مردم انتشار نداده؟؟؟؟ جای سوال دارد
افرین به تو اقای احمدی ولی اگر سخنان اقای نادری راست باشن چی؟؟ یعنی شما باعث شدین که این اعتبار برگشت بخوره؟؟
در کل باید گفت که احداث کمربندی لازمه این شهر است چرا که در کاهش ترافیک شهری بسیار موثر خواهد بود، چه بخواهیم په نخواهیم شهر پاوه با چنین وضعیتی و بدون کارخانه ای از رونق اقتصادی برخوردار نیست الان هم که گفته می شود پاوه به بن بست خواهد رسید اگر کمربندی وجود ندارد تغییری در وضعیت اقتصادی مردم را نمی بینیم چه بسا با احداث آن حداقل باعث کاهش ترافیک شهری باشیم

دیدگاه شما