آخرین اخبار

8. شهريور 1396 - 17:22   |   کد مطلب: 296538
این امکان وجود دارد که گزینه اصلی آنها خود علی محمدمیری است که معرفی ایشان بعنوان سرپرست شهرداری هم ادعایی واهی برای قضایا نیست....

به گزارش هزار ماسوله، پس از نارضایتی ضمنی فرماندار شهرستان هرسین از پیشنهاد اعضای شورای شهر هرسین در خصوص انتخاب علی محمد میری شهردار فعلی پاوه بمنظور تصدی پست شهرداری هرسین،با توجه به گذشت چند روز و عدم وصول مصوبه شورا در خصوص معرفی شهردار جدید،چنین بنظر می رسد که اعضای شورای شهر هرسین از پیشنهاد خود عقب نشینی کرده اند.

 

بر این اساس و خبر منبع آگاه ؛اعضای شورای شهر هرسین در حال بررسی  پیشنهاد بعدی خود در خصوص انتخاب آقای اسدی شهردار سابق شهرستان صحنه هستند.

 

گفته می‌شود که اسدی پیشنهاد و گزینه مورد نظر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین است که بزودی جهت مذاکره و ارائه برنامه‌های خود به هرسین خواهد آمد.

 

در این صورت و تا انتخاب شهردار جدید فرزاد رحیمی بعنوان سرپرست موقت عهده دار امورات روزانه شهرداری هرسین خواهد شد.

 

امورات روزانه شهرداری هرسین جمله ای آشنا برای شهروندان قانع هرسین است که در چند سال اخیر تنها فعالیت این مهمترین ارگان خدماتی شهر بوده است.

 

و همچنین باتوجه به انتخاب دكتر برهان ولدبیگی توسط شورای شهر پاوه بعنوان گزینه تصدی شهرداری این شهر آنهم باتوجه به حضوروآمادگی چهره ها و افراد باتجربه و آگاه تر و.....و نیز معرفی علی محمدمیری بعنوان سرپرست شهرداری پاوه ازسوی دیگر پیش بینی می شد که شورای شهر پاوه فقط بدلیل رضایت افکارعمومی دكتر برهان ولدبیگی رامعرفی،اما این امکان وجود دارد که گزینه اصلی آنها خود علی محمدمیری است که معرفی ایشان بعنوان سرپرست شهرداری پاوه هم ادعایی واهی برای قضایا نیست....

دیدگاه شما