آخرین اخبار

16. بهمن 1395 - 15:51   |   کد مطلب: 295681
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در نشست امروز بررسی پروژه های شبکه بهداشت پاوه که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، فرماندار پاوه و برخی از مسئولین برگزار شد، به شدت از عملکرد شهردار پاوه انتقاد کرد.

به گزارش هزار ماسوله، نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در نشست امروز بررسی پروژه های شبکه بهداشت پاوه که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، فرماندار پاوه و برخی از مسئولین برگزار شد، به شدت از عملکرد شهردار پاوه انتقاد کرد.

 

شهاب نادری ضمن تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تبریک روز پرستار اظهار کرد: کجای دنیا، دولتیان با دولتیان تعامل ندارند، جناب آقای میری شما اگر شهردار پاوه هستید، و تعامل در کارهای عمرانی ندارید، علت اینکه تعامل ندارید، را بیان کنید؟

 

وی گفت: شهرداران اورامانات به اندازه ای ضعیف هستند که من شخصا توان کار کردن با آنها را ندارم شهردار باید به اندازه ای قوی باشد که زمانی که بنده نماینده، برای ورود به شهرستان قصد داشته باشم،باید از شهردار اجازه بگیرم نه اینکه شهردار و شورا دنبال لابی گری باشند که بحث عمرانی را بیان کنند و بروند.

 

وی با بیان اینکه من سر سخنم با شورا و شهرداری است خطاب به شهردار پاوه گفت: جناب آقای میری خود شما که در جلسه ای در تهران شرکت کردید، ارزش افزوده شهرستان را چه مقدار تعیین کردیم و پولی که آن روز در جلسه مصوب شد چقد به شما دادیم؟؟ خوب باید این موارد روشن شوند.

 

نادری با اشاره به پیگیری طرح و پروژه های خود در منطقه گفت: پروژه های من در کل کشور در پاوه با 10 درصد و در جوانرود با 12 درصد همراه است که باید گفت دلیل و علت اصلی این کندی پروژه ها در چیست؟

 

وی گفت: در تاریخ 15 خرداد ماه دو سرمایه گذار را از استان کردستان و کرمانشاه آورده ام که متاسفانه در کرمانشاه هنوز در پیچ و خم ادارات و بوروکراسی گیر کرده است اما طرحهای مثل شهرستان سقز در این دهه مبارکه فجر به بهره برداری می رسند.

 

نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس افزود: این ظلم ها را چه کسی بر حق مردم می کنند، من ضمن تقدیر و تشکر از جناب آقای فرماندار ، متاسفانه برخی از مسئولین ما در اورامانات حتی مطالعه کارشناسی ندارند و در شرکت در جلسات هم هیچ گونه اظهار نظری را ندارند.

 

وی گفت: اینها مشکلاتی است که در اورامانات وجود دارد و من هم اعلام می کنم که تعارف با هیچ کسی را ندارم بلکه بحث ما در اورامانات بحث از وضعیت و مشکلات است، من خودم شخصا با وضعیت کنونی پاوه حتی روی وارد شدن به این شهر را ندارم، ولی شما اقای میری بیایید ارزش افزوده را برای ما اعلام کنید.

 

نادری گفت: من نماینده تنها پاوه، جوانرود، روانسر، ثلاث و حتی کرمانشاه نیستم بلکه نماینده این مملکت هستم و از بقیه شهرداران هم همین موارد را پیگیری خواهم کرد.

 

وی افزود: کم کاری ها، بی توجهی ها، سهل انگاری ها باعث شده است که ما امروز گرفتار خیلی از مشکلات باشیم.

 

وی گفت: جناب آقای میری شما که شهردار پاوه هستید و پول خود را می گیرید، عوارض دریافت می کنید، چرا کارهای داخل شهر که به نماینده و فرماندار مربوط نمی شود، را انجام نمی دهید.

 

وی تصریح کرد: داخل شهر یعنی شهردار، و من هم از شورای شهر این درخواست را در انجام کارها دارم و در آینده نیز گزارش عملکرد خود و وضعیت شهر را که بررسی کرده ام، در این شهر ارائه خواهم داد.

 

وی خاطر نشان ساخت: در کل اورامانات من شبانه وضعیت شهرها را بررسی کرده ام، کارهای عمومی و زیرساختها در اولویت برنامه های من است، اما شما اکنون بیان کنید در پاوه چه زیر ساختهایی را دارید.

 

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر خدمت در مناطق محروم اضافه کرد: خدمت باید در اولویت قرار بگیرد و من از اقای فرماندار که قطعا با تدبیر است تقدیر و تشکر میکنم، کارهای شایسته ای را انجام داده است، و من هم به کارهای کارشناسی و برنامه ریزی شده وی ایمان دارم و از کسانی بوده ام که اعلام کرده ام باید اقای ایده پور در پاوه حتما بماند.

 

شهاب نادری گفت: شهردار و مجموعه شهرداری هم اگر پول ندارید اعلام کنید که پول نداریم، بنا به قول یکی از مسئولان رده بالا که به من اعلام کرد، شهرداران اورامانات ، شهردار نیستند، چون طرحی را برای واگذاری ندارند تا ما هم اعتبارات در اختیار آنها قرار دهیم ، این مشکلاتی است که در اورامانات وجود دارد.

 

وی افزود: ما باید در خدمت مردم باشیم و مردم اورامانات چه گناهی کرده اند که اکنون پروژه های ما در پاوه با 10 درصد پیشرفت همراه هستند، اگر شهردار در بهبود وضعیت شهر ، بودجه نیاز دارد که ما پیگیری خواهیم کرد و برای عمران پاوه اختصاص خواهیم داد و این هم کار شق القمری نیست و کار ساده ای است که درخواست اعتبار بدهند.

 

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به احداث بیمارستان جدید پاوه گفت: ضمن خیر مقدم و تشکر از جناب دکتر کریم، هم امروز خواستار تسریع در پروژه احداث جدید بیمارستان می باشیم.

 

گفتنی است که متعاقبا شرح جزئیات خبر حضور شهاب نادری و رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در پاوه انتشار داده می شود.

 

دیدگاه‌ها

تشکر فراوان از سایت هزار ماسوله که به راستگوترین سایت شهرستان تبدیل شده تشکر از آقای شهاب نادری که حقیقت را به شورای ترسو گفتند تا بدانند این شهردار توان هیچ کاری ندارد
باعرض سلام نماینده محترم پاوه و اورماناات جناب اقای شهاب نادری شورای شهر پاوه 7 نفرهستند و 4 نفر از آن ها یک تیم هستند.آقایان اسلامی نیا،عبدی و یوسفی در شورا همه ی کارها را انجام می دهند اما............حرف های زیادی چرا نباید در شورای شهر پاوه 7 نفر با یکدیگر همکاری نکند؟ شهرداری که انتخاب شد توسط آقایان:صفری-لطف الهی-حسینی و محی الدین زاده انتخاب شدند آقای اسلامی نیا،یوسفی و عبدی به این شهردار رای ندادند. جناب نادری نماینده محترم اورمانات بنده تا 20 درصد این حرف را قبول دارم. اگر اسلامی نیاو عبدی رئیس شورا می شدند اون وقت این حرف ها را بزنیداگر فردی دیگر پاوه ایی شهردار می شد بعد این حرف ها را بزنید. واماحرف های دیگری برای زدن است........................................................................
الحق که باید به آقای نادری خسته نباشید گفت جلسه امروز نشان می دهد که آقای نادری پیگیر مشکلات مردم بوده و هست و امروز حوابیه هایی که با تندی انتشار کردند و انتقاداتی که مبنی بر غیر کارشناسانه بودن اخبار این سایت انتشار یافتند کاغد پاره ای بیش نبودند اقای شهردار و شورای شهر فکر نکنند اگر مردم چیزی نمی گویند از حقوق قانونی خود بی اطلاع اند ومردم بی توجه اند مردم دستشون کوتاه است ولی در این بین هم اگر کسی بیاد از دل مردم از مشکلات مردم چیزی بنویسد فکر می کنند چون دارای مقامی هستند حق دارند هرگونه که بخواهند برای مردم پاپوش درست کنند خدا جای حق نشسته است
سلام .آفرین به نماینده محترم دلسوز وفعال اورامانات.اقای شهردار و شورای محترم امیدوارم این بار هم نگین که داره سیاه نمایی میشه.داد نماینده هم در اومده از بس که فقدان مدیریت تو این شهر بیداد میکنه.
سلام .آفرین به نماینده محترم دلسوز وفعال اورامانات.اقای شهردار و شورای محترم امیدوارم این بار هم نگین که داره سیاه نمایی میشه.داد نماینده هم در اومده از بس که فقدان مدیریت تو این شهر بیداد میکنه.
این مسئولین بی کفایت را بایستی کوبید!!! این ها با نرمش افعی تر می شوند!!!
حرفهایی اقاي نماینده درست است شهرپاوه 37 سال شهردار ی که ارتباط مدرک تحصیلی وی مرتبط با شهرباشد به خود ندیده انتخاب شهرداران دراین مدت از روی باند بازی بوده که آخر شهرپاوه از این بهتر نمیشود جناب نماینده هم بیشتر عملکردش در جابجایی افراد می‌باشد تبلیغاتی است اما شهردار فعلی پاوه به انداز یک کار زحمت کش شهردای عملکرد مثبت نداشته نمونش امروز که تمام برف ویخ کنار خیابان را به زیر چرخ ماشین مردم ریخت تا شهر را پاک نماید واقعا جای تاسف است برای شورا وشهردار
با سلام خدمت کاربران محترم سایت هزارماسوله وتقدیراز مدیریت محترم سایت درخصوص بیانات ودیدگاه های آقای نادری در نشست امروز مدیران شهرستان ودرجهت تنویرافکارعمومی یادآوری چند نکته را ضروری می دانم ،اگرچه شهردار وآقای عبدی در جلسه پاسخ گو بوده ودراولین فرصت نیز شورای شهر وشهرداردفاعیات خود را ارائه خواهند داد ۱-درخصوص تعامل شهرداری با دیگر ادارات سطح شهرستان ،باید متذکرگردم که نه تنها در دوره ی مدیریت آقای میری بلکه در چهار سال فعالیت این شورا تنها اداره ای فعالیت عمرانی داشته بنیاد مسکن بوده که در این راستا شهرداری نهایت همکاری را داشته وبرای هیچ اداره ای مانع تراشی ننموده واگر منظورجنابعالی کلینیگ بیمارستان می باشد بایدبه اطلاع برسانم که این عزیزان هنوز نقشه ی اولیه را ارائه ننموده وبرای هیچ کاری اقدام نکرده اند تا شهرداری مانع شود وتنها خواسته ی شهرداری از بیمارستان احداث پارکینگ بوده واین حق شهروندان است وبه هیچ عنوانی کوتاه نخواهیم آمد ومتاسفم از اینکه جنابعالی شهرداری را تشویق به امر خلاف می کنید واین خود از رسالت شما بدور است پس دراین زمینه اطلاعات شما به روز نمی باشد وشاید این گناه شورای مشورتی شما باشد ۲-درخصوص ضعیف جلوه دادن شهرداران اورامانات واینکه جنابعالی توان کارکردن با آنها را ندارید باید یادآور شوم که جنابعالی درحوزه شهری فعالیتی مثبت ارائه ننموده اید وحتی بارها چه کتبی وشفاهی از شما برای برگزاری جلسه دعوت شد تا مشکلات شهروشهرداری را بیان کنیم اما دریغ از برگزاری جلسه وحتی جواب دادن ،بنده کاری به شهرداران دیگر ندارم اما درخصوص شهردارپاوه اعلام می نمایم که از عملکرد ایشان رضایت کامل دارم وبه طورقاطع از ایشان حمایت می نمایم ۳-درخصوص لابی گری شورا وشهرداری بایدعنوان نمایم که این افعال در سطح کلان اتفاق می افتد وباید شما مواظب باشید که دراین دام گرفتار نشوید واما از شورای شهر وشهردار درخواست دارم تا درصورت عدم اثبات از شما درمراجع قضایی شکایت نمایند تا دیگرشاهد تکرار این مسائل نباشیم ۴-درخصوص ارزش افزوده ذکر این مطلب را ضروری می دانم که ارزش افزوده اعتباری است که از طرف وزارت امور اقتصاد ودارایی وبراساس سرانه جمعیت به حساب شهرداری ها واریز می گردد واین امر ربطی به نماینده ندارد .درجلسه تهران قراربوده مبلغ سیصدمیلیون تومان اعتبارعمرانی به حساب شهرداری واریز گردد که تااین تاریخ واریزنشده وشهرداردرجلسه نیز پاسخگو بوده اند ۵-درخصوص طرح های عمرانی ،خواهشمندم طرهایتان را که ده درصدپیشرفت داشته اند را عنوان نمایید که ما هم متوجه شویم .چون خدای ناخواسته نکند منظورتان سد داریان ویا آب هانی کوان وجاده پاوه به کرمانشاه باشد!!!!!!!چون ما عملا طرحی از شما سراغ نداریم تا برسد به اجرای شدنشان ۶-درخصوص سرمایه گذارانی که به منظورتوسعه ی اورامانات آورده ایدو در استان مانده اند تحقیق کنید مبادا در زیر آواربرف مانده باشند ویا زبانم لال نکند مسئولین استان متوجه لابی گری ناخواسته شده باشند!!!!!!که این درشان نمایندگان مجلس نمی باشد
با سلام بله دقیقا جناب نماینده یخ هزار ساله پاوه را آب کرد و واقعیتهای را امروز به جرات تام بیان کردنند .سکوت کردن خیانت ب مردم می باشد جناب آقای شهردار وشورای محترم خیانت زمانی رخ داد که نماینده گفتن ۱۲ میلیارد شهرداری بالا کشیده ودرجواب شهردار وشورای شهر سریعا اعتراف کردنند به ۴۸۰۰ چهار میلیارد وهشتصد تومان
جناب آقای حیدر اسلامی نیا همه کس در پاوه می داند که شورای پاوه 2 گروه هستند. 4 نفر آقایان(حسینی،صفری،محی الدینی و ) 3 نفر آقایان(عبدی،یوسفی و اسلامی نیا)شما اول بیایید بین خودتان را درست کنید و بعد از ان یک شهردار دلسوز انتخاب کنید.
هرگونه جسارت به شورای اسلامی پاوه توهین به فهم وشعورمردم فهیم پاوه است مردمی که باخردجمعی افرادفهیم وکاربلدی رابه سکان مدیرت شهری بارای خودانتخاب وفرستادن ،لطفابه شعورخودوهمشهریان توهین نکنیدوکسی راهم قهرمان جلوه ندیدگذرزمان همه چیزرامشخص می کند.

دیدگاه شما