آخرین اخبار

6. بهمن 1395 - 23:24   |   کد مطلب: 295612
شهاب نادری گفت: ما منتظریم ببینیم این مشکلات حل شدنی است یا خیر. اگر اقداماتی را که دولت قول انجام آن را داده انجام نشود زبان ما تغییر خواهد کرد.

به گزارش هزار ماسوله، اعضای مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در خبری، مشکلات جاده ای حوزه انتخابیه متبوعشان خود را مطرح کردند که شهاب نادری نماینده حوزه پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قبلا هم گفته بودم جاده های منطقه پاوه و اورامانات به قتلگاهی تبدیل شده است، گفت: محورهای اصلی جاده ها مشکل ساز بود تا جائی که هفته ای چند تصادف داشته ایم.

 

نادری اظهار داشت: مشکل راه های استان کرمانشاه بویژه منطقه اورامانات در دسترسی مشکل به روستاها، راه های مواصلاتی، شطرنجی شدن آسفالت جاده ها، کم عرض بودن جاده ها و ... است.

 

وی افزود: ما منتظریم ببینیم این مشکلات حل شدنی است یا خیر. اگر اقداماتی را که دولت قول انجام آن را داده انجام نشود زبان ما تغییر خواهد کرد.

 

وی با اشاره به اینکه تاکنون قول هایی برای بهبود شرایط جاده های استان کرمانشاه به ما داده و قرار شده پیمانکاران اصلاحاتی انجام دهند و بودجه ای تخصیص داده شده، ادامه داد: ما از جایگاه نمایندگی خود هم نامه نگاری های لازم را انجام دادیم و هم از تذکر و سوال از وزیر و سایر سازکارهای قانونی در مجلس استفاده کرده ایم.

دیدگاه‌ها

وضعیت خط کشی این جاده بسیار خطرناک است. بجز در چند کیلومتر ابتدای قازانچی و ورودی و خروجی روانسر وضعیت آن واقعا خطرناک است. بسنده کردن به خط وسط فاجعه آمیز خواهد بود . بویژه در شبها و روزهاییکه پوشش مه کامل است. چرا که رانندگان دو طرف به این خط استناد نموده و خطر تقابل آنها وجود دارد. جاده از قوری قلعه تا قلعه گاه بویژه روبروی پاسگاه قوری قلعه و از تازه اباد تا محل دفن زباله های شاهو بسیار اسفناک است. واقعا مسئولین چرا بی توجه هستند و بگذریم از از بقیه مشکلات..... اگر واقعا حادثه ای رخ دهد احتمالا سیم برق مقصر است.....مگر این عزیزان هوایی تردد دارند. البته بنظر می رسد از مشکلات مهم پیشروی و تصرف شهرستان روانسر تا سریاس و تسلط بر کل مسیر و جاده پاوه کرمانشاه است. وواقعا هیچکس چنین , تاکنون پایش روی گلوگاه کسی نگذاشته است. اگر توان بازسازی و مرمت داشتند حرفی نبود ولی بی توجهی آنان و خرابی جاده حکایت دیگری است. شاید جناب نادری و فرماندار محترم باید در تعریف محدوده های شهرستان پاوه و روانسر تجدید نظر یا مجددا ادغام فرمایند.....

دیدگاه شما