آخرین اخبار

20. دى 1395 - 1:22   |   کد مطلب: 295536
ماموستا قادری در پیامی خطاب به رهبر معظم انقلاب، ارتحال عالم مجاهد و یار با وفای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به معظم له، بیت محترم آن مرحوم و ملت شریف ایران تسلیت گفتند.

به گزارش هزار ماسوله، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام‌جمعه پاوه؛ ماموستا ملاقادر قادری روز یکشنبه ( 19 دی 95 ) در پیامی خطاب به رهبر معظم انقلاب، ارتحال عالم مجاهد و یار با وفای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به معظم له، بیت محترم آن مرحوم و ملت شریف ایران تسلیت گفتند.

 

متن پیام به شرح ذیل است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا للّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

« وَالسَّابِقُونَ السَّابِقُونَ، أُولئِک الْمُقَرَّبُونَ »

 

محضر مبارک مقام معظم رهبری

حضرت آیت الله خامنه­ ای «مدظله العالی»

 

سلام علیکم

 خبر ارتحال عالم مجاهد و یار با وفای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و دلسوز ایران و انقلاب، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی موجب حزن و اندوه فراوان گردید.

 

بدون تردید فقدان این مرد خستگی ناپذیر، انقلابی نستوه و سیاستمدار بزرگ، ثلمه ­ای جبران ناپذیر برای انقلاب اسلامی خواهد بود.

 

اینجانب از طرف خود، روحانیون منطقه و مردم مرزدار شهرستان پاوه، این ضایعه را به محضر آن مقام بزرگوار و صاحب عزا، بیت محترم آن مرحوم و ملت شریف ایران تسلیت عرض نموده، از درگـاه حی­ سبحان برای آن روحانی جلیل­القدر که یکی از ستونهــای انقـلاب اسلامی بود، رحمت و غفران الهی را خواستارم.

 

اعظم الله اجرنا و احسن عزائنا 

 

شریک غم ملت ایران

مخلصکم     قادری – امام جمعه پاوه

 

دیدگاه شما