پربیننده ها

آخرین اخبار

8. دى 1395 - 19:37   |   کد مطلب: 295501
نماینده پاوه و اورامانات در مجلس گفت: نماینده پاوه و اورامانات در مجلس گفت: بخاطر وجود مشکلات و گرفتاری های منطقه از رئیس جمهور شکایت کردم.

نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس در گفتگویی با خبرنگار هزار ماسوله، در خصوص شکایت از رئیس جمهور به دلیل محرومیت در منطقه اظهار داشت: مشکلات اساسی در اورامانات از جمله وضعیت اقتصادی و مرزهای نا به سامان، جاده های نامناسب، محرومیت جوانان کولبر و به طوری کلی محرومیت این منطقه باعث شد که به رئیس جمهور تذکر دهم.

 

شهاب نادری با بیان اینکه در رفع مشکلات این شهرستان هم اقدامی صورت نمی گیرد، افزود: ما بر اساس ماده 236 قانون، می توانیم از هر مقام دولتی حتی رئیس جمهور هم شکایت کنیم.

 

وی گفت: رئیس جمهور، وزیر کشور و هم زیر مجموعه های آنان در حل مشکلات این منطقه با توجه به شرایط موجود و بیکاری جوانان کوتاهی کرده اند.

 

وی با اشاره به اینکه مردم به رئیس جمهور و دولت رای داده اند گفت: در هر شرایطی این مردم در صحنه حضور داشته اند، اما زمانی که به تعیین بودجه برای منطقه می رسد، مسئولین امر هیچ توجهی نمی کنند.

 

نادری تصریح کرد: به همین دلیل از بیشترین اختیارم که ماده 236 است استفاده و با مطرح نمودن در کمیته اقتصادی از رئیس جمهور در این خصوص شکایت کردم.

 

وی افزود: شکایت من بخاطر وجود مشکلات و گرفتاری های منطقه است و گرنه من با شخص رئیس جمهور مشکلی ندارم.

 

نماینده مردم پاوه و اورامانات با بیان اینکه در حل مشکلات منطقه فشار زیادی بر من وارد شده است، گفت: این اولین باری است که یک نماینده در ایران از رئیس جمهور شکایت می کند.

 

وی در پایان گفت: جناب رئیس جمهور، بالاترین مقام اجرایی کشور در منشور حقوقی وعده حل مشکلات این منطقه را داده بود و با توجه به اینکه در این زمینه اقدامی صورت نگرفته است، بنا بر این شد که در این قضیه ورود پیدا بکنم و از بیشترین اختیاراتم استفاده بکنم.

دیدگاه‌ها

باسلام وخسته نباشی خدمت مدیر محترم سایت و همجنین آقای نادری نهایت تشکر وقدردانی از زحمات بی شمار آقای نادری دارم واقعا کاملا واضح است که دلسوزانه برای مردم این شهر در تلاش است و درصدد رفع این مشکلات است و به بیانی دیگر خودش رو به آب و آتش میزند . اگر هم مشکلاتمون رو رفع نکنن ما از نماینده خود گله نداریم چون خیلی تلاش کرده است .خدا اجرش بده
آفرین آقای نادری دست مریزاد خدا قوت دمتون گرم
سلام خدمت آقای نادری واقعا من خبر رو دیدم شوکه شدم چون تا حالا ندیدم و نشنیدم نماینده مجلس از رییس جمهور شکایت کند واقعا دل و جرات میخاد دستت درد نکنه مشکلات منطقه رو به گوش رییس جمهور رساندید. خدا پشت و پناهت واقعا نماینده دلسوزی داریم
از تعریف و تمجید کاک روحانی تا شکایت از همان کاک روحانی
چه دل و جراتی داره این آقای نادری از رییس جمهور شکایت کرده خداکنه این شکایت راه به جایی ببره و مشکلمون روحل کنه و از بلا تکلیفی دربیایم

دیدگاه شما