آخرین اخبار

16. آذر 1395 - 16:34   |   کد مطلب: 295402
امسال ۲۶ فقره تسهیلات عمرانی بلاعوض به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد شهرستان پاوه پرداخت شده است.

به گزارش هزار ماسوله، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار کرد: نیاز به سرپناه و محلی امن برای آسایش وگذران زندگی ازاساسی ترین نیازهای فطری واولیه انسان ها است؛ از این رو تلاش برای رفع مشکل مسکن مددجویان یکی ازاولویت های مهم کاری کمیته امداد به شمار می رود.

 

لقمان انفرادی با بیان اینکه تسهیلات عمرانی کمیته امداد با هدف احداث، خریداری، تعمیر، مرمت و بهسازی منازل مددجویی پرداخت می شود، گفت: امسال بیش از یک میلیارد و ۵۷۵ میلیون ریال تسهیلات عمرانی بلاعوض به ۲۶ خانوار مددجو در شهرستان پاوه اهدا شده است.

 

انفرادی یادآور شد: این میزان اعتبار برای کمک به خرید دو منزل مسکونی، بهسازی پنج منزل مددجویی، تعمیر و مرمت دو منزل و همچنین احداث ۱۷ سرویس بهداشتی و حمام برای خانوارهای تحت حمایت پاوه ای هزینه شده است.

 

وی با یادآوری اینکه در دوره مشابه سال گذشته ۴۴۷ میلیون ریال تسهیلات عمرانی به خانوارهای تحت حمایت در این شهرستان پرداخت شده ، اظهار کرد: تسهیلات عمرانی پرداختی در سال جاری از رشد ۲۵۰ درصدی نسبت به سال قبل برخوردار بوده است.

 

مدیر کمیته امداد شهرستان پاوه با اشاره به اینکه سقف تسهیلات عمرانی کمیته امداد برای احداث، خریداری و تعمیر و مرمت منازل مددجویی ۲۰۰ میلیون ریال است، تصریح کرد: این تسهیلات از محل کمک های مردمی و اعتبارات امدادی تامین می شوند.

دیدگاه شما