پربیننده ها

آخرین اخبار

1. آبان 1395 - 2:01   |   کد مطلب: 295166
برای اولین بار، هیئت اتومبیل رانی و موتورسواری در شهرستان پاوه تشکیل شد.

به گزارش هزار ماسوله، پس از کسب موفقیت های چشم گیری توسط جوانان پاوه ای در مسابقات مختلف آفرود کشور ، نیاز به تشکیل یک هیئت اتومبیل رانی برای علاقه مندان در شهرستان که صاحب مقام های گوناگونی شده اند، بیش از پیش احساس می شد که برای اولین بار در این شهرستان ، هیئت اتومبیل رانی و موتورسواری تشکیل و آقای مکرم قادری طی حکمی به عنوان رئیس این هیئت از سوی رئیس اداره ورزش و جوانان و هیئت اتومبیل رانی استان کرمانشاه انتخاب گردید.

 

در این باره رئیس هیئت اتومبیل رانی شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت: رشته اتومبیلرانی و موتورسواری علاقه‌مندان بسیار زیادی دارد به طوری که مورد توجه جوانان شهرستان پاوه هم قرار گرفته است.

 

مکرم قادری افزود: با وجود آنکه برای اولین بار است که شهرستان پاوه دارای هیئت اتومبیل رانی و موتورسواری می شود، با توجه به استعداد ها و پتانسیل هایی موجود در منطقه سعی داریم که یک هیئت قوی را در روزهای آینده تشکیل و کارهای مربوط به این رشته هاي ورزشي را پیگری نمایئم.

 

وی گفت: اتومبیلرانی و موتورسواری ورزشی است که جوانان را به خود جذب می کند بلکه حتی این رشته ورزشی می تواند به نوعی هیجانات جوانان را تخلیه نماید.

 

وی با بیان اینکه پس از پیگیری ها چندین ماهه ما اکنون توانستیم برای اولین بار هیئت اتومبیل رانی را در این شهرستان تشکیل دهیم گفت: با تشکیل هیئت این رشته ورزشی ، اعضاء به راحتی می توانند خواسته های خود را با همکاری مسئولین پیگیری نمایند.

 

وی با اشاره به اینکه قطعا برای فعالیت این رشته ورزشی در شهرستان، باید برنامه هایی را در نظر داشت گفت: در روزهای آینده ما به برگزاری اولین جلسه و تعیین اعضای هیئت اقدام می کنیم تا بتوانیم برنامه ها را به روشنی پیگیری نمائیم.

 

وی خاطر نشان ساخت: پس از انتخاب اعضای هیئت ، به تعیین مکانی برای پیست آفرود و موتورسواری اقدام خواهیم کرد تا برخی از جوانان این شهرستان را که به این رشته ورزشی علاقه مند هستند،روی بیاورند و از تخريب منابع طبيعي و طبيعت زيباي منطقه جلو گيري نماييم.

 

قادری در پایان اظهار امیدواری کرد که باشروع به کار در این پیست، فضای شور و نشاط در بین جوانان و علاقه مندان به این رشته ورزشی در شهرستان پاوه فراهم گردد.

 

دیدگاه‌ها

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت هزار ماسوله ضمن تبریک به آقای قادری بخاطر انتصاب به سمت ریاست هیئت اتومبیلرانی شهرستان پاوه، امیدوارم باتوجه به شرایط مهیا در شهرستان با راه اندازی پیست اتومبیلرانی شاهد برگزاری مسابقات این رشته در شهرستان باشیم

دیدگاه شما