پربیننده ها

آخرین اخبار

15. خرداد 1395 - 21:59   |   کد مطلب: 294393
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر منطقه از کشور از ظرفیت های اقتصادی خاصی برخوردار است توجه به توسعه اقتصادی را با توجه به تأکیدات رهبری یکی از مهم ترین برنامه کشور دانست.
شهاب نادری

به گزارش هزار ماسوله، شهاب نادری در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت درخصوص اولویت های اصلی کشور گفت: اهم برنامه ریزی های کشور با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، باید توسعه اقتصادی کشور باشد.

 

 

نماینده مردم پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی درمجلس دهم شورای اسلامی تصریح نمود: با توجه به جمعیت بالای جوان در کشور باید برنامه ریزی ها به نحوی باشد که به اشتغال زایی منتهی شود به دلیل اینکه ایجاد اشتغال از مشکلات اجتماعی نیز جلوگیری می کند.

 

نادری افزود: البته ایجاد اشتغال مستلزم اقدامات کارشناسی و عملی در حوزه اقتصاد است.

 

اصلاح نظام بانکی از اقدامات عملی برای توسعه اقتصاد است

 

نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس دهم گفت: باید پذیرفت اصلاح نظام بانکی از اقداماتی است که می تواند در توسعه اقتصاد کشور نقش مهمی داشته باشد و در این رابطه بحث ضرورت توجه به تطابق نرخ سود بانکی با نرخ تورم باید در اولویت باشد.

 

وی ادامه داد: نکته دیگر اینکه باید به سرمایه گذاران داخلی توجه شود تا مانع از خروج سرمایه ها از کشور شد و از این ظرفیت باید استفاده کرد و اصل 44 قانون اساسی را به درستی اجرایی کرد.

 

شهاب نادری در پایان عنوان داشت: هر منطقه از کشور از ظرفیت های اقتصادی خاصی برخوردار است باید به موضوعاتی مانند طرح آمایش سرزمینی و صنعت گردشگری بیشتر توجه شود تا روند توسعه اقتصادی کشور مطلوب شود

دیدگاه شما