گزارش/

ایجاد مشکلاتی برای مردم همچنان با درست نشدن دیوار بنیاد مسکن/ پروژه‌ ی یک هفته ای، که بیش از سه ماه هم به بهره برداری نرسیده است+فیلم

سرویس: صرفا جهت اطلاعکد خبر: 293843|01:10 - 1394/11/03
نسخه چاپی
ایجاد مشکلاتی برای مردم همچنان با درست نشدن دیوار بنیاد مسکن/ پروژه‌ ی یک هفته ای، که بیش از سه ماه هم به بهره برداری نرسیده است+فیلم
در پي ريزش ديوار بنیاد مسکن پاوه واقع در خیابان ارشاد اسلامی و مسدود شدن این خیابان ، علاوه بر نارضایتی ساکنان این محل در به وجود اوردن مشکلات خاص، باعث ایجاد ترافیک سنگینی در تنها مسیر اصلی مردم فرهنگیان و زمین شهری به مرکز شهر شده است.

به گزارشهزار ماسوله، پیرو درخواستهای کاربران پایگاه خبری تحلیلی هزارماسوله در مورد تهیه گزارشی از ریزش دیوار بنیاد مسکن و ایجاد مشکلات عدیده همچون مشکلات ترافیکی در پاوه صرفا در توجه خاص مسئولین این گزارش ارائه می گردد.

 

حادثه ریزش دیوار بنیاد مسکن پاوه ساعت 21:20 روز چهارشنبه 15 مهر ماه که گودبرداري و عميق نمودن محل احداث آن و بوجود آمدن اختلاف سطح خیابان با عمق محل اين پروژه باعث وقوع ان شد، فرماندار شهرستان پاوه در محل وقوع حادثه در گفتگویی با خبرنگار ما سهل انگاري پيمانكار ، مهندس ناظر و كارفرما را باعث ريزش این ديوار دانست و گفت: در کمترین زمان ممکنباید دیوار فروریخته تخلیه و بازسازی آن نیز باید ظرف 48 ساعت دیگر، گرچه بازسازی آن به بیش از 10 روز آینده به طول می انجامد،انجام گیرد.

 

پرویز ایده پور با بيان اينكه خيابان امام محمد غزالي جوابگوي تردد خودورهاي شهری نخواهد بود گفت: چون با توجه به اينكه خیابان ارشاد اسلامی پاوه مسئله تردد این شهر را تحت الشعاع قرار مي دهد بايد در اين زمينه تعجيل در بازسازي آن صورت گيرد.

 

زمين محل حادثه، با توجه به گودبرداري و عميق نمودن محل احداث آن و اختلاف سطح خیابان با عمق محل اين پروژه متاسفانه منجر به ریزش ديوار واقع در خيابان ارشاد اسلامي با ارتفاع بيش از 10 متر مشرف بر اداره بنياد مسكن در خیابان امام محمد غزالی شد.

اکنون پس از گذشتبیش از دو ماهاز آن حادثه، که عملا منجر بهمسدود شدن خیابان ارشاد اسلامی پاوهگردیده است، علاوه بر آنکه موجب نارضایتی ساکنان خیابان ارشاد اسلامی به جهت به وجود آمدن مشکلات عدیده در این خیابان شده است، باعث به وجود آمدنترافیک سنگینیدر خیابان امام محمد غزالی که همه روزه برای شهروندان مشهود است، شده است.

 

پوزش بنیاد مسکن پاوهاز مردم و شهروندان در به وجود آوردن مشکلات عدیده پس از 20 روز از حادثه و قول مساعد رئیس این سازمان در تسریع اجرای دیوار حائل بتنی و بازگرداندن تردد در معبر نیز با گذشت بیش از سه ماه و نیم ، به طول انجامید.

 

از طرفی دیگر عدم پیگیری هایمسئول اجرایی شهرستاننیز در تسریع احداث این دیوار، باعث بازسازی کند آن توسط پیانکار و مهندس ناظر آن شده است.

 

باید گفت بابی تفاوتی مسئولین امردر بازسازی این دیوار، با ایجاد مشکلات خاصی برای شهروندان در تردد و تشدید نمودن ترافیک سنگین پاوه به سمت خیابان امام محمد غزالی، در صورت بروز هر گونه حوادث اورژانسی مردم شهرک فرهنگیان و زمین شهری ،امید درمان و رسیدگی به آن بیماران را با وجود این ترافیک در تنها مسیر اصلی به بیمارستان پاوه سلب خواهد کرد.

 

آقای رمضانی از ساکنین شهرک فرهنگیان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما در این باره اظهار داشت: در صورت بروز هرگونه عارضه های جسمی در زمانی که ترافیک سنگینی در مسیر اصلی به بیمارستان وجود دارد عملا امکان رسیدن شهروندان به بیمارستان با کندی صورت می گیرد.

 

یکی از مغازه داران خیابان ارشاد اسلامی نیز در خصوص مشکلات خاص این خیابان در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت: از زمانی که این حادثه در ابتدای خیابان ارشاد اسلامی رخ داده است، شهروندان از این خیابان تردد نکرده و همین نیز باعث کم درآمدی مغازه های این خیابان شده است.

 

وی افزود: با اینکه اهالی این محل نامه ای را در بوجود آمدن مشکلات خاص برای ما، به فرماندار پاوه ارسال نمودیم، ولی مراحل ساخت این دیوار با کندی پیش می رود.

 

اکنون پس از گذشت بیش از سه ماه و نیم از وقوع حادثه ، اقدام عملی موثر جهت بازسازی دیوار مذکور صورت نگرفته است با توجه به وجود بارش ها و برودت هوا؛ انجام این امر مهم در مرتفع نمودن مشکات مردم تلاش مضاعفی را می طلبد.

 

لینک دانبود فیلم مسدود شدن خیابان ارشاد اسلامی با ریزش این دیوار

http://www.hezarmasooleh.ir/node/293844

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد