آخرین اخبار

4. دى 1394 - 17:41   |   کد مطلب: 293720
در آخرین روز از ثبت‌نام انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات مراد اسماعیلی هم در دقایق آخر ثبت نام کرد.

به گزارش هزار ماسوله، در آخرین روز از ثبت‌نام انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات مراد اسماعیلی هم در دقایق آخر ثبت نام کرد.

براساس آخرین گزارش دریافتی مراد اسماعیلی نیز به جمع 35 نفره ثبت نام شدگان کاندیداهای انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات پیوست.

لیست اسامی ثبت نام شدگان انتخابات مجلس دهم در حوزه پاوه و اورامانات از روز آغاز ثبت نام تا کنون به شرح ذیل به 35 داوطلب رسید:

شهاب نادری،

دکتر مجید درویشی،

مصطفی محمدی،

سید نوزاد سلیمانی،

دکتر نعمت الله منوچهری،

دکتر نظیف محمدی،

محمد تقی رستمی ،

محمد علی رضایی ،

سید صوفی میرانی ،

عبدالرحمان رحمتی ،

نوری کریمی ،

بهرام کرمی خواه ،

بهزاد صدری ،

کیومرث مرادی، 

نریمان رحمانی،

دکتر نورالدین یوسفی ،

محمد عزیز محمدی،

شادمان میرصاحب ،

انور بیگامیری،

ليلا حسيني،

سعدالله دهچراغي،

عزيز ساسلي،

دكتر حسن محمدي،

جبار محمودي،

عرفان صفري،

فتح الله حسيني ،

ملا علي مرادي

سالار خرمی

دکتر هیوا ویسی،

سالم نادری صفت،

امید نادری،

علی علی ویسی

دکتر جبار گوهری

مصطفی محمودی

رئوف قادری

و مراد اسماعیلی نیز در دقابق آخر با ثبت نام خود به این جمع 35 نفره پیوست.

مراد اسماعیلی متولد 1359  اصالتا اهل ثلاث باباجانی ، دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم قران و حدیث و دبیر آموزش و پرورش دبیرستانهای کرمانشاه است.

گفتنی است که ثبت نام انتخابات مجلس دهم تا ساعت 21 امشب تمدید شده است.

دیدگاه‌ها

با سلام، راستی عجب چه روزگاریست، ماها، آدم هایی هستیم که بدنبال اشخاصی برای تبلیغات و یا به افرادی رای می دیم، که تنها زایده این منطقه هستند و همه آنها به دلیل کمبود امکانات منطقه و یا برای پیشرفت به جا های دیگر سفر کرده و در آنجا سکونت گزیده اند، حال بعد از مدتی که دیگر که در آنجا به امیال خود نمی رسند و توان رقابت با هم نوعانشان را در خود نمی بینند ، با شعار رفع محرومیت و الا.ً.......... به زادگاه و منطقه خود بر می گردند تا به قول خود آنجا خود را معرفی کنند، و جمعی دوست و گشت به دنبالشان این طرف و ان طرف راه می افتند برای رای، و جالبتر اینکه برخی ساده لوحانه به خاطر چنین افرادی سرو دست می شکنند، حالا راستی از کسانی که تنها زاییده منطقه هستند و هیچگونه اطلاع درستی از منطقه ندارند چه انتظاری می شه داشت؟و ما همچنان باید سرمان را پایین نگه داریم مانند ..... و دنبالشان راه بیفتیم و به آنها رای بدهیم یا واقعا به کسایی که کل زندگیشان را به خدمت کردن در منطقه گذاردنند رای بدیم، کسانی که در دل مردم زندگی کردند و به آنها خدمت کردنند، حرف من و شما را می فهمد، خودتان انتخاب کنید،

دیدگاه شما