آخرین اخبار

1. دى 1394 - 10:07   |   کد مطلب: 293688
دکتر مجید درویشی گفت: حماسه نهم دی ماه به عنوان یک حرکت که دست فتنه گران را از خاک پاک مملکت ما خارج شود، قاطعانه حمایت کرده و خواهم کرد.

به گزارش هزار ماسوله، دکتر مجید درویشی اصلاح طلب معتدل کاندیدای انتخابات مجلس دهم در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت: با توکل بر خداوند و حمایت و دلگرمی همشیه مردم بیدار منطقه اورامانات که سابقه نه دوره انتخابات در مجلس شورای اسلامی و با مشارکت فعالانه دارند، حضور پیدا کرده ام.

وی با بیان اینکه اکنون هیچ شعاری را اظهار نمی دارم افزود: صداقت، اصالت، عدالت، تعهد و تخصص چهار اصل اساسی است که می تواند ایجاد باور و اطمینان در بین مردم ایجاد کند.

وی گفت: اگر کسی در این عرصه به عنوان وکیل مردم حضور می یابد باید متفاوت از آنچه که قبلا بوده است عمل نماید .

وی ادامه داد: با کمال تاسف و با جرات بیان می کنم که آنچه که در بین ملت زمزمه خواهد شد در مورد عزیزانی که به عنوان نماینده تشریف برده اند شاید آنطور که باید و شاید است به مطالبات مردم رسیدگی نشده و انتظار نیز آن نیست که هرکس به عنوان نماینده وکیل مردم انتخاب شود کل سیستم اورامانات را به لحاظ مختلف تغییر دهد.

وی تصریح کرد: مردم با امید به صحنه انتخابات حضور می یابند و یک نماینده را برای دفاع از حق و حقوق خود انتخاب می کنند.

وی ادامه داد: قانون و قانون مداری و تعهد پذیری در قبال قانون اصول تخصصی یک نماینده و قانون گذار است .

وی افزود:جایگاه و اهمیت نماینده در قانون اساسی به تفسیر ،توضیح داده شده است نماینده ای می تواند موفق باشد که در چارچوب قانون و براساس پاسخ به نیاز و مطالبات به حق مردم جواب داده و به مجلس وارد شود.

وی گفت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی نماینده ای را خواهد پذیرفت که بتواند مطالبات خاص مردم را به دولت جهت حل و فصل وارد نماید.

وی تصریح کرد : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مجلس امسال باید تخصصی و در تعامل با دولت باشد و نه در تقابل با ان.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک به مناسبت آغاز حماسه نهم دی اظهار کرد: به عنوان حرکتی در دفاع از اصل ولایت فقیه و به عنوان اصلی از قانون اساسی به آن اعتقاد دارم .

دکتر مجید درویشی افزود: مواد قانون اساسی هرچه باشد فصل و الخطاب ما است بنابر این حرکت نهم دی را حمایت کرده و از این حرکت نیز سهیم بوده و خواهم بود.

وی گفت: به عنوان یک حرکت که دست فتنه گران را از خاک پاک مملکت ما خارج شود قاطعانه حمایت کرده و خواهم کرد.

وی ادامه داد: کاملا هم اعتقاد دارم که باید آن آنچه که ولایت مدار و اعتقاد به آن است حتما با حضور فعال در صحنه راهپیمایی نهم دی که یادآور همان ولایت مداری و عشق به ولایت مداری است شرکت کنیم.

دیدگاه‌ها

ینجانب به عنوان جوانی روانسر ی قصد دارم این دوره بدون در نظر گرفتن تعصبات قومی و عشیره ای به دانشمند توانمندجناب دکتر درویشی رای خواهم داد
ایشان از تحصیل کرده های این مرز و بوم است و با سواد.مردم هم قبولش دارن
بنام خدا بنده یکی از هزاران دانشجوی دکتر با اخلاق و مدبر استان کرمانشاه جنب دکتر درویشی عزیز هستم شایسته است به ملت شریف مردم اورامانات تبریک عرض کنم که چنین شخص بزرگی برای نمایندگی آن منطقه در مجلس شورای اسلامی کاندید شدند بدون شک مردم فهیم متعصب و شجاع اورامانات به چنین فرد بزرگوار فهیم وشجاعی که از جنس خودشان است رای میدهند پیشاپیش پیروزی این استاد عزیز را بر مردم اورامانات تبریک عرض میکنم
دکتر درویشی مردی از نوع مردم است ساده صمیمی و با سواد

دیدگاه شما