حضور مربي تيم ملي هاپكيدوي كشور در پاوه

سرویس: ورزشیکد خبر: 293242|15:14 - 1394/07/08
نسخه چاپی
حضور مربي تيم ملي هاپكيدوي كشور در پاوه
مربی تیم ملی هاپکیدوی ایران عصر دیروز در محل تمرین باشگاه ستاره پاوه که زیر نظر مسعود دلشاد رئیس هیئت های رزمی پاوه می باشد حضور یافت.

به گزارشهزار ماسوله، مربی تیم ملی هاپکیدوی ایران (whf فدراسيون جهاني هاپكيدو)عصر دیروز در محل تمرین باشگاه مبارزين پاوه که زیر نظر مسعود دلشاد رئیس هیئت های رزمی پاوه  می باشد حضور یافت.

مربی تیم ملی هاپکیدوی کشور که همزمان به عنوان رئیس هیئت هاپکیدوی استان و نماینده غرب کشور و مسئول کمیته فنی کشور نادر کرجی با رزمی کاران واعضای هیئت ورزش های رزمی پاوه دیدار و سپس به آموزش و تمرین با ورزشکاران پرداخت.

نادر کرجی مربی تیم ملی ایران در گفتگو با خبرنگار هزارماسوله ضمن ابراز خوشحالی در حضور در شهرستان پاوه و جمع رزمی کاران پاوه  به تجلیل از مسعود دلشاد مربی باشگاه و رئیس هیئت شهرستان پاوه پرداخت و گفت : مسعود دلشاد از بهترین مربیان و نماینده ما در شهرستان پاوه است که آینده درخشانی دارد.

وی هدف از حضور و بازدید از باشگاه را بررسی چگونگی آمادگی رزمی کاران این رشته ورزشی و پتانسیل آنان برای شرکت در مسابقات کشوری دانست .

نادر کرجی در ادامه افزود:با بررسی به عمل آمده بچه های این ورزش دارای پتانسیل خوبی جهت حضور در مسابقات را دارا می باشند و با پیگیری در کمیته فنی ان شالله با ارزیابی های به عمل آمده، آمادگی آنان را جهت حضور در مسابقات با انجام تست لازم در نظر داشته باشیم.

وی آینده این ورزش را درخشان دانست و گفت: هاپکیدو از نظر کلی در سطح دنیا جایگاه خاص خود را از نظر رنکینگ با رئیس سبک علیرضا ایزدی زاده با کمربند مشکی دان ۸ به عنوان رئیس هیئت هاپ کیدو ایران و خاورمیانه و نائب رئیس این رشته ورزشی در اروپا مطلوب ارزیابی کرد.

کرجی مربی تیم ملی ایران به تمجید از پتانسیل بالای استان و شهرستان پاوه در ورزشهای رزمی پرداخت و گفت : استان کرمانشاه و شهرستان پاوه با روحیه نادر کرجی خاص منطقه  که ناشی از کورد بودن و کوهستانی بودن جغرافیای منطقه است  از نظر قدرت بدنی و استقامت توانایی و پتانسیل بالایی دارند.

وی با بیان اینکه ورزش کاران این رشته ورزشی را در شهرستان پاوه ان شا الله در سکوهای جهانی ببینیم گفت: پس از ارزیابی های به عمل آمده نیز ان شا الله مربی با اخلاق مسعود دلشاد را به اردوی تیم ملی دعوت خواهیم کرد.

نادر کرجی سپس اظهار داشت :انتظار از مسئولین پاوه نیز این است که با حمایت خود از این رشته که از تکواندو قدیمی تر و دارای ۴۰ زیر شاخه دیگر است به رشد آن توجه داشته باشند ولی متاسفانه در ایران بخاطر سیاست های غلط تربیت بدنی و شورای ساماندهی وزارت ورزش چند رشته ورزشی ایرانی را به اسم هاپکیدو در جهت ضعیف کردن این رشته تاسیس کرده اند.

وی با بیان اینکه هاپکیدو نوعی هنر رزمی کره‌ای و از انواع دفاع شخصی است افزود: تمام سیستم های حفاظت شخصیت ها و بادی گاردها از این رشته ورزشی که آمیزه ای از رشته های کشتی ، جودو و تکواندو است به عنوان یک رشته تخصصی استفاده می کنند.

مربی تیم ملی ایران خاطر نشان ساخت: برای ماه آینده نیز برنامه ریزی های لازم با چهار شهرستان استان، که در این رشته ورزشی فعالیت دارند صورت گرفته است تا به میزبانی شهرستان پاوه یک همایش بزرگ مسابقات با اجرای یک تمرین مشترک و نمایش بسیار خوب برگزار می شود . کرجی گفت: اگر حمایت مسئولین و اسپانسر ها از این رشته ورزشی بیش از پیش انجام گیرد هاپکیدو در بهترین جایگاه قرار می گیرد.

وی در پایان قول مساعد داد سمینارکلاسهای داوری جهانیرا با حمایت مسئولین در پاوه برگزار نماید.

کرجی سپس به تمرین و آموزش چند فن خاص به رزمی کاران این باشگاه پرداخت به تصاویری در همین زمینه توجه فرمایید

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد