آغاز كلاسهاي هفتگي تفسير قرآن كريم در مسجد قباي شهرستان پاوه بعد از دو ماه

سرویس: فرهنگ و هنرکد خبر: 293200|00:36 - 1394/07/01
نسخه چاپی
آغاز كلاسهاي هفتگي تفسير قرآن كريم در مسجد قباي شهرستان پاوه بعد از دو ماه
کلاسهای تفسیر قران کریم ماموستا ملا قادر قادری که سه شنبه هر هفته در مسجد قبا ، با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می شود، بعد از وقفه اي دو ماهه از سه شنبه هفته جاري از سر گرفته شد.

به گزارشهزار ماسوله، کلاسهای تفسیر قران کریم ماموستا ملا قادر قادری که سه شنبه هر هفته در مسجد قبا ، با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می شود، بعد از وقفه اي دو ماهه از سه شنبه هفته جاري از سر گرفته شد.

تفسیر قرآن کریم ماموستاملا قادر قادری به صورت شفاهی به مدت 9 سال براي شهروندان ارائه می شود و اساس کار وی نیز "ترجمه ی تفسیری آیات قرآن" است.

تبیین آیات قرآن کریم برای مردم به شکلی مکتوب و ترجمه ی آن ، بخشی از کلاس را شامل می شود و بخش دیگر آن به درسهای  اخلاقی، سیاسی و اجتماعی و مسائل روز پرداخته می شود.

گفتني است که این کلاسها با فرارسيدن ماه مبارك رمضان و همچنین مشغله کاری امام جمعه محترم پاوه به مدت دو ماه تعطيل و ديشب مجددا شروع اين كلاسها از سرگرفته شد.

قرار است در کنار اين جلسات تفسیر قرآن کریم، جلسات اخلاق نیز با رویکرد جدید و با موضوعات: حفظ رعایت حقوق خداوند خالق آسمان‌ها و زمین، رعایت حقوق آسمانی نسبت به شخص خود، رعایت حقوق والدین، رعایت حقوق همسر، رعایت حقوق اولاد، رعایت حقوق ذوی الارحام، رعایت حقوق همسایگان، رعایت حقوق دوستان و همکاران، رعایت حقوق بزرگان و ذوی الحقوق اجتماعی،رعایت حقوق جامعه، برگزار گردد.

این کلاسها در دو بخش خواهران و برادران برگزار می گردند که کلاس خواهران بعد از نماز عصر و کلاس  برادران بعد از نماز عشاء می باشد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد