سروش امینی نایب قهرمان مسابقات کشتی فرنگی خردسالان قهرمانی کشور شد

سرویس: ورزشیکد خبر: 292974|17:45 - 1394/04/31
نسخه چاپی
سروش امینی نایب قهرمان مسابقات کشتی فرنگی خردسالان قهرمانی کشور شد
مسابقات کشتی قهرمانی خردسالان کشور به میزبانی استان لرستان و در شهرستان خرم آباد برگزار گردید که در پایان این مسابقات سروش امینی کشتی گیر وزن ۳۸کیلوگرم شهرستان به مدال نقره دست یافت.

به گزارشهزار ماسوله، در این مسابقات که از روز دوشنبه مورخ ۲۹/۴/۹۴در حال برگزاری است سروش امینی کشتی گیر با آتیه شهرستان و نماینده استان در وزن ۳۸کیلوگرم فرنگی بعد از پیروزی مقابل نمایندگانی از خراسان جنوبی- خراسان رضوی – خوزستان و تهران به فینال این مسابقات راه یافت که در فینال مقابل نماینده استان فارس مغلوب شد و به مدال نقره و مقام نایب قهرمانی این مسابقات دست یافت
عملکرد دو نماینده دیگر شهرستان:
ادیب مصطفایی در دور اول نماینده سمنان را برد در مسابقه دوم بر نماینده زنجان غلبه يافت و در دور سوم با باخت مقابل نماینده لرستان میزبان از دور مسابقات حذف شد.
متین رشیدی ابتدا مقابل نماینده خراسان رضوی به پیروزی رسید در مسابقه دوم حریف البرزی را از پیش رو برداشت و در مسابقه سوم مقابل نماینده تهران مغلوب شد . در مسابقه شانس مجدد نیز به حریف مازندارنی باخت و حذف شد.
شایان ذکر است این مسابقات از امروز و با برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در رده نونهالان ادامه می یابد که شهرستان پاوه در این رده سنی نیز نمایند گان شایسته ای دارد.
 حمید فهیمی مربی با اخلاق کشتی پاوه در این مسابقات نيز حضور دارد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد