آخرین اخبار

31. تير 1394 - 0:00   |   کد مطلب: 292973
در يك نشست خبري سرپرست شبكه بهداشت و درمان:
جذب 500 ميليون اعتبار براي شبكه بهداشت و درمان پاوه
سرپرست شبكه بهداشت و درمان پاوه گفت: خوشبختانه اعتباري به مبلغ 500 ميليون تومان توسط نماينده دلسوز مردم پاوه و اورامانات براي مرتفع نمودن يك سري از مشكلات شبكه بهداشت و درمان پاوه جذب شده است.

به گزارش هزار ماسوله، سرپرست شبكه بهداشت و درمان پاوه در نشست خبري با اصحاب رسانه اظهار داشت: هدف از برگزاري اين نشست فراهم نمودن تعامل سازنده و غير مخرب با اصحاب رسانه و هماهنگي انها با شبكه بهداشت و درمان براي پيشبرد اهداف سازماني شبكه بهداشت پاوه است.

دكتر جهانبخش ولدبيگي با اشاره به وجود مشكلاتي در شبكه بهداشت و ضمن تشكر از نماينده مردم پاوه در مجلس افزود: خوشبختانه اعتباري به مبلغ 500 ميليون تومان توسط نماينده دلسوز مردم پاوه و اورامانات براي مرتفع نمودن يك سري از مشكلات شبكه بهداشت و درمان پاوه جذب شده است.

وي گفت: ان شاالله بازديد دسته جمعي اصحاب رسانه نيز از بخشهاي مختلف بيمارستان و همچنين بيمارستان جديد الاحداث را در دستور كار داريم.

وي ادامه داد: تجهيز كلينيك ويژه تخصصي بيمارستان و سيستم نوبت دهي الكترونيك با همكاري بنياد بركت تل براي بيمارستان از اقدامات جديد شبكه بهداشت خواهد بود.

ولدبيگي تصريح كرد: راه اندازي مستقل دندان پزشكي و سيستم سنسور ديجيتال راديو گرافي توسط معاونت محترم بهداشتي دانشگاه و مسئول واحد داندانپزشكي دانشگاه كه نهايتا تا تاريخ 20 مرداد اين مكان در داخل شبكه بهداشت و درمان پاوه كه محلي مجزا براي ان اختصاص داده شده است، افتتاح مي شود.

وي افزود: با راه اندازي آن ان شالله مشكل محدوديت پذيرش بيمار در دندان پزشكي مرتفع خواهد شد.

دكتر ولدبيگي در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبني بر چگونگي عدم انتخاب رئيس بيمارستان پاوه گفت: ان شالله تا ظرف 10 روز آينده نيز رئيس دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه، رئيس بيمارستان پاوه را مشخص خواهد كرد و معاون شبكه بهداشت و درمان پاوه نيز انتخاب خواهد شد.

وي در پايان از افتتاح پايگاههاي ضميمه بهداشتي شماره 1 و 2 شهري در پاوه خبر داد و گفت: ان شالله با حضور مسئولين سياسي و مسئولين دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه در تاريخ 5 مرداد اين پايگاههاي بهداشتي افتتاح مي شوند.

 

 

دیدگاه‌ها

تشکر از آقای منوچهری که همچنان در فعالیت و ارتقای پاوه است و همچنان کارهای ایشان در انظار عموم مردم است ان شالله این اعتبار را مسئولین به خوبی بتوانند هزینه شبکه بهداشت و بیمارستان کنند بیمارستان واقعا باید مکانی بهداشتی و استرلیزه باشد که متاسفانه متاسفانه بیمارستان پاوه ندارد امیدوارم هرچه زودتر هم این مشکل برطرف بشه البته غیر بهداشتی بودن بیمارستان به دلیل کهنگی ساختمان است وگرنه قسمت اورزانس که چند سال پیش تعمیر کردند واقعا تمیز و بهداشتی است

دیدگاه شما