پربیننده ها

آخرین اخبار

26. تير 1394 - 2:33   |   کد مطلب: 292944
نماينده مردم پاوه و اورامانات در خصوص تغييرات در بخشداري باينگان گفت:هيچ گزينه اي را براي اين بخشداري مطرح ننموده ام اما دوران مدیریت مديران پروازي كه در حيطه كاري خود حضور ندارند به سر آمده است.

به گزارش هزار ماسوله، در چند روز اخير اخبار و شنيده هايي در فضاي مجازي و محافل عمومي مبني بر تغييرات گسترده در فرمانداري پاوه و بخشداران باينگان و نوسود انتشار داده شد.

بر اساس همين اخبار و شنیده ها ، در پي ادامه دار بودن تغییرات گسترده در فرمانداری شهرستان پاوه ، این بار شنیده ها حاکی از آن بود كه بخشدار باینگان از سمت خود خداحافظی می کند.

و در پي آن گزینه های جانشینی اردلان حاتمی ، مهندس سالم مصطفایی بخشدار سابق نوسود و دکتر هدایت محمودی رئیس فعلی اداره ارشاد اسلامی پاوه ، اعلام شد.

نماينده مردم پاوه و اورمانات در گفتگويي با خبرنگار هزارماسوله در اين باره اظهار داشت: تغيير و تحولات مسئولين، امري طبيعي بوده و همواره اين مسئوليت ها روزي به پايان خواهد رسيد.

دكتر نعمت الله منوچهري افزود: ما نيز همواره در جهت تبديل مديران به احسن و نيروهاي كارامد و بهتر گام برداشته ايم.

وي در خصوص گزينه هاي مطرح شده به عنوان بخشدار باينگان گفت: تا به اكنون در انتخاب بخشدار باينگان هيچ گزينه اي را مطرح ننموده ام ولي در انتخاب بخشدار باينگان، در مرحله اول سكنا يافتن آن در باينگان خواهد بود كه قطع به يقين قانون با كساني كه به عنوان مديران پروازي خواهند بود ، مخالف است.

منوچهري در خصوص انتخاب آقاي ميراني به عنوان بخشدار نوسود نيز گفت: نفرات پيشنهادي براي بخشدار نوسود از جانب من مثبت و مورد تاييد است و انشالله گزينه هاي مطرح شده مورد تاييد فرماندار نيز باشد.

سالم مصطفايي نيز در پي انتشار خبر مطرح شدن وي به عنوان گزينه هاي احتمالي  براي تصدي بخشداري باينگان، طي تماس تلفني با مديريت اين پايگاه خبري ضمن تكذيب اين اخبار و اظهار بي اطلاعي از موضوع گفت: نه تنها در اين رابطه پيگير نبوده ام بلكه تا اين تاريخ از سوي هيچ مقام و مسئولي در اين رابطه، صحبتي به عمل نيامده است و احتمالا گمانه زني هاي ديگر افراد و شايعه باشد.

براساس اين گزارش مطرح شدن سالم مصطفايي و هدايت محمودي به عنوان بخشدار باينگان صحت نداشته و در پي آن دكتر منوچهري نيز در اين رابطه گفت: هيچ گزينه اي را براي بخشداري باینگان مطرح ننموده ام اما دوران مدیریت مديران پروازي كه در حيطه كاري خود حضور ندارند به سر آمده است.

دیدگاه‌ها

پس چه کسیو معرفی می کنه چرا شفاف نمی گن .از کجا معلوم که مصطفایی هم خودش پیگیر موضوع نبوده الانم میاد تکذیبیه می نویسه.
خوب اگه مدیرانی در حوزه اورامانات پروازی هستند چرا زودتر عوضشون نمیکنه .؟چرا هماهنگی با وزارت کشور انجام نمیده که زودتر یکیو به قول خودش کارامد معرفی بکنه؟بخشدار نوسودو که ما اصلا بهش آشنایی نداریم از کجا معلوم که کارامده و گزینه مثبت برای نوسوده؟؟؟
این تغیررات به چه هدفیه؟؟میخوان چکارکنن؟
خوب راست میگه دورانشون به سر رسیده تا کی تو پست باشن ولی کار مثبتی نداشته باشن.فقط روزو سپری میکنن تا سربرج برسه اهمیتی به کار حیطه خودشون نمیدن.به مردم خدمت نمیکنن ما فقط کار کردن شهردارو دیدیم بقیه کاری نمیکنن.
خوبه بعد از 4 سال الان از خواب بیدار شدی واقعا که اون موقع که اطرافیان ومردم باینگان میگفتن این اقا کارای نداره روابطی شده بخشدار چرا خواب بودی
خب چرا وقتی که خودشون میدونن که مدیران و مسءولان پروازی اند چرا فکری به حال این مردم بدبخت بخش ها و گاهی حتی شهرستان ها نمی کنند تا کی؟ الان بعد از چند مدت حالا به این فکر افتادن همه بی خیال شدن یکی میاد و زود میره کسی به کسی نیست
واقعا با نظر خود آقای منوچهری موافقم باید کسی بخشدار بشه که محل سکونتش هم اونجا باشه نه فقط ساعت کاری . بایدبین مردم باشه هر مشکلی داشته باشن زود حلش کنه
با سلام خب از اول وقت باید کسی رو انتخاب کنن که لیاقت اون کار رو داشته باشه مثلا زود زود مسئول عوض کردن چه معنی میده یا باید اول از سابقه ی کاریش باخبر باشن یا اینکه مدرک تحصیلی یا به سمتی که میخان بدن سر رشته داشته باشه نه اینکه به هر کسی رسیدن بگن شما مسئول فلان جا شما مسئول فلان جا

دیدگاه شما