بساطعلی نوری با کدام تخصص معاون فرماندار روانسر شد؟

سرویس: سیاسیکد خبر: 292881|19:02 - 1394/04/10
نسخه چاپی
بساطعلی نوری با کدام تخصص معاون فرماندار روانسر شد؟
در دولت تدبیر و امید انتظار بود عناصر و نیرو های ضعیف که پست های حساس حاکمیتی را اشغال کرده اند ، به کار و تخصص اصلی خود در آموزش و پرورش برگردند و مجددا آنجا را آباد کنند . متاسفانه اینچنین نشد .

در دوران احمدی نژاد افراد فرهیخته و توانمند و متخصصی در استانداری از پست های حساس اجرایی کنار گذاشته شدند .غفوری دست به دامن آموزش و پرورش شد تا این خلاء را جبران کند .افرادی برای اداره امور به استانداری مامور شدند . تعدای از آنها افراد توانا ، متدین و پاکدستی بودند و در آن دوران  امانت داری کردند و کار اجرایی استانداری را در حد توان به پیش بردند .اعتقاد آنها بر منش و کردار آن دولت بود و هم اکنون نیز در کمال صداقت وفادار هستند . اکنون نیز در جبهه اصولگرایی قرار دارند .

در کنار این گروه نیروهای ضعیفی در سایه رفاقت و رابطه  به استانداری اعزام شدند . پستی هایی کلیدی و حساس را بدست گرفتند  .بساطعلی نوریاز جمله افرادی بود که چون فقط با آقای قربانی ( کار شناس مسئول انجمن اولیاء و مربیان در آموزش و پرورش )در یک اتاق  خدمت می کردند .به استانداری مامور شد ند . قربانی فرماندار هرسین شد و بساطعلی نوری  بدون هیچ تجربه ای در وزارت کشور ، راه چندین ساله را یک شبه طی کرد و بعنوان بخشدار هرسین ابلاغ گرفت . چند سالی بصورت آزمون و خطا در هرسین بر صندلی بخشداریتکیه زد.

در دولت تدبیر و امید انتظار بود عناصر و نیرو های ضعیف که پست های حساس حاکمیتی را اشغال کرده اند ، به کار و تخصص اصلی خود در آموزش و پرورش برگردند و مجددا آنجا را آباد کنند . متاسفانه اینچنین نشد . ایشان با مساعدت یکی از نمایندگان مجلس در استانداری ماموریتش تمدید شد و بعنوان کار شناس احزاب در معاونت سیاسی استانداری مشغول خدمت شد . بعد از مدتی در کمال نا باوری  پست معاونت سیاسی و امنیتی فرمانداری روانسر به او هدیه شد . تا این بار روانسر آباد شود .در جایی که تعداد زیادی از نیروهای متخصص و وفادار بومی شایسته حضور  دارند .آیا سزاوار بوده و هست که در حاشیه قرار بگیرند ؟

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد