اخبار ویژه

امام جمعه پاوه:
ماموستا قادري با بيان اينكه اگر هوشيار نباشيم مغلوب خواهيم شد ادامه داد: ظهور عصيان مردم يكي از كارهاي پشت پرده دشمنان عليه اسلام است.
صبح امروز رئیس جدید اداره ثبت احوال شهرستان پاوه طي مراسمي معرفی شد.
گزارش تصويري از؛
به منظور بهره بردن از فيوضات و بركات ماه مبارك رمضان، محفل انس با قرآن كريم در مسجد قباي پاوه برگزار مي شود كه در ذيل گزارش تصويري آن خواهد امد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمانشاه گفت: در قالب مصوبه ساماندهی کوله بری، بازارچه مرزی قدیمی شوشمی در پاوه دوباره فعال شد و اواخر اردیبهشت نیز بازارچه مرزی ثلاث باباجانی آغاز به کار کرد.
انجمن حمایت از ورزش پاوه (پشتیوان) گزارش مختصری از عملکرد خود را در چهار ماه جهت استحضار مردم فهیم و ورزشکاران گرامی شهرستان را به صورت ذیل اعلام می دارد:
بر اساس اخبار واصله حکم بخشدار جدید باینگان صادر شد و محمد ریوگار نصری به عنوان بخشدار این بخش جایگزین اردلان حاتمی می شود.
از امروز مرز شیخ صله از امروز فعالیت تجاری خود را با کشور عراق از سر گرفت.
ماموستا قادري:
امام جمعه پاوه گفت: فتح خرمشهر علاوه بر افزایش توان رزمندگان برای تداوم دفاع از کشور، قدرت استقامت و نشاط را در ملت نیز ایجاد کرد.
منصور فتاحی نژاد از فرهنگیان توانمند منطقه در جشنواره الگو های برتر تدریس مدارس متوسطه دوم رتبه برتر استان را کسب نمود .
مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه
مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه گفت: بیشترین تمایلی که امسال در بخش اشتغال در سطح شهرستان پاوه وجود داشته است در بخش گردشگری و صنایع دستی بوده است.
سرپرست شرکت آب منطقه ای کرمانشاه گفت: طرح آبرسانی به شهر پاوه از چشمه هانی کوان در هفته دولت امسال به بهره برداری خواهد رسید.
کلنگ طرح آبرسانی به پاوه از چشمه 'هانی کوان' آبان سال 88 به زمین زده شد و باید سال 92 به بهره برداری می رسید ، اما بعد از گذشت 9 سال همچنان آب به این شهر نرسیده است.
درجلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان
فرماندارپاوه گفت: مدیران دستگاه‌هایی که موفق به جذب اعتبارات سال ۹۶ نشوند از اعتبارات امسال سهمی نخواهند داشت.
در سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی هنری استان
دانش آموزان پاوه ای با کسب رتبه اول در سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی هنری، هنرهای آوایی استان کرمانشاه راهی مرحله کشوری این مسابقات شدند.
دادستان پاوه در گفتگو با هزارماسوله:
دادستان پاوه گفت:یک مزرعه کشت خشخاش در شهرستان پاوه کشف وانهدام شد.
پنل گفتگوی فعالان عرصه گردشگری و میراث فرهنگی به مناسبت روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی در محل نمایشگاه دائمی عکس مینیاتور اورامان برگزار شد.
فرماندار پاوه، سهمیه ابلاغی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری این شهرستان را 102 میلیارد و 488 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: تاکنون از این محل 65 طرح با 219 میلیارد و 749 میلیون ریال پذیرش شده است.
استاندار کرمانشاه:
امهال وامهای زلزله زدگان قول رئیس جمهور به مردم زلزله زده استان است و حتما باید به شکل دقیق اجرایی شود.

صفحه‌ها