نظرخواهی

در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات به کدام کاندیدا رای می دهید؟

اخبار ویژه

سعید احمدی فرهنگی شهرستان پاوه در دومین جشنواره تجربیات برتر سنجش و ارزشیابی به عنوان نفر برتر جشنواره کشوری انتخاب شد.
راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن‌ ماه در شهرستان پاوه هم‌ زمان با سراسر کشور با حضور پرشور و گسترده مردم مومن برگزار شد.
همزمان با سراسر کشور ساعت 21 امشب به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی ایران آیین نومرافشانی و بانگ الله در شهرستان پاوه طنین انداز شد.
شهید در همان ابتدا نسبت به تبعیض در جامعه و فساد دولت شاهنشاهی به صف مبارزه بر علیه حکومت پهلوی روی آورد ودر تشکل های ضد رژیم، حضوری پررنگ داشت.
به مناسبت دهه فجر /
به مناسبت دهه مبارک فجر جشنواره غذاهای بومی و محلی توسط دانش اموزان دختر متوسطه اول در مدرسه حضرت خدیجه پاوه برگزار شد .
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر انقلاب در سطح شهرستان پاوه در رشته های مخنلف یک دوره از مسابقات برگزار گردید.
در 364 مين نشست كتابخواني كشوري ، اولين برنامه اين نشست با حضور به علاقه مندان به حوزه كتاب و كتابخواني در سالن ارشاد اسلامي پاوه برگزار شد.
دکتر غلامی مطرح کرد:
مدیر گروه معارف سیاسی دانشگاه جامع امام حسین تهران گفت: حضور در انتخابات مهم است ولی انتخاب اصلح هم مهم تراز آن است ان شالله مردم انتخابی خواهند داشت که درمجلسی در تراز انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی شکل بگیرد و آن خط استهاله و نفوذی را که دشمن در صدد آن است ان شالله خنثی بکنند و باشکست مواجه بشوند.
از ورزشکاران رشته کاراته شهرستان پاوه که در مسابقات کاراته قهرمانی کشور که در بهمن ماه سال جاری در سنندج شرکت و موفق به کسب مقام های مختلف شده بودند،در مراسمی از این مدال اوران تجلیل به عمل آمد.
اردشیر صفیعی خبر داد:
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار کرد: به مناسبت دهه مبارک فجر طرح مرغداری تمام اتوماتیک در سرقلعه دریبر در جاده نوسود پاوه با حضور فرماندار شهرستان پاوه و برخی از مسئولین افتتاح گردید.
امام جمعه پاوه شبکه های اجتماعی چون فیس بوک، تلگرام و ماهواره را ابزار هجمه های فرهنگی دانست و گفت: اینها همانند سایت موشکی در جنگ گرم خواهند بود که خود نیز هر کدام از این ابزارها یک نوع سایت موشکی هستند.
تیم پینگ پنگ خردسال ونونهال بانوان شهرستان پاوه در قالب مسابقات آموزشگاههای استان کرمانشاه موفق به کسب مقام دوم این مسابقات شدند.
دکتر غلامی:
دکتر غلامی با اشاره به چگونگی وقوع انقلاب در ایران گفت: آن چه که باعث وقوع انقلاب اسلامی در ایران گردید عناصر مادی قدرت نبودند بلکه عناصر معنوی دیگر در کنار این عناصر مادی سبب پیروزی انقلاب گردید.
براساس شنیده ها؛
براساس شنیده ها، فعالیت برخی از کاندیداهای انتخابات مجلس دهم در حوزه پاوه و اورامانات برای جلب رضایت کناره گیری برخی از رقبا در جهت ائتلاف آغاز شده است.
به یقین اگر این مراسم درجاهایی دیگر از این کشور گرفته می شد بهترین دستاوردها را می توان بهمراه داشت اما متاسفانه مسئولان این بخش توجه جدی به این موضوع ندارند.
یادداشت/
مربی که خود به تنهایی ، از این رشته حمایت کرده و تلاش های بی وقفه ایشان است که بانوان ورزشکار این رشته در شهرستان پاوه، با شرکت درچندین مسابقه استانی وکشوری ، به کسب مقام های مختلف دست می یابند.
نشست شورای معاونین آموزش وپرورش پاوه به منظور هماهنگی های لازم جهت برگزاری وحضور باشکوه کارکنان فرهنگی ودانش آموزان در راهپیمایی یوم الله 22بهمن برگزار شد.
مسابقات قهرمانی آموزشگاههای استان کرمانشاه دردوره ی اول متوسطه دختران درتاریخ پانزدهم بهمن ماه باحضور دوازده تیم ازنواحی وشهرستانهای استان که در سالن وحدت کرمانشاه برگزارشد.
امام جمعه پاوه در همایش انقلاب اسلامی، استحکام خانواده و سبک زندگی اسلامی گفت: حجاب ،شناسنامه زن مسلمان و نشانه مترقی بودن جامعه مسلمین است.

صفحه‌ها