اخبار ویژه

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه به همراه مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استان و مدیر کل دفتر فنی استانداری از طرحهای عمرانی روستای نسمه بازدید نمود.
جلسه هماهنگی و هم اندیشی اعضای صنف خدمات رایانه شهرستان پاوه با حضور اعضای هیئت مدیره اتحادیه، در ساختمان بهورزی بیمارستان قدس پاوه برگزار شد.
با همت موسسه فرهنگی ادبی نسیم فرهنگ اورامان دیوان اشعار "هه وارگه ی سه یاد" اثر هنرمند شاعر باقی شفیعی رونمایی شد.
منوچهری مطرح کرد:
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه امروزه راه‌های مختلفی برای قاچاق محصولات به داخل کشور وجود دارد، گفت: تفاوت زیادی بین قیمت‌های این محصولات در داخل و خارج وجود دارد و همین امر به افزایش سود این محصولات قاچاق کمک می کند.
گزارش تصويري از موزه آثار باقي شفيعي
دكتر برهان ولدبيگي «کمترین آسیب یا هیچگونه آسیب به طبیعت در گردش های طبیعی»، «کاهش مصرف آب خانگی به نصف مقدار قبل، غیر از آب آشامیدنی» و «استفاده از خودرو شخصی فقط در موارد کاملا ضروری » را از شعار های عملی برای سال جاری تعیین نموده است.
با حضور معاون فرماندار، رئيس اداره ارشاد اسلامي و مسئول ميراث فرهنگي شهرستان پاوه از موزه آثار باقي شفيعي در راستاي ثبت اين موزه آثار صنايع دستي و به منظور حفظ و احياي اشياء موجود در منزل شخصي وي بازديد به عمل امد.
در ديدار با رهبر معظم انقلاب:
ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه در دیدار با رهبر انقلاب گفت: جنگ فعلی علیه جمهوری اسلامی، سیاسی، رسانه ای، فرهنگی و اقتصادی است. ضرورتاً می طلبد مسئولان محترم در امر فرهنگی بیشتر توجه نمایند و بیشتر هزینه کنند، علماء که سربازان مساجد هستند را فراموش نکنند، از وضع بیکاری و بی شغلی جوانان غافل نباشند و در خصوص بهبود معیشت و رفاه مردمی که 35 سال است در تمامی میدان ها ایستاده اند دریغ نورزند.
برای گرفتن وام خرید یک یخچال با این شرایط تورم بالا، زوج های جوان باید مراحل مختلفی را پشت سر بگذارند که در نهایت نیز بدلیل و مصائب بی شمار قید آن چند میلیون را خواهند زد...
ماموستا قادری در اجلاسیه نهایی اولین کنگره پیشمرگان مسلمان کرد، با تاکید بر اینکه تاریخ جنگ برای مردم و نسل جوان باید عادلانه و منصفانه تبیین شود افزود: شهدا به وظیفه خود عمل کردند و ما هم به عنوان منتظران نباید با اغراق و تفریط در بیان خاطرات و وقایع، زحمات و فداکاری های شهدا را به دست فراموشی بسپاریم .
بنا بر مداوم بودن معظل ترافیک در شهرستان پاوه و عمده وجود ترافیک از میدان شهدا تا میدان مولوی ، متمرکز شدن ساختمان پزشکان در این مسیر می تواند بخشی از دلیل وجود ترافیک باشد.
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره گرامیداشت شهدای پیشمرگان مسلمان کُرد که در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱۴برگزار شده بود، صبح امروز (دوشنبه) در این کنگره در شهر سنندج منتشر شد.
اختلالاتي كه از هفته گذشته در تلفن‌هاي همراه در شهرستان پاوه ايجاد شده است، همچنان ادامه دارد.
در گفتگو با منوچهري:
نماينده مردم پاوه و اورامانات در گفتگويي با خبرنگار ما اظهار داشت: اظهارات دبیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی مبنی بر اجازه دسترسی بازرسان به مراکز نظامی ایران غیر قابل قبول است.
سطح کیفی ، امكانات ، تجهيزات و واحدهای فعلی بیمارستان قدس پاوه در راستای اعتبار بخشی ،توسط گروهی از کارشناسان دانشگاه های چندین دانشگاه علوم پزشکی استانهای مختلف کشور ؛ پایش و مورد ارزیابی قرار گرفت.
«۳۱ اردیبهشت ماه روز پاک پاوه: فرصتی مناسب برای تأکید بر اهمیت مشارکت و مسئولیت‌پذیری شهروندان در داشتن محیط زندگی و شهری زیبا، پاکیزه و سالم»

صفحه‌ها