اخبار ویژه

رییس شرکت گازشهرستان روانسردرجشنواره شهیدرجایی و هفته دولت بعنوان مدیرنمونه انتخاب شد.
بخشدار نوسود خبر داد:
بخشدار نوسود در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار کرد: مشکل قطعی آب شرب روستای هانی گرمله رفع گردید.
با پایان یافتن دوره ی یکساله ی مسئولیت سابق دفتر انجمن موسیقی پاوه ،اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر دارد ،نسبت به برگزاری انتخابات انجمن اقدام نماید.
مسئول اداره میراث فرهنگی پاوه خبر داد:
رئیس اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی شهرستان پاوه گفت: "اقامتگاه بوم گردی روستای ساتیاری" عنوان یکی از برترین های جشنواره سفره ایرانی - فرهنگ گردشگری را کسب کرد.
مسابقات یوشیتا کیک بوکسینگ قهرمانی کشور (مبارزات آزاد رینگی) در تاریخ سوم الی پنجم شهریور ماه به میزبانی استان آذربایجان غربی، شهرستان ارومیه با حضور 250رزمی کار در چهار رده سنی برگزار شد.
همزمان با هفتمین روز از هفته دولت، پنج طرح عمرانی و خدماتی روز یکشنبه در بخش مرزی نوسود به بهره برداری رسید.
در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان؛
معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: 400 میلیارد ریال اعتبار از محل سفر هیات دولت به استان کرمانشاه، به شهرستان پاوه اختصاص یافت.
رئیس هیئت مدیره خانه موسیقی پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما از فراخوان اولین پروژه استعداد یابی در رشته خوانندگی و تست صدا در شهرستان پاوه خبر داد.
در مسابقات تکواندو قهرمانی نونهالان- نوجوانان و جوانان استان کرمانشاه؛
مسابقات تکواندو قهرمانی نونهالان- نوجوانان و جوانان استان در رده های کمربندی زرد- سبز و آبی با حضور 200نفر از ورزشکاران این رشته در روز جمعه مورخ 95/6/5 به میزبانی کرمانشاه و در محل سالن شهید بهشتی برگزار گردید.
با حضور مهندس نیک کردار ؛
در چهارمین روز از هفته دولت و در ادامه سفر یک روزه معاون عمرانی استاندار کرمانشاه به پاوه، پروژه 800 متری آسفالت داخل روستای چورژی افتتاح گردید.
در چهارمین روز از هفته دولت:
معاون عمرانی استاندار کرمانشاه به همراه فرماندار پاوه،مسئولین استانی و شهرستانی از روند پروژه بیمارستان 64 تختخوابی پاوه بازدید کرد.
سفر استانی نیک کردار برای افتتاح کمتر از دو کیلومتر آسفالت؛
پروژه کمتر از دو کیلومتری آسفالت راه ارتباطی روستای خانقاه، با حضور معاون عمرانی استاندار کرمانشاه، فرماندار پاوه و برخی از مسئولین شهرستان، افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفت.
با پایان مسابقات مختلف ورزشی کارکنان شهرستان پاوه گرامیداشت حماسه 26مرداد و هفته دولت، از نفرات برتر تجلیل بعمل آمد.
ادامه دار بودن سریال آتش سوزی ها در مراتع پاوه؛
پدیده آتش‌سوزی‌ها در مراتع شهرستان پاوه امروز به معضلی تبدیل‌شده که به سرمایه طبیعی این شهرستان خسارات سنگینی را وارد می کند.
پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته در پاوه:
مدیر کل ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه مجموعه ای از عمل ها و ذهنیت های مثبت افراد در جامعه ، به عنوان فرهنگ از آن یاد می شود گفت: همه نظریه پردازان توسعه معتقدند که امروز محور توسعه پایدار در هر جامعه ای فرهنگ است.
امام جمعه پاوه:
امام جمعه پاوه در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: مردم مرزدار پاوه حصار امنیت این مملکت هستند، اگر پاوه امنیت داشته باشد کرمانشاه هم امن خواهد بود و به تبع آن کشور هم ایمن خواهد بود. لذا از دولت محترم خواهشمندیم به مردم این منطقه که مردمی مطیع، مخلص و قانع هستند، نگاهی ویژه داشته باشد.
همزمان با هفته دولت/
آب شرب روستای مرزی هانی گرمله پاوه ، به دلیل از کار افتادن شناور پمپ چاه آب قطع شده است و اکنون طرح آبرسانی سیار به این روستا امکان پذیر است.
دولتخواه خبر داد:
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پاوه از ارائه تخفیف 15 تا 20 درصدی مواد غذایی در برخی از فروشگاههای سطح شهر پاوه خبر داد.
معاون فرماندار پاوه، هرگونه قصور و کوتاهی در خصوص خانواده های معزز شهدا وغفلت از راه و هدف آنها را گناهی نابخشودنی دانست.

صفحه‌ها