اخبار ویژه

شهاب نادری نماینده مردم پاوه در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان از نامه نگاری «هئیت تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا وارز » مجلس با مرزهای کشور جهت همکاری با این کمیته خبر داد.
سوران قمری کونگ فو کار شهرستان بعنوان تنها نماینده استان کرمانشاه عازم فستیوال جهانی کونگ فو در کشور گرجستان شد.
جوابيه؛
اداره بهزيستي پاوه جوابيه اي را مبني بر اظهارات يكي از اعضاي موسسه صلاح الدين ايوبي در عدم كمك هاي مالي سازمان بهزيستي پاوه به اين موسسه ، ارسال نموده است كه در پي خواهد امد.
مراسم گرامیداشت سالروز ولادت حضرت معصومه (س) وروز دختر توسط بسیج جامعه زنان ناحیه پاوه در سپاه ناحيه پاوه برگزار گردید .
وزیر نیرو روز سه شنبه آب پاکی را روی دست کرمانشاهی‌ها ریخت و گفت که اجرای طرح 'سامانه سردسیری' در این استان، 'به صرفه' و اجرایی نیست.
یکی از زنان روستای «میوان» در شهرستان پاوه با بهره‌گیری از گیوه‌بافی کسب و کار مناسبی را برای زنان این روستا فراهم کرده‌ است.
شورای حل اختلاف شهرستان پاوه به عنوان شورای برتر استان کرمانشاه معرفی شد.
يادداشت/پرشنگ احمدي؛
قطعا ترویج و تبلیغ بیش از حد تعلق به مادیات و به دست آوردن پول بدون کار و تلاش با توجه به شرایط بد اقتصادی و نیز سقوط اخلاقیات (به دلایل فراوان که در این مقال نمی گنجد) می تواند در بروز حوادث ناگوار موثر باشد.
امروز در اولین برنامه کاروان رضوی در استان کرمانشاه خادمان حرم مطهر رضوی همراه با پرچم متبرک امام رضا(ع) در پاوه و یادمان شهدای این شهرستان حضور یافتند.
شهاب نادري:
شهاب نادري با بيان اينكه همان‌طوری که مقام معظم رهبری بارها فرمودند آمریکایی‌ها غیرقابل‌اعتماد و عهدشکن هستند گفت: اين تحریم های جدید در كنگره امریکا نقض کامل برجام است.
اعضاي هيئت مديره موسسه صلاح الدين ايوبي با امام جمعه پاوه ديدار كردند.
وزير نيرو اعلام كرد:
چیت چیان اظهار کرد: مصرف فعلی استان کرمانشاه در پیک مصرف ۱۲۸۰ مگاوات است و همین الان ظرفیت تولید ما بیش تر از مصرف است همزمان سه نیروگاه بزرگ را در حال ساخت داریم، نیروگاه برق آبی داریان طی یکی دو ماه آینده با ظرفیت ۲۰۵ مگاوات به بهره برداری می رسد.
وزير صنعت، معدن و تجارت:
محمدرضا نعمت زاده وزير صنعت، معدن و تجارت كشور صبح امروز در سفری یک روزه به همراه اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور به استان کرمانشاه از واحدهای تولیدی قدیمی در استان بازدید کرد.
معاون اول رئیس جمهور در سفری یک روزه به کرمانشاه از سد آبگیری شده جامیشان در سنقر و سد زمکان در دالاهو بازدید کرد.
کرمانشاه را که به سمت اورامانات بروی، نرسیده به کوه‌های مرز ایران و عراق، می‌رسی به سه راه شمشیری. از آنجا تا «پاوه» راهی نیست؛ نرسیده به جایی که به قول اهالی‌اش زندگی کمر مردم را خم کرده؛ پله‌های بلندی را می‌بینی که دیوارهای بلندتری آنها را محصور کرده. شهری به اسم پاوه، ملقب به شهر هزار ماسوله. همان جایی که یادآور حماسه شهدایی است که با خون خود به آن جان داده‌اند.
معاون اول رئیس جمهور گفت: رهبر انقلاب بارها به درخواستهای دولت برای برداشت از صندوق ذخیره ارزی پاسخ منفی داده اند و می فرمایند این منابع برای اعطای تسهیلات به بخش خصوصی است نه امورات دولتی.
يادداشت /فردين رحيمي؛
همه مردم پاوه و اورامانات انتظار دارند بعنوان شهروند که مسئولین ومنتخبان وشهردار بتواند که رهگشای تمام مشکلات شهرباشند تا شهری پویا وخلاق ونوآور داشته باشیم که این باتلاش وهمکاری همه احاد جامعه دست یافتنی است.
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، دومين سمینار ائمه جمعه اهل سنت استان کرمانشاه در سال جاری، در شهر باينگان برگزار می شود.
دادستان كرمانشاه گفت:
دادستان کرمانشاه در خصوص پرونده كلاهبرداري در پاوه گفت: تاکنون با اعلام شکایت سی نفر از مالباختگان مبلغ اخذ شده از سوی متهم حدود بیست میلیارد تومان برآورد شده است.

صفحه‌ها