پربحث ترینها

اخبار ویژه

رحیم سبحانی خبر داد:
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان جوانرود گفت: دوره تخصصی جستجو و نجات جاده ای امدادگران شهرستان های منطقه اورامانات به صورت عملی در جوانرود برگزار شد.
اعضای انجمن پشتیوان از استاد فرید بهرامی مربی پیشکسوت وتوانمند رزمی تجلیل و قدردانی به عمل آوردند.
به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس همایش پیاده روی خانوادگی با استقبال اقشار مختلف مردم در شهر نوسود برگزار شد.
انتخاب شهردار نودشه، با انتظاری 11 ماهه نهایتا با معرفی سیروس وطنی پایان پذیرفت.
"من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق"
هر آنچه خداوند بزرگ مقدر می فرماید، هیچ بنده ای را توان ¬تفسیر آن نیست. و بر آنچه که حکمت متعالی او تعلق می¬گیرد هیچ کس را توان تعبیر و تعدیل نمی¬باشد لذا بر آنچه که می-دهد شاکریم و بر نداده¬هایش صبر می¬کنیم. چه سخت است باور بودنش و قبول ندیدنش.
سعدی توفیقی خبر داد:
رئیس هیئت کشتی شهرستان پاوه از اعزام تیم کشتی شهرستان پاوه برای اولین بار به یک تورنمنت خارج از کشور اعزام میشود
توزیع هدایای موسسه نیکوکاری مهر باحضور سرپرست آموزش وپروش پاوه در بین دانش آموزان نیازمند دبستان ۱۲فروردین دوریسان.
اعضای انجمن حمایت از ورزش پاوه (پشتیوان) در محل تمرینات تیم والیبال نوجوانان دختر شهرستان که در مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی شهر سنندج در قالب تیم کرمانشاه به مقام سوم رسیده بودند، تجلیل به عمل آورد.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: در روزهای پایانی هفته در بیشتر مناطق استان شاهد وزش شدید باد در برخی ساعات و همچنین کاهش دما در تمامی مناطق خواهیم بود.
معاون فرماندار پاوه:
معاون فرماندار پاوه با تأکید بر رفع مشکلات مردم گفت: مدیران ادارات شهرستان باید اراده لازم را برای حل مشکلات مردم در حوزه کاری خویش داشته باشند.
گزالرش تصویری/
کلاسهای تفسیر قران کریم ماموستا ملا قادر قادری که سه شنبه هر هفته در مسجد قبا ، با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می شود، بعد از وقفه اي چهار ماهه از سه شنبه هفته جاري از سر گرفته شد.
مدیر سینما فرهنگ پاوه از اکران فیلم کمدی "ناردون" در سینما فرهنگ پاوه خبر داد.
رییس اداره برق پاوه گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس دو روستای زیر 20 خانوار بخش نوسود روز سه شنبه از نعمت روشنایی برق بهره مند شدند.
جانشین بسیج پیشکسوتان کشور:
وی با بیان اینکه اکنون داعش نیز نقش همان گروهک ها را در دوران اوایل انقلاب دارند افزود: ما افتخار می کنیم که همواره نوکر اسلام و کشور خود بوده و هستیم.
تعدادی از مسئولین شهرستان جوانرود و آموزش و پرورش این شهرستان با خانواده دانش آموز متوفی، که در راه پاکسازی روستا جان خود را فدا کرد دیدار کردند.
در مراسم یادواره شهدای شهر بانه وره؛
حاج ماموستا ملا قادر قادری در مراسم یادواره شهدای شهر بانه وره، سرخم کردن دشمنان برای ملت ایران را توطئه آنان دانستند و گفتند: امروز هم اگر می‌بینید دشمنان برای ما بعضاً سرخم کرده‌اند و سخنان خوب و زیبا و حرف از دموکراسی به میان می‌آورند، نشانه دوستی با ما نیست بلکه درصدد آن هستند که به ما ضربه زده و ما را گرفتار مکر و حقه خودنمایند.
روستای میرعبدلی، که با 180 خانوار، کلکسیونی از مشکلات را با خود یدک می‌کشد.
پرویز ایده پور با بیان اینکه شهدا ما را شهرت جهانی بخشیدند افزود: قدرت و اساس این انقلاب مدیون و مرهون خون شهدا است.
فرماندار پاوه:
فرماندار پاوه گفت: شهیدان نه فقط آبروی محله، شهر و کشورمان هستند بلکه آبروی جهان اسلام هستند و پاسداشت شهدا و تکریم خانواده های معزز آنها وظیفه آحاد مردم و مسئولان است.

صفحه‌ها