اخبار ویژه

يادداشت عادل بهرامي:
کسی که دربدو ورود خود به استانداری کرمانشاه باعزل ونصب مدیران ضعیف وبی تجربه(فرمانداران و بخشداران) آنهم بدون کوچکترین هماهنگی با امامان جمعه وروحانیت معزز،به آنهاروی خوش نشان نداد ومی شود نام آن را توهین،بی احترامی،بی توجهی وهرچه گذاشت واخیرا هم باتمثیل مشهورش درخصوص روحانیت این بی احترامی را تکمیل کرد.
براساس اخبار و گزارشات رسيده به اين پايگاه خبري تحليلي اجرای طرح پارکبان در پاوه معلق شد.
ميز گرد اختصاصي سايت هزارماسوله با حضور فعالان فرهنگي پاوه:
میزگرد شبكه هاي اجتماعي، فرصت يا تهديد؟ با حضور رئيس دانشگاه پيام نور، عضو شوراي شهر و مدير سايت پاوه پرس و همچنين رئيس اداره ارشاد اسلامي پاوه توسط مدير سايت خبري تحليلي هزارماسوله برگزار شد.
گزارش:
سقز که در گویش کردی منطقه به آن ( وه ژن يا بنِشت) گفته میشود صمغی به رنگ سبز خیلی روشن ، غلیظ و بسیار چسبنده است که استفاده دارویی فراوان داشته و به عنوان یک ملین قوی در درمان یبوست و درمان ناراحتی های گوارشی استفاده میشود 25 درصد از شیره سقز حاوی روغن پرارزش و صنعتی تربانتین است که کاربردهای فراوانی در صنعت دارد .
همایش عاملین، مبلغین و مودیان زکات روز شنبه در شهرستان پاوه برگزار شد.
بامداد امروز برای دومین بار در ماه جاری مراتع تپه کوله طعمه حريق شد.
اداره ورزش و جوانان پاوه در ارزیابی و عملکرد سازمان وزارت تربیت بدنی در بین ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان موفق به كسب رتبه دوم گرديد.
يادداشت:
پیوست« سلامت ، ایمنی و محیط زیست »(HSE) یا به تعبیر جدید پیوست« زیست محیطی، سلامت و ایمنی » (EHS) چیست ؟
ائمه جمعه کرمانشاه پس از عذرخواهی استاندار؛
ائمه جمعه استان کرمانشاه در پیامی خواستار توقف اعتراض ها به اهانت به حریم علما و رحانیت در قالب کنونی در راستای تقویت وحدت و همدلی و همزبانی شدند و اعلام کردندکه پیگیری مسئله باید از مسیر قانونی و منطقی دنبال شود.
اينجا خانقاه است:
تیرماه یکی از گرم ترین ماه های سال است که در بسیاری از مناطق کشور دما به بالای ۳۵ درجه می رسد و همزمانی اين ماه با ماه مبارک رمضان، روزه داری را در هوای گرم برای مردم شهرستان پاوه سخت کرده است.
يادداشت سردبير:
عدم اعلام زمان برگزاري آزمون استخدامي آموزش و پرورش ، برای جذب ۵ هزار نیرو این روزها موارد و مشکلاتی را با خود به همراه داشته است.
همزمان با هفته دفاع مقدس صورت می‌گیرد
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره منطقه‌ای شعر «حماسه پاوه» در هفته دفاع مقدس با حضور شعرایی از استان‌های کرمانشاه، ایلام، کردستان و آذربایجان غربی در شهرستان پاوه خبر داد.
گزارش تصويري
زولبیا و بامیه از دیرباز پای سفره‌های افطاری ایرانیان بوده و تولید و فروش آن در ماه مبارک رمضان در قنادی‌های سطح شهر رونق می‌گیرد.
شهرياري خبر داد:
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان پاوه در گفتگويي اظهار داشت: طي چند روز اخير درجه دماي هواي شهرستان پاوه به حداكثري خود به 38 درجه رسيد.
شهردار پاوه از برگزاري تئاتر خياباني در پایان ماه مبارک رمضان و در ایام عید سعید فطر در سطح شهر پاوه خبر داد.
اذعان رسانه های دولت به ضرورت پاسخگویی؛
در جدول نرخ بیکاری اعلام شده از سوی مرکز آمار ایران کرمانشاه در میان 6 استان بیکار کشور قرار دارد و این در حالی است که مدیران بومی و متخصص تلاشگر در این راستا امروز قربانی انحصارگرایی حلقه بسته مدیریتی در استان کرمانشاه هستند.

صفحه‌ها