اخبار ویژه

در جلسه علنی روز سه شنبه:
برخی از نمایندگان در مجلس در جلسه علنی روز سه شنبه به مسئولان اجرایی کشور تذکرات کتبی را دادند که در این میان نماینده پاوه و اورامانات جلوگیری از فعالیت مسئولان پروازی را یادآور شد.
پايگاه اطلاع رساني شهاب نادري به صورت رسمي و زير نظر خود آقاي نادري راه اندازي شده است.
پس از اعلام نتایج آزمون سراسری کنکور سال 94 و مشخص شدن نتایج اولیه آن، خوشبختانه داوطلبان شهرستان پاوه در اين رقابت علمي موفق به كسب رتبه هاي دو رقمي و زير 1000 شدند.
بر اساس گزارشات رسيده به اين پايگاه خبري تحليلي طي حكمي خليل خوشرو به عنوان رئيس اداره برق شهرستان پاوه معرفي و جايگزين كامران اكبري گرديد.
سرهنگ نورعلي عبدي:
فرمانده سپاه ناحيه پاوه با بيان اينكه نقش مردم کرمانشاه در طول دوران جنگ تحمیلی بي بديل بوده است گفت: این استان در طول مدت جنگ بیش از هزار بار بمباران شد و آخرین عملیات نیز در این استان صورت گرفت.
مربیان تکواندو شهرستان پاوه با شركت در کلاس هماهنگی مربیان این رشته ، زیر نظر اساتید تکواندو كه در محل فدراسیون تکواندو در تهران برگزار گردید موفق به پايان رساندن اين دوره شدند.
فرماندار پاوه گفت: قهوه خانه ها و سفره خانه هایی که در سطح شهر و روستاها اقدام به عرضه قلیان کنند پلمپ خواهند شد.
نخستین مرکز سلامت جامعه شهری و روستایی شهرستان پاوه روز دوشنبه با حضور پرویز ایده پور فرماندار و مسوولان محلی افتتاح شد.
نعمت الله منوچهری:
دکتر نعمت اله منوچهری ضمن رد اظهارات سخنگوی کاخ سفید مبنی بر توافقات محرمانه بین ایران و گروه 5+1 اذعان نمود: ملت شریف ایران از تمامی مفاد توافق نامه آگاه خواهند شد.
رزمی کاران هییت ورزشهای رزمی شهرستان پاوه در استاژ دفاع شخصی و کلاس باز اموزی داوری هاپیکدو شرکت کردند.
امام جمعه نودشه:
امام جمعه نودشه گفت: به سبب حماسه آفرینی های مردم ولایتمدار کرمانشاه و در آستانه سالگرد روز ملی کرمانشاه، می طلبد که این مردم با مقام معظم رهبری دیدار داشته باشند.
مسابقات کشتی قهرمانی کشور در رده سنی نونهالان آزاد و فرنگی روزهای پنچ شنبه و جمعه مورخ ۱و۲/۵/۹۴ به میزبانی استان لرستان در محل سالن تختی خرم آباد برگزار گردید .
لطفا نظر خود را اعلام نمائيد:
تحلیلی پیرامون وضعیت بازار دستفروشان و ايجاد سد معبر در عدم رعایت حقوق شهروندی را مي طلبد كه بازديد كنندگان محترم نظرات خويش را در اين باره كه اين دست فروشان مانعي در مسدود نمودن معابر نشده و يا برعكس در ذيل گزارش به سمع و بصر مردم برسانند.
ادامه اتش سوزي ها در مراتع
شهرستان پاوه با دارا بودن پوششهای گیاهی متنوع و جنگل هاي بلوط، یکی از نقاط مهم استان به شمار می رود، اما طی چند سال اخیر به دلیل خشکسالی و آتش سوزی های پیاپی، مراتع و جنگلهای آن با مشکلات زیادی رو به رو شده است.
حشمت اله منوچهری مدیر دفتر نماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی پیرو مباحث مطرح شده درباره دکتر منوچهری نماینده پاوه و اورامانات طی تماسی از خبرگزاری های سلام پاوه و هزار ماسوله درخواست یک مصاحبه نمود که متن این مصاحبه این چنین است .
در صورت تأیید در جلسه شورای شهر صورت می‌گیرد
دبیر کمیسیون رسیدگی به شکایات شورای حل اختلاف شهر و روستای استان کرمانشاه از امکان انحلال شورای شهر کرمانشاه در صورت احراز دریافت وام 300 میلیون تومانی 14 عضو در صورت تایید آن خبر داد.

صفحه‌ها