اخبار ویژه

اوقات شرعی شهرستان پاوه در ماه مبارک رمضان به شرح زیر است.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پاوه گفت: بحث رسمی شدن مرز ششمی و شیخ صالح در اورامانات پیگیری خواهد شد و در این رابطه با وزارت خارجه و دستگاه های ذیربط هماهنگی صورت خواهد گرفت و از ظرفیت های کمیسیون اقتصادی برای رفع مسائل اورامانات استفاده خواهد شد.
به همت نمایشگاه هه‌نار و شركت راویار سیر اورامان؛
با همت نمایشگاه و فروشگاه هه‌نار و شركت راویار سیر اورامان، اولین جشن گلاب گیری در اورامانات در تفرجگاه بيدميري پاوه برگزار شد.
انفرادي خبر داد:
140یتیم و 288 فرزند خانوار مشمول " طرح محسنین" در شهرستان پا وه از کمک های مادی و معنوی حامیان نیکوکار بهره مند می شوند.
نماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی:
ماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی از حذف 337 قانون زائد از 997 قانون مالیات کشور در مجلس خبرداد و گفت: زیرساخت های قانون مالیات ارزش افزوده در کشور آماده نیست و بخش خصوصی از آن رنج می برد.
امام جمعه پاوه در مراسم شب خاطره که با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد گفت: در زمان جنگ تحمیلی مردم سایر استانها بغیر از غرب و جنوب، فقط عزیزانشان را از دست می دادند ولی مردم کرمانشاه و بخصوص شهرهای مرزی، علاوه بر اینکه عزیزانشان را تقدیم انقلاب کردند، اموال، املاک، باغات و حتی زمینهای کشاورزی خویش را نیز از دست دادند؛ لذا می طلبد به وضعیت معیشتی مردم و اشتغال جوانان بیکار توجه خاصی گردد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از سفر اعضای این کمیسیون به استان خبر داد و گفت: این سفر با هدف بررسی مسایل و مشکلات اقتصادی استان صورت می گیرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پاوه گفت: عزت وعظمت ملت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون رشادت و فداکاری رزمندگان و خون پاک و مطهر شهیدان است.
دومین مرکز سنجش الکترونیک فنی و حرفه ای استان کرمانشاه روز چهارشنبه با حضور مسئولان در پاوه افتتاح شد.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی پاوه اعلام کرد:
مراسم تقدیر از اساتید نمونه دانشگاه روز سه‌شنبه 2 خرداد 96 با حضور دکتر ملکشاهی رییس دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه و دیگر مسولین، روسای مراکز و مدرسین در آمفی تئاتر عطر زیتون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به خوب بودن سرانه ورزش شهرستان پاوه در بخش اماکن ورزشی، گفت: سرانه ورزشی این شهرستان در بخش توسعه ورزش قهرمانی و همگانی مطلوب نیست.
مراسم تجليل از مربيان و قهرمانان و ورزشكاران نخبه ورزش بسيج در سپاه ناحيه پاوه برگزار شد.
در مسابقات کشتی قهرمانی استان ، کشتی گیران شهرستان پاوه موفق به کسب چهار مدال طلا- چهار نقره و سه برنز شدند.
يادداشت/پيمان رشيدي؛
خداوند توبه پذیر هست که هزار گناه با یک توبه ببخشد خداوند انسانها را از رحمت خودش نا امید نمی کند.
بدليل تعميرات در جايگاه سوخت CNG پاوه، اين جايگاه به مدت دو روز تعطيل مي شود.
در پي حماسه حضور آگاهانه و حماسی مردم شريف ايران اسلامی در انتخابات 29 اردیبهشت، ماموستا ملا قادر قادری در پیامی خطاب به مقام معظم رهبری، ضمن تبريك اين حماسه بزرگ، رأي و حضور مردم شريف ايران را سند محکمی در استواری و ثبات نظام اسلامی عنوان كرد.
نتایج پنجمين دوره انتخابات شورای اسلامی شهر پاوه اعلام شد.
گزارش تصويري/
مردم پاوه از ساعت های اولیه امروز ،برای مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا پای صندوق های رای حاضر شدند.

صفحه‌ها