اخبار ویژه

دو نفر از نونهالان فوتبالیست شهرستان پاوه توسط آکادمی ایران مهر در طرح استعدادیابی نونهالان فوتبالیست استان انتخاب شدند.
معاون فرماندار پاوه گفت: آموزش و پرورش به عنوان بستر توسعه و پیشرفت کشور باید مورد توجه همه دستگاه ها باشد.
هرچند کم نیستند چنین بیمارانی اما دست وپنجه نرم کردن با چنین بیماری بدون داشتن وضعیت اقتصادی مطلوب ،شرایط جسمی وروانی بیمار را بدتر خواهد کرد.
دانش آموزان نیسانه ای؛
جمعی از دانش آموزان روستای نیسانه پس از 42 سال، یک روز به یاد ماندنی را تجربه کردند.
یکی از مسئولین سد داریان؛
یکی از مسئولین سد داریان گفت: آبگیری و سرریز شدن سد داریان ، هیج مشکل خاصی را برای مقبره امام زاده سید عبیدالله معروف به کوسه هجیج به وجود نمی آورد.
یادداشت/محمود رستمی تبار
یکی از مشکلات مکرر که هرماه تکرار می شود اختلاف در رویت هلال ماه قمری است. با رشد علوم ارتباطی و فن آوری های مخابراتی و اطلاع رسانی , این اختلاف در چند سال اخیر جلوه بیشتری یافته است.
در آیینی از مربیان و دانش آموزان قهرمان ورزشی تیم های دانش آموزی والیبال وتنیس روی میز باحضور مدیر آموزش وپرورش تجلیل به عمل آمد.
آیت الله احمد جنتی از ۸۶ رای ماخوذه با کسب ۵۱ رأی به عنوان رئیس مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم انتخاب شد.
طرح بهسازی و روکش آسفالت لاین دوم خیابان کمربندی پاوه ، صبح امروز تکمیل گردید.
مدیر آژانس خانومان پاوه گفت:
مدیر آژانس بانوان پاوه با بیان اینکه پس از آغاز به کار این آژانس در این شهر از دی ماه سال گذشته تاکنون، با استقبال خوب بانوان پاوه مواجه شده ایم گفت: بر همین اساس و با توجه به استقبال خوب همشهریان، اکنون به تعدادی راننده خانم جهت ارائه خدمات در این آزانس نیازمندیم.
مسعود دلشاد خبر داد:
رییس هیات ورزش های رزمی شهرستان پاوه از برگزاری مسابقات ورزشی در پاوه با حضور تیم منتخب هاپکیدو (دفاع شخصی) کشور و اجرای نمایش های دفاع شخصی خبر داد.
معاون فرماندار پاوه:
معاون فرماندار پاوه گفت: حقیقتا عملیات فتح خرمشهر با انقلاب نوپای ایران و کمترین امکانات در مقابل رژیم بعث عراق با حمایت 40 کشور جهان ، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود که با رشادت‌های بی‌نظیر رزمندگان ایرانی رقم خورد.
به همت مدیردبستان شهد ای دره بیان،معلمان آموزشگاه وهمکاری آموزش وپرورش ،جمعی از خیرین، طرح آموزش عملی نماز (فقه امام محمد شافعی)در این آموزشگاه به اجرا در آمد.
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر/
به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر یادمان شهدای پاوه با حضور مسئولین ادارات پاوه، غبارروبی و عطرافشانی شد.
یادداشت/محمود رستمی تبار؛
این بار می خواهم بر خلاف روال قبل مطلبی در دفاع از حقوق شهروندی خود و مردم عزیز بخش باینگان (حق الناس) بنویسم، که شاید.......!!!
فرمانده یگان حفاظت از محیط زیست استان کرمانشاه اعلام کرد که لاشه یک راس کل وحشی و 2 قطعه کبک از شکارچیان غیرمجاز در پاوه کشف شده است.
گزارش تصویری از قبل و بعد از احداث سد داریان از دریچه دوربین مکرم قادری.
همزمان با روز جهانی موزه؛
همزمان با روز جهانی موزه و هفته گردشگری، گروه کوهنوردی و گردشگری روستای شمشیر به قله "حوی خانی" صعود کردند.
فرماندار پاوه گفت: مهمترین اولویت بخشداران و دهیاران در روستاها ایجاد اشتغال و تولید ثروت و درآمد برای مردم است.

صفحه‌ها