اخبار ویژه

جسد یک مرد مسن در ارتفاعات کوههای روستای دشه پس از سه شبانه روز پیدا شد.
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی
نایب رییس فراکسیون میراث فرهنگی مجلس معتقد است ثبت جهانی راهپیمایی اربعین حسینی(ع) می‌تواند علاوه بر ایجاد تحرک اقتصادی در کشور، فرهنگ عاشورایی را دارای مخاطب جهانی کند.
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان روانسر مطرح کرد:
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان روانسر غیراستاندارد بودن آسانسور را دلیل مرگ دختربچه ۳ ساله عنوان کرد.
برای اولین بار در مرکز آموزش فنی و حرفه ای پاوه؛
برای اولین بار در مرکز آموزش فنی و حرفه ای پاوه و با حضور اساتید کارآفرینی ،دوره ویژه کارآفرینی برای شاغلین و کارجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاوه؛ از اجرای 14 طرح بهداشتی و درمانی با بیش از 96 میلیارد ریال اعتبار در سال جاری خبر داد.
۱۴۴ یتیم در شهرستان پاوه از حمایت های مادی و معنوی بیش از هزار حامی نیکوکار بهره مند می شوند.
مهندس قدرت فیضی:
یکی از کارشناسان معماری پاوه گفت: تیرچه پیش تنیده بتنی نوع جدیدی از تیرچه ها، با مقاومت بالا و دهانه های مختلف تا 11 متر می باشند که می تواند این امکان را برای مالک فراهم نماید که با خواست و دلخواه خود مساحت هال و پذیرایی خود را تعیین کند.
انتخابات شورا ی دانش آموزی در 60مدرسه با مشارکت بیش از۷هزار دانش آموز مدارس شهرستان پاوه برگزار شد.
شهر پاوه با موقعیت خاص جغرافیایی و ساخت خانه هایی پلکانی، در برخی از محلات آن همچنان توسعه چندانی ندارند و وجود محرومیت و تبعیض را می‌توان در چهره این محلات ملاحظه کرد.
با برگزاری اولین جلسه؛
شب گذشته اولين جلسه با حضورريس اداره ورزش و جوانان پاوه ، ريس هيئت موتور سواري و اتومبيل راني و جمعي از علاقه مندان به اين رشته ورزشي. برگزار گرديد .
جوان داوطلب حمایت از محیط زیست که ۸۰ درصد سوختگی را تجربه کرد:
جوان پاوه ای فعال محیط زیست گفت: این یک واقعیت است که تهران حتی جواب نامه های درخواست مرا هم نمی دهد.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه از ورود سامانه ای ناپایدار به جو استان از عصر امروز (دوشنبه) خبر داد و گفت: ورود این سامانه بارش هایی را به صورت پراکنده برای نقاط مختلف استان به همراه خواهد داشت.
ماموستا ملا قادر قادری در نهمین نشست شورای عالی مجمع جهانی بیداری اسلامی، با اشاره به اوضاع عراق گفتند: اگر مسئولان فعلی عراق حکیمانه با سایر اقوام و مذاهب برخورد کنند، بدون تردید مجدداً بغداد دارالسلام خواهد شد و ما هم سلام و درود خود را به بغداد سرازیر خواهیم کرد، که ان شاء الله اینچنین باد.
براساس گزارشات رسیده به این پایگاه خبری، مراتع روستای لاران سفلی و سه راهی روستای نسمه شهرستان پاوه طعمه حریق شد.
هادی شریفی:
رئیس اداره میراث فرهنگی پاوه گفت: به مناسبت روز روستا ، دو طرح در زمینه گردشگری وصنایع دستی در روستا های هجیج ومیوان افتتاح گردید.
فرمانده سپاه ناحیه پاوه گفت: بیش از 350 دانش آموز پسر پاوه ای امروز در قالب اردوی راهیان نور عازم مناطق عملیاتی غرب کشور شدند.
با گذشت بیش از دو هفته از قطع و وصلی های اینترنت در پاوه و اعلام شرکت مخابرات استان کرمانشاه، برای رفع مشکل اینترنت، اما همچنان دسترسی بسیاری از کاربران به اینترنت امکان پذیر نبوده و یا با کندی همراه است.
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس درخصوص سقط جنین‌ 6 ماهه در این شهرستان وزیر بهداشت را موظف به پاسخگویی دانست و گفت: باید در وهله نخست رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه پاسخگو باشد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین مالیاتی باید به گونه‌ای باشد تا در حق مالیات دهندگان استان کرمانشاه احجاف نشود.

صفحه‌ها