مطالب اقتصادی

شهردار پاوه خبر داد:
شهردار پاوه از بخشودگی 30 درصدی کلیه عوارض شهرداری پاوه به استثنای اشخاص حقوقی، جرایم ماده 100 و 77، اجاره بها، قراردادها و توافقات خبر داد.
فرماندار پاوه خبر داد:
فرماندار پاوه در جلسه معارفه معاون سیاسی خود از توزیع بیش از سیزده و نیم میلیارد تومان سهم سوخت مرز نشینان در شهرستان پاوه خبر داد.
حسینی خبر داد:
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان پاوه گفت: برخی از واحدهای صنفی شیرینی پزی ها قیمت تعیین شده حلیم ، آش و زولبیا ماه مبارک رمضان را رعایت نکرده و در این رابطه تشکیل پرونده واحدهای متخلف انجام شده است.
حسینی خبر داد:
رئیس صنعت معدن تجارت شهرستان پاوه از کنترل و نظارت بر اعمال محدودیت های ۱۰ روزه ناشی از کرونا خبر داد.
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت پاوه از تعیین نرخ قیمت بتن آماده در شهرستان خبر داد.
رئیس اداره برق پاوه:
رئیس اداره برق پاوه گفت: برق کلیه ی مشترکان شهرستان پاوه به تعداد ۳۱۸۵۰ فقره بمدت سه سال معاف از پرداخت هزینه برق مصرفی اعلام می گردند.
رئیس اتاق اصناف پاوه فعالیت و عدم فعالیت اصناف در شهرستان را تشریح کرد.
فرماندار پاوه خبر داد:
فرماندار پاوه به هزارماسوله گفت: درآستانه سال نو بیش از ۸ میلیارد تومان یارانه سوخت به حساب مرزنشینان شهرستان واریز شد.
رییس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان پاوه گفت:کالاهای تنظیم بازار شامل برنج هندی، تایلندی و قند و شکر در سطح شهرستان پاوه توزیع گردید
جانشین فرمانده سپاه ناحیه پاوه در گفتگویی با خبرنگار هزارماسوله از توزیع ۴۰۰ بسته کمک معیشتی مواد غذایی در قالب کمک مومنانه در راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خبر داد.
به ریاست رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه و با حضور معاون عمرانی استانداری ، فرماندار و رئیس و دادستان شهرستان پاوه ، اعضای هیات مدیره و جمعی از شکات و سهامداران مسکن مهر شهرستان پاوه نشستی به منظور ساماندهی و تعیین تکلیف این پروژه تشکیل شد.
پس از ماهها وعده و وعید از جانب مسئولین؛ صبح امروز دستگاه سی تی اسکن بیمارستان قدس پاوه افتتاح شد.
فرماندار پاوه
فرماندار پاوه در گفتگو با خبرنگار کردپرس مخالفت‌های شورای شهر و شهرداری طی سالیان گذشته را دلیل اصلی عدم اجرای پروژه کمربندی پاوه دانست و گفت: این پروژه در سال های گذشته با هزینه بسیار کمتری اجرایی می شد ولی اکنون با افزایش تورم‌ این هزینه به ۳۰۰ میلیارد تومان رسیده است که تامین آن در شرایط فعلی بسیار دشوار است.
حسینی خبر داد:
رئیس اداره صنعت؛معدن و تجارت شهرستان پاوه گفت: ۲۰ تن برنج هندی در جهت تنظیم بازار در سطح شهرستان پاوه توزیع می شود.
بهروز شفیعی گفت: نرخ های مصوب کمیته نرخ گذاری و کمیسیون نظارت بر تشکل های صنفی شهرستان پاوه اعلم شد.

صفحه‌ها