مطالب اقتصادی

با حضور فرمانداران شهرستانهای پاوه (جمهوری اسلامی ایران )و حلبچه (اقلیم کردستان عراق )فعالیت دروازه ی دوم (دروازه ی خروجی ) مرز شوشمی آغاز شد
مسلم حسینی:
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان پاوه گفت: برنج هندی طرح تنظیم بازار در پاوه توزیع می شود.
فرماندار پاوه:
فرماندار پاوه گفت: ناظرین و پیمانکاران شرکت گاز موظف هستند همین امروز کار لوله گذاری در برخی از این محلات که حفاری نموده اند را آغاز و سریعاً رفع خطر نمایند تا این مردم دیگر نگران نباشند.
مسلم حسینی در گفتگو با هزارماسوله:
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان پاوه از توزیع مرغ منجمد طرح تنظیم بازار در پاوه خبر داد.
فرماندار پاوه خبر داد:
فرماندار پاوه گفت: انتظار داریم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به منظور هماهنگی در تخصیصها و مبادلات موافقتنامه ها با فرمانداریها تعامل بیشتری داشته باشند.
فرماندار شهرستان پاوه گفت: فعالیت مجدد در بازارچه مرزی شوشمی آغاز و هم اکنون مبادلات مرزی همچون سایر مرزهای کشور در این مرز جریان دارد.
زنبور داری شغلی بسیار مطهر و شریفی است که زنبور دار می تواند با آن هم دنیا و هم آخرت خود را آباد سازد. علاوه بر این شغلی بسیار پربرکت است که فواید بسیار زیادی در بردارد.
فرمانده انتظامی شهرستان پاوه از توقیف ۲ دستگاه کامیون و وانت مزدا با محموله ۱۰ تنی روغن جامد قاچاق خبر داد.
رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان پاوه گفت: روغن خوراکی نیمه جامد و مایع در شهرهای نودشه و نوسود توزیع شد.
رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان پاوه خبر داد:
رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان پاوه از الزام واحدهای تولیدی، صنعتی و صنفی به ثبت موجودی ، ورودی و خروجی کالا در سامانه جامع انبار خبر داد.
سعدی آموزگار :
مسیول روابط عمومی فرماندار پاوه گفت: ارایه هرگونه خدمات کارت مرزنشینی تعطیل شد.
با هزاران سپاس خداوند منان و تداوم همراهی افراد بزرگوار و نوعدوست،در مورخ ۲۰/۸/۹۹ کار بتن ریزی زیرزمین و قالبها انجام گردید.
مدیر امور عشایری باینگان خبر داد:
مدیر امور عشایری باینگان در گفتگویی با خبرنگار ما از ساماندهی نقل و انتقال احشام ، به مناطق گرمسیری باینگان پاوه خبر داد.
بخشدار باینگان خبر داد:
بخشدار باینگان در گفتگویی با خبرنگار هزارماسوله اظهار کرد: نقل و انتقال احشام ، به مناطق گرمسیری باینگان پاوه ساماندهی می شوند.
فرماندار پاوه گفت:
فرماندار پاوه در بازدید از گازرسانی به شهر نودشه گفت: اداره ی صمت سریعاً کارشناسان خود را جهت بررسی قیمتهایی که موسسات و شرکت های خصوصی به منظور لوله کشی در داخل منازل شهروندان ارائه می دهند و یا از شهروندان دریافت نموده اند اقدام کند.

صفحه‌ها