مطالب اقتصادی

فرماندار پاوه، سهمیه ابلاغی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری این شهرستان را 102 میلیارد و 488 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: تاکنون از این محل 65 طرح با 219 میلیارد و 749 میلیون ریال پذیرش شده است.
استاندار کرمانشاه:
امهال وامهای زلزله زدگان قول رئیس جمهور به مردم زلزله زده استان است و حتما باید به شکل دقیق اجرایی شود.
در اقدامی بحث برانگیز؛
در شرایطی که پرداخت خسارتها و امهال وام زلزله زدگان به کندی انجام می شود چند صد میلیون تومان طی روزهای گذشته تحت عنوان پاداش زلزله به مدیران دولتی در استان کرمانشاه پرداخت شده است.
جانشين فرماندهی مرزباني کرمانشاه از کشف 5 میلیارد ریال کالای قاچاق در مرزهاي حوزه استحفاظی هنگ پاوه خبر داد.
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت محرومیت کوله‌بران مناطق مرزی نتیجه کوتاهی دولت در ایجاد اشتغالزایی پایدار بوده است.
در سیستم گمرک، مرز شوشمی بعنوان یکی از مقاصد ترانزیتی تعریف نشده لذا امکان ترانزیت و ترخیص کالا در شوشمی وجود ندارد .
فرمانده هنگ مرزی پاوه از کشف کالای قاچاق به ارزش ۳ میلیارد ریال در مرز‌های این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان پاوه از کشف 2 هزار و 42 دست لباس قاچاق زنانه و مردانه و 700 کیلوگرم گردو در این شهرستان خبر داد.
دکتر شهاب نادری:
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی، خواستار تسریع در انتقال آب از چشمه 'هانی کوان' به شهر پاوه شد و گفت: اجرای این طرح طولانی شده است.
با حضور وزیر نیرو در پاوه صورت گرفت؛
با حضور وزیر نیرو در استان کرمانشاه، واحد اول و دوم نیروگاه داریان به بهره برداری رسید.
وزير نيرو با حضور در محل تصفيه خانه شهر پاوه گفت: : ان شاالله تا امسال بايد به نقطه مطلوب برسد اگر جزء چهل پروژه چهلمين سالگرد باشد حتما بايد به نتيجه برسد.
هفت خانواده زیرپوشش بهزیستی شهرستان پاوه روز چهارشنبه طی مراسمی با حضور مسئولان استان کرمانشاه صاحب خانه شدند.
جمعی از نمایندگان مناطق کردنشین و مرزی مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس‌جمهور، خواستار برقراری مجدد مبادلات مرزی و رفع مشکلات و دغدغه معیشتی مردم مناطق مرزنشین شدند که متاسفانه از بین هشت نماینده استان کرمانشاه تنها امضای یک نماینده ( اقای نادری نماینده پاوه و اورامانات) در بین این نمایندگان وجود دارد!
به مناسبت كرمانشاه ٢٠٢٠
ضروری است برنامه ریزی جامع وکاملی برای توسعه پایدارروستایی انجام شودتوسعه گردشگری روستایی ،به عنوان یک بخش ارزشمندورشدیابنده درزمینه رهیافت اقتصادی مطرح است
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس خبر داد
نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرپیچی بانک‌ها از دستورات رییس جمهور و استاندار کرمانشاه برای تسهیل در امهال وام زلزله‌زدگان استان، گفت: خدمات فرهنگی و آموزشی بیشتری برای دانش آموزان انجام شود.

صفحه‌ها