مطالب فرهنگی

فرماندار پاوه:
فرماندار پاوه تصریح کرد: در خصوص حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی کار فرهنگی بزرگی را باید آغاز کنیم ما انزوای جغرافیایی نداریم در خصوص حفاظت از محیط زیست خود با انزوای فکری برخی در جامعه مواجه هستیم .
فرماندار پاوه گفت: متاسفانه بیشتر شهروندان وضعیت هشدار را نادیده گرفته و خود ، خانواده و دیگران را در معرض ابتلا به این بیماری قرار می دهند مردم باید دستورالعملها و پروتکلهای بهداشتی را رعایت کنند .
فرمانده سپاه ناحیه پاوه:
فرمانده سپاه ناحیه پاوه گفت: روز قدس به عنوان محور وحدت جهان اسلام و نمایش اتحاد امت اسلامی در حمایت از فلسطین مظلوم است .
۵۶۰ بسته سبد غذایی در بین مدد جویان موسسه خیریه صلاح الدین ایوبی شهرستان پاوه توزیع شد.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه پاوه گفت: بیش از یک‌هزار و 500 بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک‌های مومنانه بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده است.
پیام جمعه (۱۱) | ماموستا قادری در دهمین جمعه ای که نماز جمعه در پاوه اقامه نمی شود، از طریق اینستاگرام بصورت زنده با مومنین سخن گفتند
مدیر آموزش و پرورش پاوه:
مدیر آموزش و پرورش پاوه؛ تلاش و همراهی اصحاب رسانه با فرهنگیان را، زمینه ساز هموار شدن استمرار فرایند آموزشی و تربیتی در روزهای تعطیلات کرونایی مدارس، دانست.
طی مراسمی از معلمین نمونه بخش نوسود تجلیل به عمل آمد .
دادستان و مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان پاوه و اورامانات مشترکا خبر دادند:
جشن گلریزان نسیم مهر مجازی برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و حمایت از خانواده زندانیان پاوه و اورامانات به همت انجمن حمایت از زندانیان پاوه و اورامانات برگزار می شود.
همسر شاعر و هنرمند فقید پاوه‌ای باقی شفیعی، در اقدامی نیکو بخشی از مستمری ماهیانه وی را برای کمک به التیام بیماران مبتلا به سرطان در این شهرستان، اختصاص داد.
مدیر آموزش و پرورش پاوه:
مدیر آموزش و پرورش پاوه در آیین تجلیل از معلمان توانمند شهرستان؛ معلمان را، الگوی مناسب تعهد و مسئولیت پذیری در روزهای پرالتهاب و بحرانی جامعه عنوان کرد.
مدیر آموزش و پرورش پاوه:
مدیر آموزش و پرورش پاوه با قدردانی از حسن توجه مسئولین شهرستان به مناسبت روز معلم؛ هفته بزرگداشت مقام معلم را، فرصتی برای قدردانی از تلاش های حافظان سلامت فکری جامعه عنوان کرد.
فرماندار پاوه:
فرماندار پاوه در آیین بزرگداشت مقام معلم؛ از دستور کار نمایندگان دولت در شهرستان برای تقویت زیر ساخت های استفاده از فضای مجازی در امر آموزش را، خبر داد.
پاسخ این سوال، را از مسئول واحد پیشگیری ومبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت و درمان پاوه می شنویم.
مدیرکل میراث‌فرهنگی کرمانشاه:
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمانشاه با بیان اینکه طبق برنامه قرار بود خردادماه بازدید کارشناسان ارزیاب یونسکو را از منظر فرهنگی برای ثبت جهانی داشته باشیم، افزود: «به‌دلیل شیوع بیماری کرونا احتمالاً در مردادماه این بازدید صورت می‌گیرد.»

صفحه‌ها