مطالب فرهنگی

برای اولین بار در پاوه انجام شد؛
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه گفت: به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش و در راستای اجرای یک از مصوبات آخرین نشست این شورا سه مدرسه در پاوه به صورت نمادین توسط مسئولان و اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان پاوه اداره شد.
به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش؛
طرح پاکسازی مدارس توسط دانش آموزان به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش در مدارس شهرستان پاوه برگزار شد.
فرماندار شهرستان پاوه:
فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان پاوه گفت: هوشمندسازی مدارس شهرستان پاوه نشان از موفقیت شورای آموزش و پرورش و همکاری موثر انجمن اولیاء و مربیان با مدارس است.
رئیس دادگستری شهرستان پاوه:
رئیس دادگستری شهرستان پاوه گفت: آموزش قوانین و حقوق شهروندی باید از پیش دبستانی و مهدودک‌ها آغاز شود.
منصور وهابی خبر داد:
به مناسبت هفته ی شورای آموزش و پرورش(24دیماه لغایت30)اعضای شورای آموزش و پرورش،مدیران و کارشناسان اداره با ائمه ی جمعه شهر های نوسود و نودشه دیدار کردند .
فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان پاوه در معیت اعضای شورای آموزش و پرورش از نمایشگاه دست سازه های دانش آموزان در مدرسه شهید مطهری بازدید کردند.
یادداشت/فردین رحیمی
دردانش روانشناسی محیطی نگرش های گوناگونی نسبت به انسان وجود دارد چون انسان بعنوان موجودی پیچیده ودرحال تغییردرتناسبات مختلفی بامحیط قرارمیگیرد...
قسمت اول از گفتگوی با کاندیداهای انتخابات انجمن مددکاران اجتماعی ایران | آشنایی با آقای اقبال ولدبیگی
یادداشت/هادی محمودی؛
در خصوص نحوه ورود اسلام به پاوه مهمترین نظری که پذیرفته شده است و تقریبا در چند دهه گذشته تمامی کسانی که در خصوص تاریخ و گذشته هورامان و پاوه تحقیق کرده و مقالات وکتابهایی نوشته اند و برآن صحه گذاشته اند بدین شرح است :
توفیق نگاری معلم روانسری علیرغم شکستگی دست وپا،با عشق وعلاقه در کلاس درس حاضر و این مشکل جسمی موجب تعطیلی کلاس درس نشد
اراده و پشتکار که داشته باشی فرقی نمی کند روی صندلی ویلچردار نشسته باشی یا با پاهایی پرتوان قدم بر داری؛ سرمایه ای ارزشمند که بسیاری از جانبازان با معنا کردن آن توانستند در عرصه کار و زندگی مدارج علمی را با موفقیت پشت سر گذارند. "فوزیه زارعی" جانباز 70 درصد یکی از همین شیرزنان است.
فرماندار پاوه با انتقاد از عرضه نان نامرغوب در این شهرستان گفت: مدیران مربوطه باید به این موضوع رسیدگی کنند و پاسخگوی این وضعیت باشند.
لقمان انفرادی خبر داد:
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما در خصوص جمع آوری کمکهای مردمی به زلزله زدگان اظهار داشت: از زمان وقوع زلزله ، مردم شهرستان پاوه بیش از 283 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی به زلزله زدگان کرمانشاه اهدا کرده‌اند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه:
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه گفت: تاکنون 116 کلاس درس در 60 مدرسه ابتدایی، متوسطه اول و دوم شهرستان پاوه مجهز به تجهیزات هوشمند سازی شده اند.

صفحه‌ها