مطالب ورزشی

بدون تردید آنچه امروز در وهله نخست مهم است،حفظ سلامت خود و افراد جامعه با عزمی همگانی است که جز با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و بهداشت فردی و اجتماعی امکان پذیر نیست.
دکتر لهونی نماینده‌ مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس رحیمی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه با حضور در شهر نوسود از زمین فوتبال این شهر بازدید کردند.
در آخرین دیدار تیم فوتبال نوجوانان جوانرود در تهران، این تیم به مصاف آکادمی فوتبال مهدوی کیا رفت که با نتیجه 6بر1 مغلوب این تیم شد.
کشتی گیران پاوه ای در مسابقات کشتی فرنگی جوانان قهرمانی استان به کسب دو مدال نقره و برنز نایل امدند.
برگزاری مسابقه فوتسال گل کوچک برگزاری مسابقات طناب کشی و پیاده رویی تیم کاراته بانوان از مهمترین عناوین خبر ورزشی شهرستان هستند.
از قهرمانان کاراته کا بانوان شهرستان پاوه طی مراسمی تجلیل به عمل آمد.
بانوان کاراته کار پاوه در مسابقات استانی با كسب مقام هاي مختلف خوش درخشيدند.
چند ماه پیش بود که در سفر بازوند استاندار کرمانشاه به شهرستان پاوه، موضوع زمین فوتبال به عنوان یکی از مطالبات جدی جوانان این شهرستان مطرح شد.
با اهتمام اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه صورت گرفت؛
با اهتمام اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه تجهیزات ورزشی در مدارس این شهر توزیع شد.
به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان
برگزاری مسابقات فوتسال مقطع ابتدایی به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان و تیم فوتسال دبستان شهید مطهری پاوه به قهرمانی دست یافت.
کشتی گیران پاوه در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جوانان استان کردستان صاحب یک مدال نقره ویک مدال برنز شدند .
حاشیه‌های بازدید نمایشی طلایه‌دار سفرهای استانی دولت
وزیر ورزش و جوانان در سفر به کرمانشاه وعده بی‌سرانجام افتتاح برخی پروژه‌های ورزشی که خودش داده بود را به سال آینده حواله داد.
ورزشکاران بانو پاوه در مسابقات کاراته بانوان در سطح استان مقام دوم را کسب کردند.
امام جمعه پاوه گفت: ورزش عاملی مهم در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است که توسعه آن نیازمند تلاشی همگانی است.
در نشست هم اندیشی ورزش و جوانان با دبیران ورزش مدارس؛
سیروس امین زاده درنشستی تعاملگر و متفاوت در اداره ورزش و جوانان پاوه ضعف مدیریت شهرستان را عدم داشتن تفکر سیستمی و راهبرد تیمی بدون بنیه علمی دانست و گفت: بطوریکه دراجرای بیشتربرنامه ها، تصمیمات شخص مدیر از بالاترین رده تا زیر دستان چون بر اساس ویژگی های شخصیتی وفردی و بدون توجه به کاربرد جمعی بوده است هزینه های جبران ناپذیرزیادی را متوجه جامعه نموده است.

صفحه‌ها