مطالب ورزشی

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه گفت: برابر دستور ستادکرونا استان از امروز ۵ ابان ماه به مدت یک هفته کلیه اماکن ورزشی شهرستان تعطیل می باشد.
سعدی توفیقی درمصاحبه اختصاصی هزارماسوله:
رییس اداره ورزش و جوانان پاوه گفت: در برخی برنامه ها ۸۰ درصد پیشرفت داشتیم، و در برخی زمینه ها هم ۱۰۰ درصد پیشرفت داشته ایم اما با بیماری کرونا برنامه های ما را بهم ریخت و کل اماکن ورزشی را تعطیل کرده ایم.
بدون تردید آنچه امروز در وهله نخست مهم است،حفظ سلامت خود و افراد جامعه با عزمی همگانی است که جز با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و بهداشت فردی و اجتماعی امکان پذیر نیست.
دکتر لهونی نماینده‌ مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس رحیمی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه با حضور در شهر نوسود از زمین فوتبال این شهر بازدید کردند.
در آخرین دیدار تیم فوتبال نوجوانان جوانرود در تهران، این تیم به مصاف آکادمی فوتبال مهدوی کیا رفت که با نتیجه 6بر1 مغلوب این تیم شد.
کشتی گیران پاوه ای در مسابقات کشتی فرنگی جوانان قهرمانی استان به کسب دو مدال نقره و برنز نایل امدند.
برگزاری مسابقه فوتسال گل کوچک برگزاری مسابقات طناب کشی و پیاده رویی تیم کاراته بانوان از مهمترین عناوین خبر ورزشی شهرستان هستند.
از قهرمانان کاراته کا بانوان شهرستان پاوه طی مراسمی تجلیل به عمل آمد.
بانوان کاراته کار پاوه در مسابقات استانی با كسب مقام هاي مختلف خوش درخشيدند.
چند ماه پیش بود که در سفر بازوند استاندار کرمانشاه به شهرستان پاوه، موضوع زمین فوتبال به عنوان یکی از مطالبات جدی جوانان این شهرستان مطرح شد.
با اهتمام اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه صورت گرفت؛
با اهتمام اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه تجهیزات ورزشی در مدارس این شهر توزیع شد.
به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان
برگزاری مسابقات فوتسال مقطع ابتدایی به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان و تیم فوتسال دبستان شهید مطهری پاوه به قهرمانی دست یافت.
کشتی گیران پاوه در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جوانان استان کردستان صاحب یک مدال نقره ویک مدال برنز شدند .
حاشیه‌های بازدید نمایشی طلایه‌دار سفرهای استانی دولت
وزیر ورزش و جوانان در سفر به کرمانشاه وعده بی‌سرانجام افتتاح برخی پروژه‌های ورزشی که خودش داده بود را به سال آینده حواله داد.
ورزشکاران بانو پاوه در مسابقات کاراته بانوان در سطح استان مقام دوم را کسب کردند.

صفحه‌ها