مطالب ورزشی

مسابقات هانمادانگ(شکستن اجسام و حرکات نمایشی) قهرمانی استان برگزار و در این مسابقات تیم دو نفره ی تکواندوی شهرستان پاوه در مسابقات استان خوش درخشیدند.
با حضور وزیر ورزش و جوانان:
امروز ۱۷ بهمن ماه از طریق ویدیو کنفراس استادیوم ورزشی نوریاب پاوه با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.
مسئول کمیته موتورسواری پاوه:
خدادادی گفت: اعلام می داریم ما هیچ وقت تخریب کننده محیط زیست نبودیم و نخواهیم بود بلکه با هماهنگی طبیعت دوستان همیشه تمرینات خود را در مکان هایی اجرا کرده ایم که کمترین صدمه را به طبیعت و کمترین مزاحمت را برای مردم داشته باشد.
سرگروه وكارشناس مشاوره آموزش و پروش پاوه در ارزيابی سالانه استانی موفق به کسب رتبه اول شدند.
قــابــل تــوجــه مــســئولــیــن ورزش شــهرســتــان و اســتــان ڪــرمــانــشــاه که داریان مورد کم توجهی قرار گرفته است .
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه گفت: برابر دستور ستادکرونا استان از امروز ۵ ابان ماه به مدت یک هفته کلیه اماکن ورزشی شهرستان تعطیل می باشد.
سعدی توفیقی درمصاحبه اختصاصی هزارماسوله:
رییس اداره ورزش و جوانان پاوه گفت: در برخی برنامه ها ۸۰ درصد پیشرفت داشتیم، و در برخی زمینه ها هم ۱۰۰ درصد پیشرفت داشته ایم اما با بیماری کرونا برنامه های ما را بهم ریخت و کل اماکن ورزشی را تعطیل کرده ایم.
بدون تردید آنچه امروز در وهله نخست مهم است،حفظ سلامت خود و افراد جامعه با عزمی همگانی است که جز با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و بهداشت فردی و اجتماعی امکان پذیر نیست.
دکتر لهونی نماینده‌ مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس رحیمی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه با حضور در شهر نوسود از زمین فوتبال این شهر بازدید کردند.
در آخرین دیدار تیم فوتبال نوجوانان جوانرود در تهران، این تیم به مصاف آکادمی فوتبال مهدوی کیا رفت که با نتیجه 6بر1 مغلوب این تیم شد.
کشتی گیران پاوه ای در مسابقات کشتی فرنگی جوانان قهرمانی استان به کسب دو مدال نقره و برنز نایل امدند.
برگزاری مسابقه فوتسال گل کوچک برگزاری مسابقات طناب کشی و پیاده رویی تیم کاراته بانوان از مهمترین عناوین خبر ورزشی شهرستان هستند.
از قهرمانان کاراته کا بانوان شهرستان پاوه طی مراسمی تجلیل به عمل آمد.
بانوان کاراته کار پاوه در مسابقات استانی با كسب مقام هاي مختلف خوش درخشيدند.
چند ماه پیش بود که در سفر بازوند استاندار کرمانشاه به شهرستان پاوه، موضوع زمین فوتبال به عنوان یکی از مطالبات جدی جوانان این شهرستان مطرح شد.

صفحه‌ها