مطالب اجتماعی

مدیر آبفای شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما با اشاره به کمبود آب شرب در شهرستان اظهار داشت: مقدار آب تولیدی از مقدار نیاز آبی (مصرف) در پاوه کمتر است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه گفت: تجمع و ازدحام تپه برفی سریاس توسط راهداران شهرستان پاوه تخریب شد .
شهردار پاوه خبر داد:
شهردار پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما از برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز در روستاهای الحاقی پاوه خبر داد.
اقای فرهادی معلم دبستان بندره پاوه است که در نبود تبلت برای اکثر دانش آموزانش، مجبور شده است از ۱۵ شهریورماه بدون غیبت یک روز، در کلاس درس آنها حضور یابد، بلکه دانش آموزانش از ادامه تحصیل بازنمانند.
فرماندار پاوه در گفتگو با هزارماسوله:
فرماندار شهرستان پاوه گفت: با فعالیتهای که در جریان است در آینده ی نزدیکی شاهد تردد مسافر در مرز شوشمی باشیم که این به نوبه ی خود می تواند تحولات بزرگ اقتصادی در منطقه ایجاد نماید .
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه از مسدود و بازگشایی اکثر راههای روستایی این شهرستان خبر داد.
راه ارتباطی مریوان هورامان پاوه در محدوده گردنه ژالانه بدلیل بارش سنگین برف و کولاک شدید تا اطلاع ثانوی مسدود میباشد.
یادداشت/نذیر دولتخواه
در همین راستا ضمن تقدیر و سپاسگزاری از اقدام نیک و زیبا خانواده گرانقدر مرحوم ارسلان غلامی منش را که با حضور در بیت امام جمعه فخیم شهر پاوه حاج ماموستا ملا قادر قادری و با وساطت ایشان و حاج آقا عباس عربی در جلب رضایت اولیای دم ختم به خیر گردید و از حق قصاص خویش گذشت نمودند
آرش زره تن لهونی نماینده اورامانات در سخنانی تند و کوبنده در صحن علنی مجلس خواستار محاکمه وزیر راه شد.
طرح انتقال آب "هانی کوان" به شهر پاوه پس از گذشت یک دهه تاکنون به سرانجام نرسیده است.
فرماندار پاوه:
فرماندار شهرستاان پاوه گفت: ۱۲ میلیون متر مکعب آب از آبهای سد داریان و هیرویی برای کشاورزی در سطح شهرستان پاوه اختصاص یافت.
دکتر پیر صاحب:
طراح پروژه انتقال آب هانی کوان گفت: من می توانم با این شرایط؛ کمبود آب شرب پاوه را تا هفته آینده رفع کنم اما به شرطی که آب مرتبا در تصفیه خانه جریان داشته باشد تا مشکل کمبود آب شهر پاوه مرتفع و در جریان مدار قرار بگیرد اما ان شاالله با پر شدن سفره های زیر زمینی در سراب هولی در فصل بهار ؛ آب تصفیه خانه هانی کوان نیز قطع می گردد تا ادامه عملیات پروژه انجام شود.
کیوان سامیان:
کیوان سامیان مسئول واحد مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت و درمان پاوه گفت: علایم کووید ۱۹ تا شش ماه می تواند باقی بماند!
نجیب ویسی:
رئیس آموزش و پرورش نوسود گفت:هزینه در آموزش و پرورش هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است که اگر جامعه پویا و زنده ای داشته باشیم باید به آموزش و پرورش توجه شود و نظام آموزش و پرورش بدون مشارکت سایر نهاد ها به تنهایی قادر به حل مسائل آموزش و پرورش نیست و نیازمند مشارکت همگانی است .
دادستان شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما از کشف ۷۰ قبضه اسلحه آمریکایی در این شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها