مطالب اجتماعی

با حضور فرمانداران شهرستانهای پاوه (جمهوری اسلامی ایران )و حلبچه (اقلیم کردستان عراق )فعالیت دروازه ی دوم (دروازه ی خروجی ) مرز شوشمی آغاز شد
صفیعی خبر داد:
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پاوه گفت: درختان در بعضی از مسیرها دچار تنش کم آبی در ماههای مرداد و شهریور شده و در نتیجه زودتر دچار خزان می شود و همین عامل باعث رشد و رویش مجدد درخت خواهد شد.
فرمانده سپاه ناحیه جوانرود:
فرمانده سپاه ناحیه جوانرود گفت: اقدام کوردلانه و ناجوانمردانه تروریستی که منجر به شهادت سرباز ولایت، دانشمند برجسته هسته‌ای ایران شد، بار دیگر بر ضعف و زبونی استکبار و ایادی صهیونیستی آن صحه گذاشت.
فرماندار پاوه گفت: جاده مواصلاتی شهرستان پاوه به جوانرود در بخش باینگان که بر اثر بارشهای اخیر و ریزش کوه مسدود شده بود با تلاش واحد لجستیک تیپ انصارالرسول ( ص) جوانرود بازگشایی گردید.
با حضور سپاه ناحیه پاوه از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس در شهر نودشه تجلیل به عمل آمد.
مسلم حسینی:
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان پاوه گفت: برنج هندی طرح تنظیم بازار در پاوه توزیع می شود.
رئیس محیط زیست پاوه خبر داد:
رئیس اداره محیط زیست پاوه از شکار غیر مجاز پرنده مهاجر اردک سیاه در پاوه توسط متخلفان خبر داد.
فرمانداه سپاه ناحیه پاوه:
فرمانده سپاه ناحیه پاوه گفت: دشمنان با ریختن خون فخری زاده نمی توانند نور ما را خاموش کنند.
امام جمعه روانسر:
امام جمعه روانسر گفت: شهادت دانشمند انقلابی و مجاهد شهید محسن فخری زاده به دست تروریست های دون مایه ، نشانه استیصال دشمنان و نظام سلطه در برابر ملت بزرگ ایران اسلامی است.
به مناسبت روز جهانی ایدز :
مسئول واحد پیشگیری ومبارزه با بیماریهای شهرستان پاوه گفت: طبق آمار سازمان جهانی بهداشت از ابتدای اپیدمی تا پایان سال۲۰۱۹ تقریبا" ۷۵ میلیون نفر مبتلا وجود داشته است.در شهرستان پاوه موارد بیماری شناسایی شده است که تحت درمان می باشند و همانند کشور موارد بیماری در شهرستان بیشتر از موارد تشخیص داده شده است .
سرهنگ سلطان قلی خبر داد:
فرمانده سپاه ناحیه پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما از توزیع ۵۰۰ بسته کمک معیشتی در قالب کمک های مومنانه به خانوارهای مبتلا به کرونا در شهرستان خبر داد.
فرماندار پاوه:
فرماندار پاوه گفت: ناظرین و پیمانکاران شرکت گاز موظف هستند همین امروز کار لوله گذاری در برخی از این محلات که حفاری نموده اند را آغاز و سریعاً رفع خطر نمایند تا این مردم دیگر نگران نباشند.
فرماندار پاوه خبر داد:
فرماندار شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت: ما به عنوان شهرستان مرزی محسوب می شویم و در آیتم های ارزیابی عملکردی که از طرف اداره بازرسی استان ارائه شده است ؛ هیچ کدام از آیتم های مرزی دیده نمی شود.
پس از بارش های زیبای پاییزی، ریزش مه غلیظ شهر پاوه را دل انگیز میکند که چشم هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌کند.
مدیر داخلی بیمارستان قدس پاوه از کمک ۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰ ریالی به بیمارستان خبر داد.

صفحه‌ها