مطالب اجتماعی

این روزها شهر بانه وره با کمبود آب شرب مواجه است و نیاز است که چاره ای اساسی برای حلی این مشکل اندیشیده شود.
جلسه ی هماهنگی برگزاری ایام دهه ی مبارک فجر در سالن جلسات فرمانداری پاوه برگزار شد.
فرماندار پاوه:
فرماندار شهرستان پاوه در حاشیه بازدید از ساخت و سازهای غیرمجاز به خبرنگار ما گفت: توقع یک سری باغدار؛ توقع شهرنشینی و سکونتگاه انسانی است نه توقع باغبانی و تولید محصول .
گروه سرود ذاکرین هورامان سپاه ناحیه پاوه در اولین جشنواره سرود استانی یادبود سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی که با حضور ۱۵ گروه نواحی استان که به صورت مجازی برگزار گدید ؛ موفق به کسب مقام سوم گروهی شد.
دادستان شهرستان پاوه گفت: ما قاطعانه برخورد با سازندگان غیر مجاز و تصرف کنندگان منابع طبیعی با تغییر کاربری این مناطق را در دستور کار خود قرار داده و شعبه ویژه ای را تشکیل داده ایم
دادستان پاوه در گفتگو با هزارماسوله:
دادستان شهرستان پاوه گفت: آسفالت جاده بیدمیری پاوه غیر قانونی است و عملیات تسطیح این جاده متوقف شد.
رئیس شورای اسلامی شهر بانه وره گفت: امروز با صدای فصیح و آشکار بدون هیچگونه تشویشی امروز شهرم تشنه می‌باشد طوریکه که نصفی از لوله های آب آشامیدنی آن ماهاست جریان آب را به خود ندیده اند !!!!
رئیس شبکه بهداشت پاوه:
مدیر شبکه بهداشت و درمان پاوه از عموم مردم گرامی شهرستان خواست که رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی گرفته و با توجه به افزایش موارد قطعی ابتلاء به کرونا در مدت اخیر نسبت به بروز هر گونه علایم بیماری حساس بوده و در اسرع وقت به مرکز ۱۶ ساعته مراجعه نمایند.
فرماندار پاوه؛
فرماندار پاوه گفت: ما معتقدیم و بر این خواست خود اصرار داریم که مردم پاوه باید از آب سدهای داریان و هیروی منتفع گردند .
مدیر آبفای شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما با اشاره به کمبود آب شرب در شهرستان اظهار داشت: مقدار آب تولیدی از مقدار نیاز آبی (مصرف) در پاوه کمتر است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه گفت: تجمع و ازدحام تپه برفی سریاس توسط راهداران شهرستان پاوه تخریب شد .
شهردار پاوه خبر داد:
شهردار پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما از برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز در روستاهای الحاقی پاوه خبر داد.
اقای فرهادی معلم دبستان بندره پاوه است که در نبود تبلت برای اکثر دانش آموزانش، مجبور شده است از ۱۵ شهریورماه بدون غیبت یک روز، در کلاس درس آنها حضور یابد، بلکه دانش آموزانش از ادامه تحصیل بازنمانند.
فرماندار پاوه در گفتگو با هزارماسوله:
فرماندار شهرستان پاوه گفت: با فعالیتهای که در جریان است در آینده ی نزدیکی شاهد تردد مسافر در مرز شوشمی باشیم که این به نوبه ی خود می تواند تحولات بزرگ اقتصادی در منطقه ایجاد نماید .
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه از مسدود و بازگشایی اکثر راههای روستایی این شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها