مطالب اجتماعی

بمناسبت هفته تامین اجتماعی،
سازمان تامین اجتماعی گسترده ترین و اصلی ترین نهاد در عرصه بیمه های اجتماعی است،که زیر نظر وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و با استقلال اداری و مالی اداره می شود که در زیر گزارش عملکرد یکساله این سازمان از تیر ماه سال گذشته تا خرداد سال جاری در شهرستان پاوه طی مصاحبه ای با رئیس این شعبه انتشار داده می شود.
بخشدار نوسود خبر داد:
سرچشمه آب شرب روستای نروی پاوه ساماندهی شد.
یادداشت/احمد امین پور
به نظر مۍرسد که مدیریت و نظارت ویژه از جانب مسئولین، تخصیص یارانه به شرکتهای تولیدی ماسک، ادارات و انجمنهای خیریەی دولتی و غیردولتی و ابر و باد و مه و خورشید و فلک باید دست در دست هم دهند تا قیمت لجام گسیختەی ماسک، به معضل بزرگ مردم ما تبدیل نشود و مردم، عطای ماسک را به لقایش نبخشند
یادداشت/ جمال مرادی
بیشتر از هفتاد درصد خانوادەهای ما،قدرت خریدن بیست گرم طلا را ندارند،بیایید همه باهم، بە خاطر رضای خداوند رسومهای غلط را کنار بگذاریم، نگوییم وقتی طرف زرو زیور ندارد، حق هم ندارد زن بگیرد، نگوییم بیخود کردەاست بەخواستگاری دخترمان آمدەاست
فرمانده سپاه ناحیه پاوه:
فرمانده سپاه ناحیه پاوه به مناسبت هفته عفاف و حجاب اظهار کرد: با اندکی تدبر در آیات قرآنی فلسفه حجاب را به گونه‌ای صریح می‌بینیم و می‌یابیم که احترام و حرمت زن حجاب اوست.
بخشدار نوسود :
جهانبانی بخشدار نوسود :ورود به داخل رودخانه و شنا و ماهیگیری در پایین دست سدهای داریان و هیروی می تواند خطر آفرین باشد.
رئیس اداره ی گاز شهرستان پاوه :
خسروی رئیس اداره ی گاز شهرستان پاوه : انتظار این است در سالجاری اکثریت خانوار نودشه از نعمت گاز شهری بهره مند گردند
کرمانشاه میراث قدیمی ایران باستان است که در طول تاریخ فراز و نشیب های زیادی را به چشم دیده است. بااین وجود، هویت و اصالت خود را حفظ کرده است. جاذبه های تاریخی و طبیعی متعددی در این شهر، همچون آهنربا شما را به سمت خود می‌کشاند. در این بخش از ایرانشناسی، شما را به روستای هجیج کرمانشاه، شهری در 25 کیلومتری پاوه دعوت می‌کنیم:
یادداشت/دکتر مهوش معاذی نژاد
بیشتر افراد از ترس مرگ خود یا اطرافیانشان رنج می برند. این استرس ها به شدت روی کیفیت زندگی افراد تاثیر منفی گذاشته و آگاهی های غلط و اخبار ترسناک برخی رسانه ها به میزان این اضطراب دامن زده است.
یادداشت/نادیا ابراهیمی،
گرفتن دست نیازمندان ترسیم چهره حقیقی وتجسم رسالت نهایی بهزیستی است.
صبحامروز مراسم تودیع و معارفه رئیس دامپزشکی شهرستان روانسر برگزار شد
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: عملیات انتقال شبکه سراسری گاز به شهر مرزی نودشه به پایان رسید.
فرماندار پاوه در نقطه ی صفر مرزی :
فرماندار پاوه گفت: سعی ما بر این است تمامی سازو کارهای نرم افزاری و سخت افزاری را در مرز شوشمی آماده نماییم.
ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه و دونفر از اعضای خانواده‌ی ایشان به بیماری کرونا مبتلا شد.
رئیس سازمان جنگلها در پاوه:
رئیس سازمان جنگلهای کل کشور گفت: قول می دهم از تمامی ظرفیت ها استفاده نماییم تا از خانواده های جانباختگان مدافع طبیعت پشتیبانی لازم و در خور شایسته به عمل آید .

صفحه‌ها