مطالب اجتماعی

یادداشت/فریدون رامین
شهرداری، سازمان محلی است که بر طبق اصل عدم تمرکز اداری و به‌منظور ادارۀ امور محلی از قبیل عمران و آبادی، بهداشت شهر و رفاه ساکنان آن شهر، تأسیس می‌شود.
یادداشت/فریدون رامین
برخی چالشها و موانع و تنگناهای پیش روی شوراها به شرح ذیل ارائه می شود:
ماموستا قادری:
امام جمعه پاوه گفت: در نزد بنده کشتن فرزندان مردم و پایین کشیدن پرچم استقلال و آزادی این مملکت اعمالی ناپسند هستند و هر دو ردّ و محکوم‌اند.
تایم لپسی زیبا از غروب شهر پاوه که بسیار دیدنی است. با هم ببینیم
در یک عملیات ۱۰ قبضه اسلکه توسط اطلاعات هنگ مرزی شهرستان پاوه کشف و ضبط شد.
تندیس ولوح تقدیرجوان وکارآفرین نمونه بین المللی به دانا محمدی کارآفرین پاوه ای در سومین کنفرانس بین المللی کسب و کار اهدا شد.
اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود در کنکور سراسری سال 99 رتبه نخست را به خود اختصاص داد .
در سومین کنفرانس بین المللی کسب و کار در ترکیه تندیس ولوح تقدیرجوان وکارآفرین نمونه بین المللی به دانا محمدی کارآفرین پاوه ای اهدا شد.
دادستان شهرستان پاوه گفت: در فرآيند سامانه ابلاغ الكترونيك و اطلاع رساني هاي قضايي هيچ گونه وجهي بصورت اينترنتي دريافت نمي گردد.
همایش فصلی(آموزشی وتوجیهی) ویژه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وشوراهای اسلامی شهر وروستاها برگزار شد.
یک مادر باردار اهل شهرستان به مراکز درمانی مرکز استان با بالگرد مرکز اورژانس هوایی اعزام شد.
«طرح جامع» و «طرح تفصیلی» دو طرح مهم در برنامه ریزی و مدیریت شهری هستند . این دو طرح لازم و ملزوم یکدیگرند، اما در عین حال از نظر روش کار، شیوه تهیه، مقیاس نقشه ها و نتیجه نهایی، تفاوت هایی با هم دارند.
یادداشت/فریدون رامین
با عنایت به نزدیک شدن به ایام ثبت نام داوطلبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا و در آستانه برگزاری انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا صرف نظر از انگیزه و دیدگاههای کاندیداها و نحوه تعامل و مشارکت متقابل مردم و اعضای شوراها با یکدیگر و حمایت مسئولین از آنها برخی چالشها و موانع و تنگناهای پیش روی شوراها به شرح ذیل ارائه می شود:
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پاوه در گفتگو با هزارماسوله:
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پاوه در گفتگو با خبرنگار ما از توزیع روغن خوراکی در سطح شهرستان خبر داد.
فرماندار پاوه در گفتگو با کردپرس:
پرویز ایده پور در گفتگو با خبرنگار کردپرس در مورد الحاق ۴ روستای جدید به شهر پاوه؛ اظهار داشت: اداره یک سکونتگاه ۹ هزار نفری توسط دهیاری‌ها کاری محال بود و موضوع الحاق این روستاها به حوزه مدیریت شهری، اجتناب ناپذیر بود.

صفحه‌ها