مطالب اجتماعی

بر اساس اخبار واصله حکم بخشدار جدید باینگان صادر شد و محمد ریوگار نصری به عنوان بخشدار این بخش جایگزین اردلان حاتمی می شود.
از امروز مرز شیخ صله از امروز فعالیت تجاری خود را با کشور عراق از سر گرفت.
ماموستا قادري:
امام جمعه پاوه گفت: فتح خرمشهر علاوه بر افزایش توان رزمندگان برای تداوم دفاع از کشور، قدرت استقامت و نشاط را در ملت نیز ایجاد کرد.
منصور فتاحی نژاد از فرهنگیان توانمند منطقه در جشنواره الگو های برتر تدریس مدارس متوسطه دوم رتبه برتر استان را کسب نمود .
مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه
مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه گفت: بیشترین تمایلی که امسال در بخش اشتغال در سطح شهرستان پاوه وجود داشته است در بخش گردشگری و صنایع دستی بوده است.
سرپرست شرکت آب منطقه ای کرمانشاه گفت: طرح آبرسانی به شهر پاوه از چشمه هانی کوان در هفته دولت امسال به بهره برداری خواهد رسید.
کلنگ طرح آبرسانی به پاوه از چشمه 'هانی کوان' آبان سال 88 به زمین زده شد و باید سال 92 به بهره برداری می رسید ، اما بعد از گذشت 9 سال همچنان آب به این شهر نرسیده است.
درجلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان
فرماندارپاوه گفت: مدیران دستگاه‌هایی که موفق به جذب اعتبارات سال ۹۶ نشوند از اعتبارات امسال سهمی نخواهند داشت.
در سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی هنری استان
دانش آموزان پاوه ای با کسب رتبه اول در سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی هنری، هنرهای آوایی استان کرمانشاه راهی مرحله کشوری این مسابقات شدند.
دادستان پاوه در گفتگو با هزارماسوله:
دادستان پاوه گفت:یک مزرعه کشت خشخاش در شهرستان پاوه کشف وانهدام شد.
پنل گفتگوی فعالان عرصه گردشگری و میراث فرهنگی به مناسبت روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی در محل نمایشگاه دائمی عکس مینیاتور اورامان برگزار شد.
فرماندار پاوه، سهمیه ابلاغی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری این شهرستان را 102 میلیارد و 488 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: تاکنون از این محل 65 طرح با 219 میلیارد و 749 میلیون ریال پذیرش شده است.
استاندار کرمانشاه:
امهال وامهای زلزله زدگان قول رئیس جمهور به مردم زلزله زده استان است و حتما باید به شکل دقیق اجرایی شود.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه خبر داد
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: از اواخر روز دوشنبه تا پایان هفته جاری به دلیل عبور متناوب امواج ناپایدار از جو منطقه، هر روز شاهد رشد ابر و رگبار باران همراه با وزش باد و رعدوبرق در سطح استان خواهیم بود.

صفحه‌ها