مطالب اجتماعی

بازنشر
کتاب "بسوی خدا" برای مردم آشنای دیرینه ای است که احکام عبادی را در فقه امام شافعی شامل نمازهای پنجگانه. نماز میت. نماز اعیاد فطر و قربان. نماز تراویح. تلقین و ... را در اذهان تداعی می کند.
با نهایت تاسف و تاثر صبح امروز معلم و نویسنده کتاب” بسوی خدا” استاد محمد رشید آموزگار دار فانی را وداع گفت.
شهردار پاوه خبر داد:
شهردار پاوه از بخشودگی 30 درصدی کلیه عوارض شهرداری پاوه به استثنای اشخاص حقوقی، جرایم ماده 100 و 77، اجاره بها، قراردادها و توافقات خبر داد.
سالم مرادی:
مدیر ابفای پاوه گفت: تابستان ۱۴۰۰ برای این روستا, با کمبود آب شرب, سنتی بودن شبکه, هدر رفت زیاد؛ تابستان خوبی نخواهد بود.
معاون سیاسی ، امنیتی فرماندار پاوه:
شیخی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در جلسه ی معارفه : از اعتماد آقای ایده پور به بنده کمال سپاسگزاری را دارم / امیدوارم با همکاری و همراهی همکاران عزیز توفیقات لازمه در امور محول به اینجانب در این سمت حاصل شوند .
فرماندار پاوه خبر داد:
فرماندار پاوه در جلسه معارفه معاون سیاسی خود از توزیع بیش از سیزده و نیم میلیارد تومان سهم سوخت مرز نشینان در شهرستان پاوه خبر داد.
فرماندار پاوه در جلسه ی معارفه ی معاون سیاسی، امنیتی
فرماندار پاوه در جلسه ی معارفه ی معاون سیاسی، امنیتی ، اجتماعی فرمانداری با حضور معاونین ، بخشدار مرکزی و سایر کارمندان فرمانداری : فرمانداری پاوه یکی از حساسترین فرمانداریهای کشور است / کسی که در فرمانداری یا بخشداری بازنشسته میشود دایره المعارفی از کشورداری در ایران اسلامی است .
شهردار شهر نوسود استعفا داد .
فرماندار پاوه در گفتگو با کردپرس:
فرماندار پاوه در گفتگو با کردپرس گفت: زیبایی‌های مناطق کردنشین در زمینه طبیعت، پوشش مردم و جاذبه‌های گردشگری بسیار زیباتر و جذاب تر از آن چیزی است که در سریال "نون خ" نمایش داده می شود و این سریال برای جبران این ضعف‌ها باید در دل زیبایی‌های طبیعی و فرهنگی این مناطق فیلمبرداری شود.
امام جمعه پاوه از مجموعه دولت و وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی و استاندار کرمانشاه برای انتصاب و اعتماد به نیروهای ارزشی اهل سنت تقدیر کرد.
پایگاه خبري تحليلي هزارماسوله شهرستان پاوه امروز افتخار دارد، كه به مدت ۹سال تمام در خدمت همشهريان بوده و به امر اطلاع رساني همت گماشته است .
مسئول دفتر امام جمعه پاوه در گفتگویی با خهبرنگار ما اظهار داشت: نظر به بحرانی شدن وضعیت شیوع ویروس کرونا، فردا در پاوه نماز جمعه اقامه نخواهد شد.
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود خبر داد:
به یمن حلول ماه مبارک رمضان ودر پی فراخوان رئیس اداره آموزش و پرورش در تامین کمک هزینه ی خرید تبلت برای دانش آموزان کم بضاعت سطح منطقه نوسود مبلغ 575/000/000ریال در صندوق خیریه امام شافعی ( رض ) شهر نوسود جمع آوری گرید.
با حضور کاکاوند صورت گرفت؛
دکتر کاکاوند مدیر عامل آب و فاضلاب استان کرمانشاه با دعوت و همراهی مهندس طیب حیدری رئیس شورای شهر کرمانشاه در باینگان حضور یافت.
طی حکمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری پاوه منصوب شد.

صفحه‌ها