مطالب اجتماعی

با حضور فرمانداران شهرستانهای پاوه (جمهوری اسلامی ایران )و حلبچه (اقلیم کردستان عراق )فعالیت دروازه ی دوم (دروازه ی خروجی ) مرز شوشمی آغاز شد
گزارش تصویری/
به همت دفتر امام جمعه پاوه نشست هم اندیشی و تجلیل از اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی اورامانات در حضور حاج ماموستا ملا قادر قادری برگزار شد.
ماموستا قادری در نشست هم اندیشی با خبرنگاران اورامانات:
به مناسب روز خبرنگار امروز دوشنبه ۹۹/۰۵/۲۰ نشست هم‌اندیشی اصحاب رسانۀ اورامانات با حاج ماموستا ملا قادر قادری در مسجد قباء پاوه برگزار شد.
فرماندار پاوه در مراسم تجلیل از خبرنگاران:
فرماندار شهرستان پاو.ه گفت: کرونا تمامی قدرتهای بزرگ جهان را زمین گیر کرد اما رسانه ها پر قدرت مقابل آن ایستادند و با آگاهی بخشی به مردم و انتشار اخبار به روز شده مردم را در مقابل این بیماری بدون درمان تاکنون آموزش دادند.
بخشدار باینگان گفت: برای رفع قطعی خطوط تلفن همراه و اینترنت و افزایش سرعت اینترنت در این بخش طرح فیبرنوری خاکی به زودی اجرا می‌شود.
ماموستا قادری:
امام جمعه پاوه گفت: به امید خدا از هفته آینده شاهد برگزاری مجدد نماز جمعه در شهرستان خواهیم بود.
بخشدار باینگان به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار در اردوگاه روستای سریاس، طی مراسمی از اصحاب رسانه شهرستان تجلیل به عمل آورد.
با پیگیری دهیار روستای گلال پس از یکسال عملیات راه اندازی چاه آب شرب روستای گلال بخش مرکزی پاوه شروع شد.
اعلام آمار رسمی شبکه بهداشت پاوه؛
رییس شبکه بهداشت و درمان پاوه گفت: مبتلایان به کرونا در شهرستان پاوه که PCR مثبت بوده اند بالغ بر 232 نفر و فوتی ها 10 نفر بوده اند .مبتلایان به کرونا در شهرستان پاوه که PCR مثبت بوده اند بالغ بر 232 نفر و فوتی ها 10 نفر بوده اند .
دومین مرحله رزمایش مواسات و همدلی (کمک‌های مومنانه) از عید قربان تا عید غدیر به مناسبت دهه امامت و ولایت روز سه‌شنبه با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه ناحیه جوانرود و جمعی از مسوُولان در مسجد جامع این شهر برگزار شد.
یک رأس کل وحشی توسط دوستداران محیط زیست برای تیمار و مداوا به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاوه تحویل داده شد .
مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: یک دستگاه سی تی اسکن ۱۶ اسلایس برای بیمارستان شهرستان پاوه خریداری و تحویل شد که این دستگاه به زودی با آماده‌سازی فضای فیزیکی به بهره‌برداری می‌رسد.
در راستای حفاظت و حراست از منابع طبیعی دو دستگاه دمنده به ارزش ۹ میلیون تومان توسط دهیار روستای تشار شهرستان پاوه خریداری شد.
مصحابه این هفته را با دکتر سالار بابایی پزشک عمومی شهرستان پاوه فردی اخلاق مدار اختصاص داده ایم. کسی که توانست در سن ۵۲ سالگی و با مشغله کاری و کمبود وقت کل قرآن کریم را حفظ کند به امید اینکه علاقه مندان در زمینه حفظ قرآن، استعدادهای خودشان را شکوفا کنند و پا به این عرصه بگذارند.
در نشستی با حضور نماینده مردم اورامانات درمجلس شورای اسلامی ، فرماندار جوانرود و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه ،مسائل ومشکلات آب شرب شهرستان های منطقه اورامانات در فرمانداری این شهرستان موردبحث و بررسی قرارگرفت .

صفحه‌ها