مطالب سیاسی

یادداشت/نذیر دولتخواه
در همین راستا ضمن تقدیر و سپاسگزاری از اقدام نیک و زیبا خانواده گرانقدر مرحوم ارسلان غلامی منش را که با حضور در بیت امام جمعه فخیم شهر پاوه حاج ماموستا ملا قادر قادری و با وساطت ایشان و حاج آقا عباس عربی در جلب رضایت اولیای دم ختم به خیر گردید و از حق قصاص خویش گذشت نمودند
دادستان شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما از کشف ۷۰ قبضه اسلحه آمریکایی در این شهرستان خبر داد.
امام جمعه نودشه:
امام جمعه شهر نودشه با اشاره به اقدامات ترامپ اظهار کرد: رئیس جمهور فعلی آمریکا دیوانه است و ایشان کسی است که بزرگترین جنایها را در حق ملت ایران انجام داد
رئیس شبکه بهداشت جوانرود:
وی گفت: علی رغم آنکه کارهای فوق العاده خوبی انجام شده است اما هنوز این بیماری ریشه کن نشده و در این شرایطی که هر چهار شهرستان با عدم استفاده از ماسک و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ؛ در تجمعات راحت حضور پیدا می کنند و همین موضوع هم با این شرایط نهایتا تا دو هفته آینده شاهد موج چهارم این ویروس و کشته شدن همشهریانمان خواهیم بود.
سفرآیت الله رئیسی رئیس محترم قوه قضائیه به کرمانشاه طبیعتا دارای پیامدهای مفید و مثبتی در حوزه قضا و نظارت و نیز فتح بابی بر برخی پرونده های قضایی و نیز تسریع و جدیت بیشتر در رسیدگی به مشکلات قضایی مردم خواهد شد .
آیت الله رئیسی در پاوه:
رئیس قوه قضائیه کوله‌بری را یکی از دغدغه های جدی خود خواند و گفت: به این منظور ضروری است کارگروهی زیر نظر استاندار تشکیل شود و این دغدغه را با نگاه های مختلف اقتصادی بررسی کنند.
آیت الله سید ابراهیم رییسی امروز وارد شهرستان مرزی پاوه شد.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: آئین‌نامه‌ای در خصوص ساماندهی کولبران از مدت‌ها قبل توسط دولت ابلاغ شده بود که اخیراً در حال بازنگری و بررسی موانع و مشکلات دستورالعمل‌ها است.
آیت الله رئیسی در کرمانشاه:
رئیس قوه قضائیه در شورای اداری استان کرمانشاه گفت: مسئله کوله بری باید سامان بگیرد به نحوی که مرز نشین احساس کند زندگیش اداره می شود.
از وضعیت نامناسب جاده های ارتباطی تا انتقاد از عدم بهره برداری پروژه ابرسانی هانی کوان به پاوه از زبان دکتر ارش لهونی
مراسم سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در یادمان شهدای این شهر برگزار شد.
ماموستا قادری تصریح کرد: حاج قاسم فردی مردم‌شناس و شجاع و سپر امنیت ایران بود؛ و ترامپ هم با این عمل خبیث خود یعنی ترور شهید حاج قاسم سلیمانی، آبروی دموکراسی آمریکایی را برد و با دست خود شکست و ذلت خود را امضاء کرد .
امام جمعه روانسر:
امام جمعه روانسر گفت: سردار شهید سلیمانی هم قهرمان ملت ایران و ملت اسلامی بود و هم قهرمان شکست قدرت استکبار است.
طي احكام جداگانه اي از سوي مهندس هوشنگ بازوند استاندار كرمانشاه، شهرداران ازگله و بانه وره منصوب شدند.
فرماندار پاوه:
فرماندار پاوه گفت: سردار سلیمانی را هم در یک رقابت قدرت منطقه ای که برتری کامل را داشتیم؛ حذف کردند که شاید جمهوری اسلامی نتواند در عرصه خاورمیانه یک دولت با قدرت رقابتی باشد اما کور خوانده اند چرا که ملت ایران و تمام کشورهای منطقه که به نوعی ارادتمندان سردار هستند سلیمانی شدند و جبهه مقاومت تیزتر از گذشته در حال مقاومت و پاکسازی منطقه از لوث دشمنان این مملکت و دشمنان جهان اسلام هستند.

صفحه‌ها