گزارش

اینجا را دریابید؛
گزارشی از اوضاع معیشتی و اقتصادی مرزنشینان؛

اخبار ویژه

رئیس پلیس راه کرمانشاه خبر داد
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از قطع راه ارتباطی ۸۵ روستای پاوه و جوانرود خبر داد.
رئیس کمیته امداد پاوه گفت: مردم خیر و نیکوکار پاوه ای بیش از 145 میلیون ریال به هم وطنان نیازمند سیل زده در سیستان وبلوچستان کمک کردند.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه گفت: با بارش نزولات آسمانی تردد در جاده‌های پاوه، با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است.
با حضور معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و فرماندار جوانرود، مراسم تودیع و معارفه رئیس ارشاد اسلامی جوانرود برگزار شد.
نشست ستادی هماهنگی اردوهای راهیان نور با حضور بخشدار نوسود ،سرهنگ سلطانقلی فرمانده بسیج سپاه ناحیه پاوه و هیات همراه و همچنین نجیب ویسی رئیس اداره آموزش و پرورش نوسود در محل سالن جلسات این اداره برگزار گردید.
فرماندار روانسر :
مصطفی‌زاده از اجرای رویداد گردشگری کرمانشاه 2020 در هفت روستای این شهرستان خبر داد و گفت: این رویداد در روستاهای قوری قلعه، شبانکاره، کانی کچکینه، کانی شریف، کیلانبر سفلی، خیبر و باباحیران اجرایی می‌شود.
این قلاده پلنگ ایرانی در سروآباد براثر مبتلا شدن به بیماری هاری تلف شده است.
بخشدار باینگان گفت: سالانه بیش از ۳۹۰ میلیارد ریال محصولات دامی و باغی در این بخش مرزی تولید و روانه بازار مصرف می‌شود.
هادی شریفی خبر داد:
رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان پاوه گفت: نرخنامه موقت اقامتگاههای بوم گردی در شهرستان پاوه تعیین شد.
حضرت آیت الله خامنه‌ای درگذشت فرزند جناب ماموستا آقای ملاقادر قادری را به وی تسلیت گفتند.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج:
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج از برگزاری بزرگترین رویداد تولید محتوای دیجیتال ۴۸ ساعته خبر داد که با توجه به وسعت و همزمانی رقابت نمونه مشابهی در جهان ندارد.
اینجا را دریابید؛
ساکنان روستای گلال از توابع شهرستان پاوه حدود دو ماه است که با بی‌آبی دست و پنجه نرم می‌کنند و آبفای روستایی ظاهرا تمایلی به رفع مشکل این روستا ندارد.
جلسه ی ستاد زکات شهرستان پاوه با حضور معاون فرماندار و بخشداران مرکزی و نوسود و مسئول زکات پاوه و رئیس کمیته امداد رد سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
جلسه آموزشی توجیهی واکسن پولیو تزریقی در پاوه برگزار شد.
فرماندار جوانرودگفت : امسال برای عمران و آبادانی این بخش کلاشی 10میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است.
یادداشت/دکتر مهوش معاذی نژاد
بهترین راهی که ما را به غلبه بر این ترس ها می رساند جایگزین کردن آن ها با عشق به خود و دیگران است. عشق به ما اجازه می دهد که ترس ها ناپدید کنیم و قدرت خود را بازیابیم. عشق به معنای پذیرفتن ویژگی های خوب و همچنین ویژگی های بد و تاریک وجودمان است.
دشمن از حادثه تلخ هواپیما خوشحال شد
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: آن روزی که ده‌ها میلیون در ایران و صدها هزار نفر در بعضی کشورها به پاس خون فرمانده سپاه قدس به خیابان‌ها آمدند و بزرگترین بدرقه جهان را شکل دادند از ایام الله است.
یادداشت/ناصح مرادی
تداوم و استمرار خواسته مجدد دیار زلزله زدگان پایانه ی قلم از آن قلم به دستانی است که در مسیر آسایش دیگران قدم نهاده اند تا دری , روزنه ای , امیدی و خنده ای در دل محرومان ایجاد نمایند .
جلسه هم‌اندیشی خبرنگاران و مدیران کانال‌های فضای مجازی پاوه در سپاه ناحیه پاوه برگزار شد.

صفحه‌ها