• حاج ماموستا قادری در همایش بزرگ وحدت که در کرمانشاه برگزار شد؛ تصریح کردند: اختلاف بین شیعه و سنی به تعبیر دکتر شریعتی در گذشته میان شیعه صفوی و سنی اموی بود ولی امروز این اختلاف بین سنی آمریکایی و شیعه انگلیسی است که ما از این دو تفکر متنفریم و پشت پرده آنها را می دانیم.
  • در روزهای اخیر برنج پاکستانی کمیاب شده و به هر کدام از فروشگاه‌هایی که مراجعه کردیم، یا می‌گویند موجود نیست یا با افزایش قیمت چشمگیر، آن‌هم به شکل محــدود عرضه می‌شود.

اخبار ویژه

دادستان پاوه گفت: کارفرمایان مکلف شده اند که تا پایان ماه جاری اقدام قانونی لازم را انجام دهند درغیر این صورت مطابق با قوانین و مقررات با آنها برخورد خواهدشد.
حاج ماموستا قادری در همایش بزرگ وحدت که در کرمانشاه برگزار شد؛ تصریح کردند: اختلاف بین شیعه و سنی به تعبیر دکتر شریعتی در گذشته میان شیعه صفوی و سنی اموی بود ولی امروز این اختلاف بین سنی آمریکایی و شیعه انگلیسی است که ما از این دو تفکر متنفریم و پشت پرده آنها را می دانیم.
در روزهای اخیر برنج پاکستانی کمیاب شده و به هر کدام از فروشگاه‌هایی که مراجعه کردیم، یا می‌گویند موجود نیست یا با افزایش قیمت چشمگیر، آن‌هم به شکل محــدود عرضه می‌شود.
ویزیت رایگان بیماران در کلینیک تخصصی پاوه توسط دکتر ریحانی از پزشکان عضو موسسه ملی مرهم انجام شد.
هنرمند نقاش شهر پاوه در نمایشگاه نقاشی لندن با ارائه اثر خود حضور یافت.
یادداشت/صدیق اسدی
خود آگاهی شناختی در واقع یعنی آگاهی نسبت به ارزشها،نیازها و اهداف ودر نهایت خود آگاهی هیجانی یعنی تسلط و شناخت بیشتر نسبت به هیجانات خود(ترس،غم،شادی افسردگی و...)
مراسم بزرگ میلاد نبی مکرم اسلام(ص) با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان استانی در پاوه برگزار شد.
ماموستا ملا عثمان سید احمد :
ماموستا ملا عثمان سید احمد از حلبچه عراق در پایان ضمن تقدیر و تشکر از امام جمعه پاوه در برگزاری این مراسم گفت: براستی بالانس حریم کردستان ایران و عراق را حفظ گرفته است.
امام جمعه کرمانشاه:
وی با بیان اینکه کفر جهانی با فکر جوانای ما کار دارد افزود: ثروت ما نفت و گاز نیست بلکه جوانان هستند که باید آنان را نگه داریم.
امام جمعه پاوه:
امام جمعه پاوه گفت: وحدت بین شیعه و سنی توطئه‌های دشمنان را همواره خنثی کرده است.
صبح امروز مراسم توديع و معارفه رئيس اموزش و پرورش باينگان برگزار شد.
فرماندار پاوه با بیان اینکه در برخی از مکان ها روستاهایی همچون دزاور، برخلاف تمام مقررات بین المللی و برخی دیگر از روستاها، قرار گرفته اند گفت:بعد از پاسگاه های مرزی نباید هیچ سکونت گاهی وجود داشته باشد.
انفجار مین در بخش نوسود پاوه یک نفر را مصدوم کرد.
دادستان پاوه گفت: در صورت تنظیم چنین سندی و با فرض وجود سایر شرایط قانونی،وارد کننده(استفاده کننده از کارت) تحت عنوان قاچاق و دارنده کارت بازرگانی تحت عنوان معاونت در قاچاق تحت تعقیب قرار خواهد گرفت.
يادداشت/ صديق اسدي
با توجه به تغییرات گسترده در دوره نوجوانی والدین باید با درک شرایط نوجوانان و انعطاف پذیری بیشتر نسبت به آنها خود را از نظراحساسی و عاطفی به آنها نزدیک کرده و اعتماد آنها را جلب کنند که معمولاًچنین اتفاقی نمی افتد
با حضور مسئولان استانی و شهرستان؛آیین تجلیل از بازنشستگان آموزش و پرورش پاوه در سال ۹۸ برگزار شد.
با حضور مسئولان استانی و شهرستان؛
با حضور مسئولان استانی و شهرستان؛آیین تجلیل از بازنشستگان آموزش و پرورش پاوه در سال ۹۸ برگزار شد.
گزارش تصويري/
مراسم یوم الله سیزده آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور پرشور دانش آموزان در پاوه برگزارشد.

صفحه‌ها