نمایش 1 - 10 از 99
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش/
سپاه ناحیه پاوه اقدامات بسیج سازندگی در جهت رفع محرومیت ها و خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم همواره به دنبال گره گشایی از مشکلات مردم و دستگیری از محرومین است و در همین راستا اقدامات گسترده ای را برنامه ریزی و اجرا نموده است.
در شهرستان پاوه هیچ گونه صنایع تبدیلی برای این محصول از قبیل تولید رب انار تولید لواشک انار و یا تهیه آب انار موجود نیست و با ارسال به دیگر شهرستان های استان و مراکز استان کشاورزان تنها زحمت به بار رساندن محصولات را در پاوه بر دوش می‌کشند .
فرماندار پاوه گفت: پروژه انقال آب شهری به نودشه یک پروژه دهه هشتادی است که با اعتباری نزدیک به ۳ و نیم میلیارد تومان در سال ۱۳۸۶ به پایان رسیده است.
غار قوری قلعه یکی از دیدنی های شهر پاوه واقع در استان کرمانشاه است.
لزوم بررسی مسئولین در خصوص صدور مجوز معادن؛
اهالی یک روستا در جوانرود نسبت به ایجاد یک معدن در روستای خود اعتراض دارند.
تبعات یک برنامه ریزی غلط برای آموزش مجازی از سوی دولت منجر به این شده است که بسیاری از خانواده ها برای تامین هزینه های آن به زحمت بیافتند.
سد داریان و هیروی در حال حاضر بلااستفاده باقی مانده است و مردم اورامانات خواستار استفاده از این ظرفیت ها هستند.
گزارش اختصاصی هزارماسوله؛
گزارشی تکان دهنده از زندگی دو خواهر در خانه ای با سقف و دیوارهای فرسوده و ترک خورده در روستای نویاب پاوه را با هم می خوانیم.
کوته‌نظری مسئولان اقتصادی کرمانشاه در استفاده از یک سد؛
سد «هیروی»‌ بلااستفاده مانده و با وجود نامه وزارت نیرو برای استفاده از آن برای پرورش ماهی اما ظاهرا این موضوع عملی نشده است.
کرمانشاه میراث قدیمی ایران باستان است که در طول تاریخ فراز و نشیب های زیادی را به چشم دیده است. بااین وجود، هویت و اصالت خود را حفظ کرده است. جاذبه های تاریخی و طبیعی متعددی در این شهر، همچون آهنربا شما را به سمت خود می‌کشاند. در این بخش از ایرانشناسی، شما را به روستای هجیج کرمانشاه، شهری در 25 کیلومتری پاوه دعوت می‌کنیم:

صفحه‌ها