نمایش 1 - 9 از 9
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
قــابــل تــوجــه مــســئولــیــن ورزش شــهرســتــان و اســتــان ڪــرمــانــشــاه که داریان مورد کم توجهی قرار گرفته است .
استخر شهرستان پاوه با توجه به انکه نیاز به تعمیر داشت، اکنون نزدیک به سه ماه است که در این فصل تابستان در حال تعمیر می باشد.
به دلایل عدم رعایت موارد بهداشتی، تنها استخر دولتی پاوه که بصورت اجاره به بخش خصوصی واگذار شده بود پلمپ شد.
مسابقات کشتی چند جانبه یادواره مرحوم علی محمد باباخاص، در پاوه در حال برگزاری است.
شهرستان پاوه میتواند به عنوان مرکز تفریحات زمستانی در استان و منطقه مطرح باشد ، تفريحاتي چون راه اندازي پیستهای اسکی و تبدیل این پیستها به تفرجگاه زمستانی میتواند سیل عظیم توریستهای زمستانی را از اقصی نقاط استان و حتي کشور به خود جذب نماید.
گزارش/
در هوای سرد زمستانی و در زیر بارش برف و باران ، طی کردن جاده های پر از برف این مناطق و شرکت در مسابقات کشوری اتومبیل رانی نمونه هایی هستند که علاقه مندی جوانان این رشته ورزشی را بیش از پیش در این شهرستان نشان می دهد.
به پاس افتخار آفرینی برای ورزش پاوه از مدال‌آوران مسابقات کشوری و آسیایی تجلیل و قدردانی کردند.
در بازگشت سینا امینی به پاوه :
از سینا امینی کشتی گیر پاوه ای كه در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی غرب آسيا به ميزباني شهر بغداد موفق به كسب دو مدال طلا شده بود، با حضور تنی چند از مسئولین شهرستان در هنگام بازگشت وی به پاوه مورد استقبال قرار گرفت.
مربی تیم ملی تکواندوی نونهالان ایران عصر دیروز در محل تمرین تکواندوی پاوه که زیر نظر فرید بهرامی رئیس هیئت تکواندوی این شهر می باشد حضور یافت.